Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

about-img1
Вирішили замовити інтернет-магазин?

Інтернет-магазин від GKS Веб-Студії – це реалізація продуманої структури, функціональності та сучасного дизайну.

Звертаючись до нашої компанії, ви отримаєте якісний продукт за максимально стислий термін та за розумною ціною.

Структура. Інтернет-магазин з необмеженою кількістю товарів, можливість подальшого самостійного управління змістом та структурою сайту (в рамках дизайн-макету).

ДИЗАЙН. Розробка унікального дизайну відповідно до побажань та вимог клієнта або вибір шаблонного варіанту дизайну з доробками.

ФУНКЦІОНАЛ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ. Відповідно до побажань клієнта функціонал інтернет-магазину може включати: каталог товарів, фільтр, пошук товарів, кошик, оформлення замовлення, акції, новинки, відгуки та багато іншого.

Вирішили замовити інтернет-магазин?
shape

СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ САЙТОМ (CMS)

 • Зручна система управління контентом сайту (CMS OpenCart, Magento, WordPress).
 • SEO-оптимізація CMS: налаштування ЧПУ, створення канонічних посилань, прибирання дублів, додавання файлів .htaccess, robots.txt.
 • Можливість подальшого самостійного додавання текстової та графічної інформації, управління клієнтами, замовленнями та товарами через адмін-панель сайту.
 • Необмежена кількість сторінок та розділів.

ДОДАТКОВО

 • Створення сайту, який буде адаптивним до різних екранів моніторів та мобільних пристроїв.
 • Початкове наповнення інтернет-магазину інформацією, наданою замовником.
 • Створення кросбраузерного сайту.
 • Допомога в реєстрації домену та хостингу на ім’я замовника (фіз. або юр. особа).

Вартість розробки інтернет-магазину – від 20 тис. грн

Термін – від 2 тижнів.

Дізнайтеся приблизну вартість вашого проекту онлайн, скориставшись нашим калькулятором вартості розробки сайту.

Калькулятор вартості створення сайтуу. GKS Веб-студія.
Що потрібно для того, щоб замовити інтернет-магазин

З чого розпочинається процес розробки сайту?

Зворотній зв'язок

Ви можете залишити заявку на сайті, написати на нашу пошту або в месенджери, або зателефонувати безпосередньо за телефонами, вказаними на сайті.

Консультація

Наш менеджер відповідає на всі питання зі співпраці, що Вас цікавлять,

Технічне завдання

Відбувається заповнення та обговорення Брифу.

Договір

Формується остаточний бюджет та термін на реалізацію проекту.

Work process
Тільки реальні відгуки про співпрацю

Відгуки наших клієнтів

Всі відгуки

У веб-студію GKS звернулися для модернізації існуючого інтернет-магазину, що означало зробити все з нуля: нова версія платформи, новий дизайн, новий функціонал. Додатково потрібно було перенести все, що вже працювало, і все це в найкоротший термін. Вдячні GKS за дуже клієнтоорієнтований підхід. Всі побажання були враховані, труднощі (куди вже без них) вирішені. Зараз продовжуємо співпрацювати з цією компанією для здійснення подальших планів. Рекомендуємо звертатися до GKS Веб студії!

Ганна Домбік

Ганна Домбік

Керівник інтернет-магазину ``Radio Shop`` https://radio-shop.com.ua/

Добрий день. Працюємо з Катериною все дуже подобається, зробили багато доробок з опенкарт в інтернет магазині: інтеграцію з амо срм, управління цінами та акціями, доопрацювали по дизайну основну та мобільну версію, розумний пошук, який спочатку був не такий вже й розумний, але спільними зусиллями привели його до належного вигляду. Плануємо робити інтеграцію з 1с, прискорення, сео оптимізацію. Велике дякую.

Анастасія Рибалко

Анастасія Рибалко

Керівник інтернет-магазину ``Мій мотоблок`` https://moimotoblok.com.ua/

Велике дякую за виконану роботу! Про такий чіткий графік та дотримання дедлайнів можна тільки мріяти! Працювати із вами одне задоволення! Рекомендую цю компанію для роботи! Ви залишитеся з хорошим сайтом та позитивним досвідом!

Галина Маївка

Галина Маївка

Владелец компании ″Kafftan″Власник компанії ``Kafftan``
Відповідаємо на популярні запитання

Часто задавані питання

 • З чого починається створення сайту?

  Створення сайту – це творчий процес. А практично у будь-якій творчій справі найголовніше — це почати. З чого починається створення сайту? Початок це сама ідея: для кого і для чого ви робите сайт, і з якою метою? Це ваш особистий блог? Сайт компанії? Інтернет магазин? Наскільки тематика сайту вам близька і що робити, якщо цю тематику потрібно ще освоїти. Чим ваш сайт повинен відрізнятись від інших сайтів. А може, він нічим принципово відрізнятиметься і не буде, але ось у деяких місцях він має бути кращим…

  Після того, як сформувалася початкова ідея сайту, і Ви наважилися втілити її в життя, обов'язково потрібно дуже ретельно та детально продумати концепцію та структуру сайту. Це дуже важливий етап, тому що від нього залежать всі наступні кроки, а саме дизайн (макет) та контент (зміст) сайту. Тут з'являється багато питань, на які повинні відповісти саме Ви: а чи буде у мене меню зліва або зверху, а чи буде у мене підменю, а як краще тематично розмістити мій контент, а як називатимуться сторінки мого сайту і т.д. Після того, як ви визначилися для себе з ідеєю та концепцією вашого майбутнього сайту, можна перейти до наступного, напевно, найважливішого кроку: до яких фахівців звернутися з цим замовленням або, може, я сам зможу створити свій сайт, почитавши в Інтернеті, як це робити? Тут вибір залишається тільки за вами:

  1. можна знайти фрілансера, який за меншу суму погодиться на проект, але тут великі ризики того, що робота буде виконана не на тому рівні, на який Ви очікуєте, через недосвідченість даного фахівця;
  2. можна спробувати самому зробити сайт за допомогою конструкторів сайтів, які з кожним днем ​​набирають свою популярність, але тут доведеться покластися тільки на себе та на Інтернет (чи зможе він відповісти на всі ваші запитання?);
  3. останній варіант - звернутися до веб-студії, чиєю роботою і є створення сайтів.


  На жаль, немає жодних гарантій, що з першою веб-студією, яку Ви знайдете, вийде злагоджена співпраця. Але можна бути впевненим у тому, що якщо ви звернетеся дійсно до професіоналів своєї справи, то ви отримаєте саме той сайт, який буде реалізацією Вашої ідеї і який працюватиме на ваш бізнес!

  P.S. Якщо немає якогось планування при створенні сайту - з чого почати, що в якій послідовності робити, то проект може так і не зародитися.

 • Навіщо потрібен хостинг та домен?

  Багато людей, котрі хоч трохи знайомі з Інтернетом, чули хоча б раз поняття «хостинг або домен сайту». Але не всі знають, що це таке і в чому відмінність хостингу від домену. Якщо ви хочете, щоб ваш сайт з'явився у просторах Інтернету, вам просто необхідно знати, що таке хостинг та домен. Простими словами, хостинг це місце, де зберігаються всі файли вашого сайту. Адже сайт це не віртуальна і не містична річ? Сайт — це набір необхідних файлів, картинок, анімацій тощо. Програміст створює сайт шляхом написання цих самих файлів, які містять тисячі рядків коду. Дизайнер, у свою чергу, працює над графічним змістом веб-ресурсу. Але всі ці файли повинні десь зберігається для того, щоб бути доступними у вигляді сайту у всесвітній павутині.

  Так ось, хостинг виступає у ролі сховища, «вдома» для файлів сайту. Послуги цього сховища зазвичай надає хостинг-провайдер, який пропонує вам певні умови (віртуальний або виділений сервер, підтримку чи не підтримку певних модулів та можливостей). Виходячи з послуг, який може надати хостинг-провайдер для вашого сайту, формується вартість.

  Підіб'ємо підсумок, хостинг - це місце на сервері, яке вам надає певна компанія.

  Що ж тоді таке домен і чому поняття «хостинг» та «домен» завжди ніби поруч і їх іноді плутають? Домен - це адреса сайту, яку ми вводимо в адресний рядок для того, щоб перейти на сайт, наприклад, "site.com", "site.com.ua", "site.uk" і т.д. Домен можна придбати у реєстратора доменних імен. Коли ви визначилися з вибором хостингу (сховища файлів вашого сайту), вам також необхідно вибрати майбутню адресу вашого сайту. Найчастіше домен співзвучний із назвою компанії, для якої створюється сайт. Тому поняття «хостинг» та «домен» завжди поруч, так як це образно будинок та адреса вашого сайту.

 • Що таке CMS?

  CMS (від англ. Content Management System) — це система керування контентом (змістом) сайту. CMS дозволяє користувачам розміщувати або змінювати інформацію, що вже розміщена на сайті, без залучення розробників сайту. Це означає, що користувачу не обов'язково мати навички програмування або знання мови HTML, щоб, наприклад, опублікувати на своєму сайті новину, статтю або додати зображення. Це дуже зручно та актуально на сьогоднішній день.

  CMS часто ще називають "движок сайту". З'явилися CMS у зв'язку з тим, що сайти перестали стати статичними, і виникла потреба постійно оновлювати інформацію на сайті, що є дуже важливим для розвитку багатьох комерційних проектів та компаній. Тепер для того, щоб додати нову статтю на сайт із текстом та картинкою не обов'язково звертатися до програміста. За допомогою системи керування контентом можна це легко зробити будь-якому користувачеві.

  З появою CMS з'явилася і така професія, як контент-менеджер, який, власне, займається тим, що додає та оновлює інформацію на сайті. На сьогоднішній день число CMS обчислюється вже десятками. Але, хоч СMS значно полегшує користувачеві додавання нового контенту на сайт, але без програмування все одно не обійтися. Адже перед тим як на сайт щось додавати або змінювати, необхідно створити дизайн, структуру сайту, організувати бажані функції та наповнити його початковою інформацією. І цей етап дуже важливий, тому що від того, наскільки якісно зроблено сайт, залежить його майбутнє.

 • Як формується ціна розробки веб-сайту?

  Ціна розробки сайту - одне з найпоширеніших питань, які ми чуємо, коли до нас звертаються за послугою.
  На вартість розробки сайту впливає безліч факторів, але основні з них - це дизайн та функціонал. Саме виходячи з вимог Замовника з дизайну та функціоналу для майбутнього сайту та формується підсумкова вартість розробки сайту.