WordPress або Wix – не просте рішення, особливо, якщо ви тільки збираєтесь створити веб-сайт.
Ви витрачаєте багато часу та енергії, для створення веб-сайту, а потім, дізнаєтеся, що вибрали неправильний будівельник веб-сайту.
WordPress і Wix – хороші конструктори веб-сайтів, але відмінності між Wix та WordPress є досить значним.
Кожен з них має свої плюси і мінуси, ці плюси і мінуси мають важливе значення в розумінні, який з них буде краще для вас.
У цьому статті ми будемо порівнювати WordPress і Wix в наступних 5 категоріях, плюс остаточний висновок в кінці.

1. WordPress або Wix – Гнучкість
WordPress є платформою з відкритим вихідним кодом . Це означає, що її коди відкриті для програмістів, щоб використовувати і модифікувати. Програмісти/кодери можуть використовувати WordPress для створення своїх власних тим і плагінів, які потім можуть бути викладені безкоштовно або за певну плату. Це одна з головних причин, чому співтовариство WordPress розширилася до більш, ніж 60 мільйонів веб-сайтів з 2012 року і його зростання триває досі.

На момент написання статті, підраховується більш 37,000 + WordPress плагінів, які вже завантажені більше 900 мільйонів разів . Це показує, наскільки обширним є спільнота WordPress.

Але перш, ніж ви вирішите, що WordPress краще, той факт, що WordPress настільки великий, також є потенційна проблема. Ви можете собі уявити: людина з певними знаннями програмування може написати тему або плагін для WordPress, які є небезпечними для сайту. Якість цих інструментів може бути фантастичним або небажаним. Грунтуючись на нашому досвіді, є, швидше за все, набагато більше сміття, ніж фантастичних плагінів.
Можна припустити, що WordPress – спільнота настільки велике, що через це майже неможливо мати хороший контроль якості. Так що з цієї точки зору, в той час як WordPress дає Вам тонни гнучких інструментів , багато з них посередні або не мають користі. Це не означає, що не існує хороших плагінів WordPress – насправді їх багато, але ви повинні будете просіяти багато з них, щоб побачити, які з них є хорошими .

Wix платформа не з відкритим вихідним кодом , так що їх коди не доступні для людей, щоб змінити. Це означає, що тільки їх приватна команда розробників може виробляти інструменти веб-сайтів і проводити редакцію коду вашого сайту. Wix також розширює свої додатки Market, так що в них ви можете додати набагато більше функцій веб-сайту Wix.

Якщо у Вас виникли технічні проблеми , за допомогою інструментів Wix, вони будуть це виправляти, тоді як з WordPress, багато розробників плагінів може або не може допомогти вам (якщо ви не платите, щоб купити їх плагіни).

ВИСНОВОК

Головним завданням з WordPress є те, що багато інструментів/плагінів може бути побудовано не дуже хорошими розробниками. Використання погано побудованих плагінів може уповільнити продуктивність вашого веб-сайту, призвести до конфліктів або в гіршому випадку, збою вашого сайту.
Коли це трапиться, вам буде складно, щоб знайти допомогу, – і другому розробнику (якого Ви не знаєте – інший розробник плагіна) буде складно допомогти вам (особливо якщо плагін був безкоштовним).

2. WordPress або Wix – Простота у використанні
wix-wordpress-themes-gks

Коли справа доходить до WIX або WordPress з точки зору зручності використання, крива навчання для WordPress, безумовно, набагато крутіше. Як згадувалося вище, багато людей вибирають WordPress за його гнучкість.
Якщо ви знаєте, як змінювати коди, ви потенційно можете зробити багато налаштувань з WordPress, що ви не можете зробити з Wix. Але ви досвідчений розробник? Якщо ні, ви все одно можете налаштувати WordPress, але ви повинні будете найняти кваліфікованого WordPress розробника.

Як бачимо, існують обмеження по налаштуванню у використанні Wix, бо Wix спроектований і побудований саме тому, що це легко для «Не розробників» для легкості використання.
Що стосується WordPress , недоліком є ​​те, що всі, зміст яке ви вставляєте в редактор, ви не побачите, як він виглядає “в живу” до перегляду або публікації на цій сторінці.

З Wix ви просто перетягніть будь-який контент на екран , і ви не повинні знати код або які-небудь спеціальні зовнішні інструменти, які дозволяють вам зробити це.
На WordPress ви повинні будете змінювати коди .

ВИСНОВОК
Wix робить його легким для всіх рівнів користувачів створювати веб-сайти швидко, так як він дозволяє перетягнути вміст , куди ви хочете. З WordPress, ви повинні бути готові витратити багато часу, щоб дізнатися, як його використовувати.

WordPress дійсно є більш потужною платформою , але його використання деколи відбувається зі складністю, для неспеціаліста. Звичайно, ви завжди можете найняти розробників, щоб допомогти вам, і це займає час.

3. Підтримка – WordPress або Wix

WordPress має величезне співтовариство користувачів і переважна кількість підручників, щоб допомогти вам.

Wix має цілеспрямовану службу підтримки, щоб допомогти своїм користувачам усунути проблеми. Вони також створили багато допомоги статей і відео, форумів, щоб підтримати вас, щоб побудувати свій веб-сайт.
Служба підтримки WIX врятує ваше дорогоцінний час, так як все, що використовується в їхніх будівельники веб-сайту побудовано самим Wix.

ВИСНОВОК

Ви можете знайти корисні WordPress підручники, але вам потрібно буде терпіння, пошук займе час, так як допомога розкидана всюди.
Потрібен WordPress розробник, щоб допомогти вам працювати, і потрібно враховувати час, необхідний, щоб найняти правильного розробника (пошук, проведення співбесід, оцінка), і вартість найму. Це не простий процес.
З Wix, якщо ви не можете знайти допомогу в їх бібліотеці підручників, ви можете розмістити своє питання в їх форумі підтримки.

WordPress – потужний інструмент, але в ньому часом важче знайти актуальну і хорошу допомогу. Але, з іншого боку, WordPress дійсно дозволяє Вам створювати дивовижні сайти з потрібними ресурсами.
З Wix Ви завжди можете отримати хорошу допомогу, звертаючись в їх самовіддану службу підтримки, отримати ваш сайт і перейти до інших важливих речей.

4. WordPress або Wix – Поточне обслуговування

З точки зору обслуговування, WordPress завжди оновлює свою платформу для підвищення безпеки та виправлення помилок. Коли це відбувається (кілька разів на рік), вам також знадобиться оновити свій веб-сайт WordPress.

Завдання з’являється, коли ви використовуєте налаштовувану тему та/або з використанням декількох різних плагінів. Деякі великі/авторитетні тематичні та плагіни розробники оновлять свої продукти для вас, але не всі з них будуть робити це.

Якщо тема і плагіни, які ви використовуєте, чи не оновлюються розробником WordPress, ви ризикуєте – ці інструменти суперечливі і потенційно шкодить продуктивності вашого сайту.

С Wix всі оновлення здійснюються з їх технічної команді і автоматично розгортається на вашому сайті – вам не доведеться піднімати палець (і ви, ймовірно, не буде навіть знати, що оновлення відбулася). Це реальна користь, особливо якщо ви не є технічно підкованими.

ВИСНОВОК

WordPress є більш потужним порівняно з Wix. Але WordPress вимагає трохи часу з технічного обслуговування. Якщо ви не поновіть тему або плагін, ви ризикуєте завдати шкоди продуктивності вашого веб-сайту, або навіть збій (рідко, але буває).
На Wix вони управляють всіма оновленнями, – тому ви не повинні робити нічого. Це реальна користь, особливо якщо ви працюєте в дуже маленькій команді (або навіть просто самостійно).

5. WordPress або Wix – Ціни/Поточні зобов’язання
wix-wordpress-gks-price

Кількість грошей, щоб інвестувати в ваш сайт є важливим фактором, і це може змінюватися в широких межах залежно, якщо ви використовуєте Wix або WordPress.

Wix пропонує 4 плану платних і 1 вільний план:
1. Безкоштовно
2. Підключіть домену – $ 4,08 на місяць для річного плану (або $ 6,90 на місячний план)
3. Combo – $ 8,25 на місяць для річного плану (або $ 12,95 за місячний план)
4. Необмежений – $ 12,42 на місяць для річного плану (або $ 15,95 за місячний план)
5. Електронної комерції – $ 16.17 на місяць для річного плану (або $ 19.90 за місячний план)

Так, щорічні витрати на Wix коливається від вільного до $ 48,96 на рік за низький тарифний план, або до $ 194,04 в рік для тарифного плану «Електронна комерція».

З WordPress вам потрібно буде отримати свій власний хостинг, який буде коштувати близько $ 4 на місяць ($ 48 на рік). Крім того, вам, найімовірніше, необхідно придбати тему. У WordPress найчастіше немає привабливих безкоштовних тем. Готові тема WordPress коштує близько 18 $ – 80 $ за тему, в залежності від того, наскільки авторитетний розробник теми (загальне правило, чим вища ціна, тим вона є надійніше).
Якщо ви хочете додати більше функціональних можливостей вашого WordPress сайту (наприклад, модні слайд-шоу, віджети і т.д.), ви можете встановити деякі безкоштовні або платні плагіни, які можуть коштувати близько $ 10 – $ 50 за плагін, знову ж таки в залежно від репутації розробника
Ви також повинні будете купити свій власний домен, коли ви використовуєте WordPress, який буде коштувати близько $ 7 – $ 12 на рік.

Так початкові інвестиції для сайту WordPress може варіюватися від $ 73 до $ 200 і вище, залежно від того, скільки ви заплатили за плагіни.
Тут не враховується фактор вартості робіт WordPress розробника, якщо ви хочете, щоб були зроблені унікальні налаштування, можливості та дизайн для вашого сайту. Вартість таких робіт може варіюватися від декількох сотень доларів до кількох тисяч доларів.

ВИСНОВКИ

Грунтуючись на нашому досвіді, у той час як WordPress коштує дорожче в установці, ще одне питання, яке менш обговорюється, наскільки важко знайти хорошу допомогу. Як уже згадувалося, є занадто багато інформації про WordPress, і якість інформації, може бути хорошим, або жахливим.
Найм розробників WordPress може, безумовно, допомогти, але процес найму може бути процесом проб і помилок. Реальна загроза використання WordPress – це наймання неправильного підрядника – буде коштувати вам час і грошей.

З іншого боку, якщо у вас є час і гроші, щоб інвестувати в WordPress, ви можете зробити набагато більше з WordPress, ніж з Wix .
Вибір Wix або WordPress є особистим рішенням кожного. Якщо ви віддаєте перевагу інвестувати свій час на інші речі за межами сайту, Wix є кращим рішенням для вас.

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

Вибір WordPress або Wix є дуже особистим вибором – WordPress є потужним і гнучким, але він також займає багато часу, щоб розібратися у всіх підручниках і плагінах, щоб знайти правильні інструменти, щоб допомогти вам побудувати хороший сайт.
На WordPress часто звертаються за допомогою до розробника.

На Wix вони допоможуть вам керувати всіма оновленнями і підтримками. Незважаючи на меншу гнучкість, ніж на WordPress, Wix на сайті будівельних майданчиків простіше і приємніше (особливо для людей не технічних спеціальностей).

Отже, на закінчення, на нашу думку, якщо ви одна людина в команді або й не пізнали технічні ресурси, щоб робити, обслуговувати і керувати сайтом, ми рекомендуємо використовувати Wix .

Якщо ви технар або є хтось, хто підкований технічно у вашій команді, і ви хочете створити сайт, який виходить за рамки того, що Wix може запропонувати, то WordPress безсумнівно допоможемо вам побудує більш потужний і функціональний сайт.

Ми сподіваємося, що ця дискусія про різницю між WordPress і Wix виявилася корисною для Вас!