Замовити корпоративний сайт на WordPress

Якщо ви вирішили замовити корпоративний сайт, то для цієї мети відмінно підійде CMS WordPress. Сьогодні дана система користується великою популярністю. Її використовує 29% сайтів по всьому світу. І з кожним днем Вордпресс ​​набирає все більше і більше прихильників. Дана система управління контентом є CMS з відкритим вихідним кодом, що дозволяє програмістам на її базі створювати багатофункціональні і великі проекти.

Спочатку трохи історії. У червні 2001 року Мішель Вальдрігі почав розробку движка для блогів, назвавши його b2. Метою було створення простої системи для ведення блогів. Нічого грандіозного на початку це не віщувало. Через деякий час до Мішеля приєдналися ще двоє його знайомих: Метт Мюлленвег і Майк Літл. Так, в травні 2003 року світ побачила перша версія WordPress, що отримала номер 0.70. У цей час Метт Мюлленвег навчався на першому курсі, і було йому тоді всього-то 19 років. Приблизно з 2004 року проект почав фінансуватися і підтримуватися інвесторами, що допомагало розвивати WordPress і відкривати його все більше для кінцевого споживача. Завдяки позиції Метта Мюлленвега WordPress залишався найбільш доступною і зручною CMS, цілі заробити на ньому мільярди не було.

WordPress і по сьогоднішній день залишається однією з найбільш зручних і улюблених систем в світі.

lampa-gks

Наведемо кілька цікавих фактів про WordPress:

 1. WordPress з’явився раніше, ніж Twitter та Facebook.
 2. WordPress доступний на 72 мовах.
 3. 49% з 1 мільйона сайтів використовують Вордпресс, 5% – Drupal, 3% – Joomla. Таким чином, Вордпресс в 10 разів популярніший, ніж Joomla, і в 8,9 разів популярніший, ніж Drupal.
 4. WordPress.com займає 53 місце в світовому рейтингу.
 5. 83,5% сайтів на Вордпресс використовують Google Аналітику.
 6. Існує більше 52 тис. плагинів для Вордпресс.
 7. Вордпресс використовують для офіційного сайту Швеції.
 8. Вордпресс використовують 44,8% університетів, коледжів та шкіл по всьому світу.
 9. Вордпресс використовують для сайтів знаменитостей. Наприклад, Rolling Stones, Кеті Перрі, Сильвестр Сталлоне та ін.
 10. Багато брендів використовують Вордпресс для своїх сайтів. Наприклад, Disney, Microsoft, Forbes, LinkedIn, Mercedez-Benz і ін.
 11. Сайти, розроблені на Вордпресс, продавалися за 12 міл. дол. в 2006 році, і за 30 міл. дол. в 2010 році.

Замовити корпоративний сайт на WordPress

Як бачите, CMS WordPress користується великою популярністю в світі. Він зарекомендував себе, як надійна, зручна система, яка дозволяє створювати сайти різної складності різних тематик.

Якщо ви хочете замовити сайт-візитку, корпоративний сайт, промо-сайт, блог, landing page , то ми рекомендуємо зупинити свій вибір саме на цій системі. Замовити корпоративний сайт на WordPress буде правильним рішенням.

GKS Веб-Студія спеціалізується на створенні сайтів на WordPress . Наші фахівці розробляють проекти різної функціональної складності з унікальним красивим дизайном. Всі сайти, створені нашою Веб-Студією – адаптивні, тобто сайт зручно буде проглядати на мобільних пристроях (телефонах, планшетах і т.д.). З нашими роботами ви можете ознайомитися на сторінці портфоліо.

Завдяки зручній адміністративній частині CMS WordPress, замовляючи корпоративний сайт , ви отримаєте не тільки сайт, який продає, але й інструмент, завдяки якому зможете самостійно вносити зміни: змінювати тексти, завантажувати картинки, відео, публікувати новини і багато чого іншого.

Також ви можете замовити просування сайту на WordPress. За допомогою нашого власного алгоритму з просування сайтів, з часом ви побачите, як виросте відвідуваність вашого сайту, відповідно з’являться потенційні клієнти для ваших товарів або послуг. Мінімальний термін для просування сайту – 3-4 місяці. По закінченню цього періоду, ваш сайт буде займати лідируючі позиції у видачі пошукових систем Google по певним ключових запитам.

Крім створення сайту на Вордпресс, ми надаємо наступні послуги:

Всі наші послуги та їх ціни на них можна подивитися тут.

Замовити корпоративний сайт на WordPress Ви можете, скориставшись формою зворотного зв’язку або зателефонувати нам.

Наша мета – задоволений клієнт та високопрофесійно виконана робота. Ми завжди працюємо на результат та тривалу співпрацю!

Наші контакти: