Корпоративний сайт

Корпоративний сайт

about-img1
Вирішили замовити корпоративний сайт?

Корпоративний сайт від GKS Веб-Студії – це сайт для успішного початку бізнесу: структура, функціональність та краса.

Звертаючись до нашої компанії, ви отримаєте якісний продукт за максимально стислий термін та за розумною ціною.

Структура. Корпоративний сайт зі сторінками статейного типу (можливість розміщення тексту, фото, відео). Можливість подальшого самостійного управління змістом та структурою сайту (в рамках дизайн-макету).

ДИЗАЙН. Розробка унікального дизайну відповідно до побажань та вимог клієнта або вибір шаблонного варіанту дизайну з доробками.

ФУНКЦІОНАЛ КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ. Відповідно до побажань клієнта функціонал корпоративного сайту включає: сторінки послуг, фотогалерея, статті, прайс та багато іншого.

Вирішили замовити корпоративний сайт?
shape

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ САЙТОМ (CMS)

 • Зручна система керування контентом сайту (CMS WordPress).
 • SEO-оптимізація CMS: налаштування ЧПУ, додавання файлів .htaccess, robots.txt.
 • Можливість подальшого самостійного додавання текстової та графічної інформації через адмін-панель сайту.
 • Можливість подальшого самостійного управління структурою сайту.

ДОДАТКОВО

 • Створення сайту, який буде адаптивним до різних екранів моніторів та мобільних пристроїв.
 • Початкове наповнення корпоративного сайту інформацією, наданою замовником.
 • Створення кросбраузерного сайту.
 • Допомога в реєстрації домену та хостингу на ім’я замовника (фіз. або юр. особа).

Вартість розробки корпоративного сайту – від 15 тис. грн

Термін – від 2 тижнів.

Дізнайтеся приблизну вартість вашого проекту онлайн, скориставшись нашим калькулятором вартості розробки сайту.

Калькулятор вартості створення сайтуу. GKS Веб-студія.
Що потрібно для того, щоб замовити корпоративний сайт

З чого розпочинається процес розробки сайту?

Зворотній зв'язок

Ви можете залишити заявку на сайті, написати на нашу пошту або в месенджери, або зателефонувати безпосередньо за телефонами, вказаними на сайті.

Консультація

Наш менеджер відповідає на всі питання зі співпраці, що Вас цікавлять,

Технічне завдання

Відбувається заповнення та обговорення Брифу.

Договір

Формується остаточний бюджет та термін на реалізацію проекту.

Work process
Портфоліо говорить саме за себе

Наші роботи

Все портфоліо
Тільки реальні відгуки про співпрацю

Відгуки наших клієнтів

Всі відгуки

Робили сайт туристичної компанії з GKS Web Studio. Роботи виконані якісно та вчасно. Окреме спасибі за чіткі консультації, швидкі відповіді та особистий підхід.
Було дуже приємно співпрацювати.

Товкач Мирослава

Товкач Мирослава

Менеджер сайту ″Sea Travel Tours″ https://seatraveltours.com.ua/

Дуже дякуємо керівнику студії Gks за професіоналізм, талант, творчий підхід. За прояви величезного інтересу до проекту. Було справді видно, що вас слухають, розуміють, пропонують та радять. Саме ці фактори зупинили мій вибір на цій студії на етапі пошуку. Найкращі побажання команді Gks і дякую вам за розуміння та терпіння, швидкі відповіді та увагу. Дякуємо за те, що ви працювали швидко і від душі (план був перевиконаний!), За що я дуже вдячна!

Валерія

Валерія

Менеджер ``3 Степс рекрутингове агентство``

Дякую за сайт! Робота зроблена на відмінно! Приємний менеджер Катерина, завжди чемна, уважна, говорить чітко і по справі, і просто хороша людина!
Всім раджу працювати з цією чудовою командою!

Станіслав

Станіслав

Власник компанії Kbgranit https://kbgranit.com/
Відповідаємо на популярні запитання

Часто задавані питання

 • З чого починається створення сайту?

  Створення сайту – це творчий процес. А практично у будь-якій творчій справі найголовніше — це почати. З чого починається створення сайту? Початок це сама ідея: для кого і для чого ви робите сайт, і з якою метою? Це ваш особистий блог? Сайт компанії? Інтернет магазин? Наскільки тематика сайту вам близька і що робити, якщо цю тематику потрібно ще освоїти. Чим ваш сайт повинен відрізнятись від інших сайтів. А може, він нічим принципово відрізнятиметься і не буде, але ось у деяких місцях він має бути кращим…

  Після того, як сформувалася початкова ідея сайту, і Ви наважилися втілити її в життя, обов'язково потрібно дуже ретельно та детально продумати концепцію та структуру сайту. Це дуже важливий етап, тому що від нього залежать всі наступні кроки, а саме дизайн (макет) та контент (зміст) сайту. Тут з'являється багато питань, на які повинні відповісти саме Ви: а чи буде у мене меню зліва або зверху, а чи буде у мене підменю, а як краще тематично розмістити мій контент, а як називатимуться сторінки мого сайту і т.д. Після того, як ви визначилися для себе з ідеєю та концепцією вашого майбутнього сайту, можна перейти до наступного, напевно, найважливішого кроку: до яких фахівців звернутися з цим замовленням або, може, я сам зможу створити свій сайт, почитавши в Інтернеті, як це робити? Тут вибір залишається тільки за вами:

  1. можна знайти фрілансера, який за меншу суму погодиться на проект, але тут великі ризики того, що робота буде виконана не на тому рівні, на який Ви очікуєте, через недосвідченість даного фахівця;
  2. можна спробувати самому зробити сайт за допомогою конструкторів сайтів, які з кожним днем ​​набирають свою популярність, але тут доведеться покластися тільки на себе та на Інтернет (чи зможе він відповісти на всі ваші запитання?);
  3. останній варіант - звернутися до веб-студії, чиєю роботою і є створення сайтів.


  На жаль, немає жодних гарантій, що з першою веб-студією, яку Ви знайдете, вийде злагоджена співпраця. Але можна бути впевненим у тому, що якщо ви звернетеся дійсно до професіоналів своєї справи, то ви отримаєте саме той сайт, який буде реалізацією Вашої ідеї і який працюватиме на ваш бізнес!

  P.S. Якщо немає якогось планування при створенні сайту - з чого почати, що в якій послідовності робити, то проект може так і не зародитися.

 • Як формується ціна розробки веб-сайту?

  Ціна розробки сайту - одне з найпоширеніших питань, які ми чуємо, коли до нас звертаються за послугою.
  На вартість розробки сайту впливає безліч факторів, але основні з них - це дизайн та функціонал. Саме виходячи з вимог Замовника з дизайну та функціоналу для майбутнього сайту та формується підсумкова вартість розробки сайту.