Про нас – GKS Веб-студія

ПРО НАС

ГКС Веб-студія. Ми любимо те, що робимо.

Веб-студія, яка постійно розвивається

Добрий день. Мене звати Катерина, і я займаюся розробкою сайтів вже понад 12 років.

Почалося все ще зі студентських часів, коли для мене відкрився захоплюючий світ програмування, до якого не зникає інтерес до сьогодні. Після кількох років роботи в різних компаніях та на фрілансі, я зважилася на відкриття своєї власної веб-студії. Починалася компанія лише з трьох осіб. Поступово компанія розвивалася, набираючи клієнтську базу та покращуючи рівень фахівців, що працюють у ній.

На сьогоднішній день GKS Веб-студія стабільно працює на ринку України та за кордоном вже понад 7 років, динамічно розвивається, зростає штат спеціалістів різних напрямків: програмісти, сео-фахівці, дизайнери, менеджери. І ми не збираємось зупинятися на досягнутому. У свою команду я беру людей, які також люблять свою роботу, як і я.

Тут ще міг би бути текст про високий професіоналізм нашої команди, але, думаю, це зайве. Наші роботи та реальні відгуки клієнтів скажуть самі за себе.

Веб-студій, які займаються розробкою та просуванням сайтів, дуже багато, а тих, де працюють справжні фахівці і виконують всі взяті на себе зобов’язання, мало. Тому бажаю не помилитись у виборі.

ПРО НАС
about-img about-img shape