Калькулятор вартості створення сайту

GKS Веб-Студія завжди керується правилом бути максимально відкритими в своїй роботі з клієнтами. Це стосується і підготовки, і процесу розробки сайту, і рекомендацій щодо розвитку проекту. Не виключенням є і вартість створення сайту – її ми колись не приховували від нашого клієнта.

Калькулятор вартості створення сайту

Ціна на розробку сайту – одне з найбільш поширених питань. Тому для зручності ми розробили онлайн-калькулятор вартості створення сайту. Вам необхідно вибрати тип сайту, дизайн і функціонал, і ви отримаєте вартість розробки сайту всього за пару хвилин. Не забудьте вказати Ваші контактні дані для зв’язку;)

GET STARTED

0$

Дякуємо за Вашу заявку. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

Оберіть тип сайту

Сайт компанії

Інтернет-магазин

Блог

Landing Page

Зробіть, будь ласка, Ваш вибір

Функціонал

Зробіть, будь ласка, Ваш вибір

Функціонал

Зробіть, будь ласка, Ваш вибір

Дизайн

Мобільний

Адаптивний

Десктопний

Зробіть, будь ласка, Ваш вибір

Дизайн

Мобільний

Адаптивний

Десктопний

Зробіть, будь ласка, Ваш вибір

Останні питання

Зробіть, будь ласка, Ваш вибір

Останні питання

Зробіть, будь ласка, Ваш вибір

Підсумкова попередня вартість

Summary

Опис Інформація Кількість Ціна
Знижка:
Всього:

Вибір компанії по створенню сайту починається в першу чергу з пошуку компанії з гарною репутацією і, звичайно ж, цікавить ціна на створення сайту. На багатьох сайтах компаній немає ціни на їхні послуги або хоча б ціни “від”. Тому доводиться робити багато запитів, дзвінків в різні компанії, щоб дізнатися хоча б ціну на їхні послуги для початку. Дуже часто для оцінки вартості розробки сайту просять заповнити Бриф (Технічне завдання) на розробку сайту. Цей процес займає чимало часу, який витрачається тільки на те, щоб дізнатися, за яку суму дана веб-студія готова розробити вам сайт. Ми це знаємо і розуміємо, тому пропонуємо універсальний інструмент для попередньої оцінки вартості розробки сайту.

Калькулятор вартості створення сайту

Такого калькулятора вартості ви не зустрінете на багатьох сайтах веб-студій. Чому запитаєте ви? Ми точно відповісти не можемо, тому що не бачимо причин не вказувати цін на послуги. Звичайно ж, вартість кожного проекту розраховується окремо і остаточно затверджується після заповнення Брифу і його обговорення. Кожен проект (сайт) – унікальний, і загальної ціни на цю послугу бути не може. Але свою вартість на послуги ми не приховуємо, це не стане для вас сюрпризом в процесі або після двотижневих переговорів. Ціну на розробку саме вашого сайту ви можете дізнатися прямо зараз, просто скориставшись нашим калькулятором. Якщо ви хочете дізнатися наші ціни “від” на розробку сайту-візитки, корпоративного сайту або інтернет-магазину, то просто натисніть на відповідне посилання. Якщо хочете побачити вартість на всі наші послуги, в тому числі на SEO-просування сайту, перейдіть на сторінку Послуги.

Калькулятор вартості створення сайту

Звертаємо вашу увагу, що вартість розробки сайту, яку ви отримуєте, скориставшись калькулятором онлайн, попередня. Як писали раніше, кожен сайт – унікальний, і єдиної ціни для всіх сайтів бути не може. Функціонал сайту (тим більше, інтернет-магазину) може бути значно більше, ніж той, що ми вказали в калькуляторі. У калькуляторі ми вказали основний функціонал, який найчастіше замовляють, інакше список був би дуже значний. Те саме стосується і дизайну.

У калькуляторі передбачена можливість вибору унікального дизайну, але його ціна може змінитися в залежності від запитів та очікувань. Але в цілому, такі особливості і коливання в ціноутворенні більше стосуються унікальних або нестандартних проектів. В інших випадках вартість розробки сайту і супутніх послуг у нас сформувалася єдина, враховуючи багаторічний досвід, і змінюється в залежності від економічної ситуації в країні і у світі. Ми точно знаємо, що потрібно робити, якщо вам, наприклад, необхідно зробити імпорт або експорт товарів в xml, і скільки часу нам для цього буде потрібно. Ми знаємо, скільки буде коштувати налаштувати онлайн оплату або доставку Новою поштою для вашого інтернет-магазину, і як швидко ми зробимо портфоліо або каталог для вашого сайту. Всі ці знання і багаторічний досвід ми склали докупи, і зробили калькулятор вартості створення сайту, який однозначно допоможе дізнатися, скільки може коштувати сайт і оперативно його замовити.

Калькулятор вартості створення сайту

Обов’язково вказуйте Email на останньому кроці калькулятора: на нього прийде інформація з усіма заповненими полями. Крім того, на ваш Email прийде відразу автоматично сформована комерційна пропозиція (КП) на розробку сайту. Також вказуйте ваш номер телефону, і наш менеджер зв’яжеться з вами в зручний час для обговорення деталей. Ми працюємо за Договором.

З усіх питань пишіть на gkswebstudio@gmail.com або телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.

Калькулятор вартості створення сайту