Відгуки клієнтів про веб-студію GKS

Відгуки наших клієнтів

Відгуки клієнтів про веб-студію GKS

Що може бути важливішим для роботи будь-якої веб-студії, як зворотний зв’язок по виконаній роботі. Саме завдяки відгуку про виконану роботу ми можемо дізнатися, чи Замовник залишився задоволений результатом нашої роботи, наскільки якісно ми надаємо послуги, де все робимо правильно, а де потрібно провести роботу над помилками.

Всі відгуки клієнтів про веб-студію GKS є реальними, у тому вигляді, в якому ми їх отримали.

Хочу залишити відгук про співпрацю з даними розробниками щодо оновлення нашого інтернет магазину. Нашим менеджером була Катерина. Катя завжди оперативно відповідає на всі запити. Надає розгорнуті глибокі консультації. Цією командою розробників було написано новий сайт (інтернет магазин). І, незважаючи на те, що в процесі реалізації проєкту виникали різні робочі моменти, результат був досягнутий і сайтом ми задоволені. Також хочу зазначити, що ціни у них адекватні і цілком демократичні. Дякую!

Шевченко Вікторія

Шевченко Вікторія

Менеджер інтернет-магазину ``Топітошка`` https://topitoshka.com.ua/
Відгуки клієнтів про веб-студію. Думка наших клієнтів дуже важлива для нас.

Дуже відповідальні хлопці. Працюють швидко та чітко, а головне професійно. Дуже рада, що співпрацюю з GKS Веб-Студією. Всім рекомендую. Вирішують будь-які завдання, навіть надскладні.

Олена Кострова

Олена Кострова

Власниць кількох торгових майданчиків на Prom.ua

Робили сайт туристичної компанії із GKS Web Studio. Роботи виконані якісно та вчасно. Окреме спасибі за чіткі консультації, швидкі відповіді та особистий підхід.
Було дуже приємно співпрацювати.

Товкач Мирослава

Товкач Мирослава

Менеджер сайту ″Sea Travel Tours″ https://seatraveltours.com.ua/
Відгуки клієнтів про веб-студію. Думка наших клієнтів дуже важлива для нас.

Хочу написати слова подяки людям, які тут працюють, особливо Катерині за таке ставлення та дотримання всіх моїх вимог. Сайт зробили швидко та якісно. Ще дуже тішить ціна. Бажаю успіхів. Продовжуємо співпрацю з вами.

Аверін Андрій

Аверін Андрій

Власник студії ``Vega VR`` https://vegavr.com.ua/
Відгуки клієнтів про веб-студію. Думка наших клієнтів дуже важлива для нас.

Дуже дякуємо керівнику студії Gks за професіоналізм, талант, творчий підхід. За прояви величезного інтересу до проєкту. Було справді видно, що вас слухають, розуміють, пропонують та радять. Саме ці фактори зупинили мій вибір на цій студії на етапі пошуку. Найкращі побажання команді Gks і дякую вам за розуміння та терпіння, швидкі відповіді та увагу. Дякуємо за те, що ви працювали швидко і від душі (план був перевиконаний!), За що я дуже вдячна!

Валерія

Валерія

Менеджер ``3 Степс рекрутингове агентство``

Дякую Gks Web студії за оперативність, допомогу та терпіння при розробці сайту. Я довго вибирала компанію та не помилилася. Сподіваюся працювати у майбутньому.

Олена Горохова

Олена Горохова

Власник інтернет-магазину ``SexyCat`` https://sexycat.in.ua/
Відгуки клієнтів про веб-студію. Думка наших клієнтів дуже важлива для нас.

Добрий день. Працюємо з Катериною, все дуже подобається, зробили багато доробок з опенкарт в інтернет магазині: інтеграцію з амо срм, управління цінами та акціями, доопрацювали по дизайну основну та мобайл версію, розумний пошук, який спочатку був не такий вже й розумний, але спільними зусиллями привели його до належного вигляду. Плануємо робити інтеграцію з 1с, прискорення, сео оптимізацію. Величезне дякую.

Анастасія

Анастасія

Керівник інтернет-магазину ``Мій мотоблок`` https://moimotoblok.com.ua/

Дякуємо за розробку сайту, робота виконалась вчасно, менеджери завжди були на зв'язку та радо консультували. Ми задоволені, рекомендуємо!

Андріана Мальська

Андріана Мальська

Засновниця ``Фонд сім'ї Мальських`` https://malskyyfoundation.com/

Дуже рада, що знайшла Катерину. За місяць зроблено роботу, яку за рік не міг зробити інший розробник. Швидко, чітко, доступно за ціною. Рекомендую

Ірина Третьяк

Ірина Третьяк

Власник кількох торгових майданчиків
Відгуки клієнтів про веб-студію. Думка наших клієнтів дуже важлива для нас.

По роботі задоволена, дякую! Терміни непорушені, бонуси для мене, якісна і оперативна робота!

Аліна Порада

Аліна Порада

Власник сайту Queen

Рекомендую компанію GKS Веб-Студия, як професіоналів своєї справи. Роботи які не міг ніхто виконати, вони виконали дуже швидко і якісно!

Олександр Авраменко

Олександр Авраменко

Власник кількох інтернет-магазинів

Спасибі Катерині та GKS studio за виконану роботу, терпіння та додаткові бонуси та переробки зроблені для нас безкоштовно.

Павло Галущенко

Павло Галущенко

Власник компанії ``Agros``

Дуже чітко та якісно організована робота зі створення сайту.
Мені сподобалося, що команда швидко реагує на всі побажання і постійно перебувають на зв'язку.
Немає сумніву в тому, що навіть не обслуговуючи надалі сайт, я можу звернутися з будь-яким питанням по сайту і отримати професійну відповідь.
Роботу зі створення магазину було виконано раніше обумовленого терміну. В результаті я одержала якісний, функціональний сайт!
Хочу подякувати веб-студії GKS за чудово виконану роботу та побажати процвітання компанії та удачі!

Ірина Годулян

Ірина Годулян

Власник інтернет-магазину IgraToys https://igra-toys.com.ua/
Відгуки клієнтів про веб-студію. Думка наших клієнтів дуже важлива для нас.

Впевнені 5 зірок, дуже радий, що знайшов цю студію. Рік відкладав створення власного сайту, але все ж таки зважився і виявилося що це дуже просто. Злагоджена, чітка робота справжніх професіоналів, без зайвих порожніх розмов та викачування грошей - все по суті. У результаті отримав повністю робочий інтернет-магазин навіть раніше обумовлених термінів. Збираюся вести свій інтернет магазин тільки тут, дякую за вашу працю!

Максим Павленко

Максим Павленко

Керівник інтернет-магазину ``Рибмережі`` https://rybseti.com.ua/

Залишилися задоволені роботою. Терміни виконані, обіцянки також. Своєчасний та оперативний зворотний зв'язок. Виконали всі наші примхи, спасибі велике) Будемо і надалі співпрацювати!)

Олена

Олена

Менеджер сайту ″Ortholiberty″ http://ortholiberty.dp.ua/

Висловлюю подяку веб-студії GKS за компетентність, оперативність та високий професіоналізм. Команда працює швидко та злагоджено. Студія чудово впоралася зі своїм завданням. Окремо хочу подякувати Катерині за чуйність, швидке вирішення питань і відповідальний підхід до виконання роботи. Бажаю Вам стабільного зростання та процвітання, а також сподіваюся на подальшу співпрацю!

Андрій Шевченко

Андрій Шевченко

Власник сайту ``Світ мийок`` https://mir-moek.com.ua/

Велике дякую за виконану роботу! Про такий чіткий графік та дотримання дедлайнів можна тільки мріяти! Працювати із вами одне задоволення! Рекомендую цю компанію для роботи! Ви залишитеся з хорошим сайтом та позитивним досвідом!

Галина Маївка

Галина Маївка

Власник компанії ″Kafftan″

Просто бездоганна робота! Дуже задоволені роботою.
Бриф складений дуже докладно і зрозуміло, все зробили у зазначений термін. Всі побажання були враховані, швидкий зворотний зв'язок. Взагалі одні плюси. Звертатимемося ще

Ганна Олійникова

Ганна Олійникова

Власник сайту ″Mbbaby″

Дуже задоволена співпрацею із компанією. Хлопці справжні професіонали. Усі роботи здійснюються швидко та якісно. А що найприємніше це – чесність. Спасибі!

Юлія

Юлія

Менеджер сайту ″Topitop″ https://topitop.com.ua/
Відгуки клієнтів про веб-студію. Думка наших клієнтів дуже важлива для нас.

Діти дякую за сайт! Робота зроблена на відмінно! Приємний менеджер Катерина, завжди чемна, уважна, говорить чітко по справі і просто хороша людина!
Все раджу працювати з цією чудовою командою!

Станіслав

Станіслав

Власник компанії ″Kbgranit″ https://kbgranit.com/

Роботою задоволені - все зроблено вчасно і якісно, згідно всіх наших вимог. Буду вас рекомендувати знайомим

Анна

Анна

Менеджер сайту ″Altacomgroup″

Звернулися до фірми GKS за дослідженням вже готового проекту. Проте результат перевершив усі очікування, вийшло набагато краще, ніж те, що очікували. Попереднє рішення сайту для навчального закладу ніяк не підходило тим вимогам, що хотілося б бачити. Переконана, що найближчим часом знову звернемося до цієї компанії для створення ще цікавішого продукту у сфері виховання. Інтернет-сайт був створений у найкоротший термін, і при цьому програмна частина відповідає всім нашим вимогам на 99.9%. Велике дякую.

Ольга Мартинова

Ольга Мартинова

Бажаю висловити велику подяку цій фірмі - інтернет-магазин вийшов просто витвір мистецтв. Так майстерно і гармонійно підібрана кольорова гама інтернет-магазину, сам інтернет-магазин нескладний та доступний у використанні. Дякуємо величезному всім та окреме спасибі команді, яка брала участь у розробці інтернет-магазину. Ми і зараз співпрацюємо та втілюємо в життя нові ідеї. Підтримуємо роботу інтернет-магазину спільно з командою Студії, оскільки швидко змінюються ті вимоги. Приємне обслуговування. Величезне дякую!

Сергій

Сергій

Власник компанії ″Savoy″

Робив замовлення на невеликі доопрацювання до сайту на OpenCart, жодних зауважень написати не можу, все адекватно, швидка консультація, нормальна ціна, рішення в обумовлений термін, загалом залишився задоволений роботою

Сергій Кесаєв

Сергій Кесаєв

Власник компанії ″МЕРВ″ https://merv.dp.ua/

Всій команді велике спасибі за виконану роботу. Займалися доробками на вже існуючому сайті, що набагато складніше, ніж створювати з нуля. Слід зазначити, що було виконано ВСЕ, що мені було потрібно. Після двох років тупцювання на місці з різними ``фахівцями``, я просто не могла повірити, що все рухається до бажаного результату.
Вже складаю список наступних робіт, точно знову звертатимуся.
Якщо чесно, то я навіть не намагаюся думати, як можна зробити ту чи іншу переробку, я просто пишу завдання і жодного промаху. Ще раз дякую!
Влаштовує все!

Дар'я Абзалілова

Дар'я Абзалілова

Власник компанії ″Комфорт Дом″

Відгуки клієнтів про веб-студію – це дуже важливо для нас, тому що ми працюємо на результат, і кожен проєкт для нас важливий.
Докладніше про наші послуги та портфоліо за посиланнями.