Предложения
 • Створення сайту від 7000 грн
 • Корпоративний сайт от 10 000 грн
 • Інтернет-магазин от 12 000 грн
 • Пошукове просування сайту від 8000 грн
 • Створення унікального дизайну
 • Підтримка та обслуговування сайтів

Про нас

GKS Веб-Студія займається створенням і розвитком сайтів різної складності. Завдяки команді професіоналів ми робимо великі інтернет-магазини, складні за своїм функціоналом. У той же час ми з задоволенням створюємо прості сайти-візитки, і не збільшуємо ціни на те, що за визначенням не повинно коштувати дорого.

Ми намагаємося точно виконувати взяті на себе зобов’язання за термінами і якістю робіт, завдяки злагодженій взаємодії фахівців потрібних напрямків.

Переваги роботи з GKS Веб-Студією:

 1. Працюємо по Договору.
 2. Фіксована ціна на розробку сайту або іншу послугу.
 3. Завжди на зв’язку: відповідаємо швидко на дзвінки і листи.
 4. Професійна команда. Великий досвід роботи.
 5. Більше 5 років на ринку, як веб-студія.
 6. За кожним проектом закріплений менеджер, який відповість на всі Ваші питання 😉
 7. Індивідуальний підхід до кожного проекту: аналіз ринку і конкурентів.

Принцип роботи з клієнтами – доброзичливість і відповідальність.

Ми пропонуємо наступні послуги

 1. Створення сайтів

  Створення сайтів з нуля під ключ – це популярна послуга на сьогоднішній день. Ми створюємо сайти візитки, персональні сайти, сайти-портфоліо, блоги, корпоративні сайти для великих компаній і холдингів, інтернет-магазини. Для створення сайтів ми використовуємо як готові рішення, так і розробляємо унікальний (неповторний) дизайн.

  Наші послуги

 2. Сучасний дизайн

  Створення дизайну для сайтів. Ми створюємо красивий і функціональний дизайн для сайтів найрізноманітнішої тематики. У наш час все більше і більше користувачів використовують мобільні пристрої для доступу в Інтернет. Наша веб студія бере до уваги цей факт, тому ми створюємо адаптивні сайти, які будуть зручно проглядатися на різних пристроях (планшетах, телефонах і т.д.). Це дозволить зібрати велику кількість відвідувачів вашого веб ресурсу.

  Створення Дизайну

 3. Просування сайтів

  Пошукове просування сайту. Після того, як сайт створений і “випущений у світ” постає питання його пошукової оптимізації та залучення якомога більшої аудиторії. Ми проводимо якісне СЕО просування сайту і виводимо його в ТОП позиції пошукових систем. Алгоритми пошукових систем часто змінюються, і за цим потрібно стежити. Просування сайту – дуже відповідальний захід. Тому, перш ніж довіряти СЕО свого сайту, оцініть актуальність і можливості тих компаній, які надають послугу просування сайту.

  СЕО Просування Сайту

 4. Підтримка та обслуговування сайтів

  Наша мета: кожен клієнт повинен залишитися задоволеним нашою роботою. Ми надаємо підтримку сайтів для клієнтів, які співпрацюють з нами і пропонуємо обслуговування сайтів. Техпідтримка наших сайтів здійснюється безкоштовно протягом 1 місяця по закінченню робіт, прописаних в ТЗ сайту.

  Підтримка та обслуговування Сайтів

 5. CMS системи

  CMS система, вона ж «Система управління контентом», вона ж «Движок для сайту» – це система, яка використовується для створення, організації структури, редагування і управління сайту. Ми використовуємо різні CMS-системи (WordPress, OpenCart, Magento і т.д.) залежно від функціоналу та дизайну майбутнього сайту. За допомогою CMS ви зможете легко управляти контентом (вмістом) вашого веб ресурсу.

 6. Реєстрація доменів та хостинг

  GKS Веб Студія допомагає в підборі та реєстрації домену будь-якого рівня і типу. Переваги замовлення цієї послуги у нас – це професіоналізм і швидкість. Ми забезпечимо допомогу з виборомхостинг провайдера та тарифного плану. Реєстрація домену та хостингу необхідні для того, щоб ваш сайт змогли побачити користувачі Інтернету, знайти за індивідуальним для кожного сайту іменем та познайомитися з вашою діяльністю.

  Реєстрація доменів та хостинг

Відгуки наших клієнтів

Добавить отзыв


Добавить отзыв
* Ожидаемые поля

Хочу оставить отзыв о сотрудничестве с данными разработчиками по обновлению наше

 Вкитиория
 16.09.21 

Хочу оставить отзыв о сотрудничестве с данными разработчиками по обновлению нашего интернет магазина. Нашим менеджером была Екатерина. Катя всегда оперативно отвечает на все запросы. Предоставляет развернутые глубокие консультации. Данной командой разработчиков был написан для нас новый сайт (интернет магазин). И, несмотря на то что в процессе реализации проекта возникали разные рабочие моменты, результат был достигнут и сайтом мы довольны. Также хочу отметить что цены у них адекватны и вполне демократичны. Благодарю!

https://topitoshka.com.ua/


Очень ответственные ребята. Работают быстро и четко, а главное профессионально. О

 Елена Кострова
 11.05.21 

Очень ответственные ребята. Работают быстро и четко, а главное профессионально. Очень рада, что сотрудничаю GKS Веб-Студией. Всем рекомендую. Решают любые задачи, даже сверхсложные.


Очень рада что нашла Катерину. За месяц сделана работа, которую за год не мог сдела

 Ирина Третьяк
 06.05.21 

Очень рада что нашла Катерину. За месяц сделана работа, которую за год не мог сделать другой разработчик. Быстро, четко, доступно по цене. Рекомендую


Здравствуйте. Работаем с Екатериной все очень нравится, сделали много доработок п

 Анастасия
 06.05.21 

Здравствуйте. Работаем с Екатериной все очень нравится, сделали много доработок по опенкарт в интернет магазине: интеграцию с амо срм, управление ценами и акциями, доработали по дизайну основную и мобайл версию, умный поиск, который по началу был не такой уж и умный, но совместными усилиями привели его в надлежащий вид. Планируем ещё делать интеграцию с 1с, ускорение, сео оптимизацию. Спасибо огромное.


Как я нашёл эту замечательную кампанию?Я взял и разместил в порядка десяти разны

 Антон Рибалко
 18.03.21 

Как я нашёл эту замечательную кампанию?
Я взял и разместил в порядка десяти разных веб агенств заявку на переезд сайта.
У нас была сложная задача - перенести интернет-магазин на 10 тысяч товаров с опенкарт 1.5 на 3. Задача была перенести сайт, не потерять позиции и доработать много процессов на этом пути.
Во время работы обнаружили много подводных камней с теми модулями, которые у нас были раньше, также много обнаружили проблем по сео, на которые обратила мое внимание Екатерина из Гкс Студио.

Работу кампания выполнила в более чем полном объёме. Работали в рабочее и нерабочее время, с максимальной вовлеченностью в процесс, что мне как клиенту хорошо, а вот для сотрудников - не уверен ?.

Екатерина относилась к моему проекту так же, как и я к своему. ( я отношусь с большой любовью и ответственностью к своему проекту). Всегда была на связи, вопросы решались быстро. За это ее хочу поблагодарить от чистого сердца.

А ещё по ее рекомендации познакомился с хорошим системным администратором, которого тоже давно искал.

https://moimotoblok.com.ua/


Рекомендую компанію GKS Веб-Студия, як професіоналів своєї справи. Роботи які не мі

 Олександр
 09.09.20 

Рекомендую компанію GKS Веб-Студия, як професіоналів своєї справи. Роботи які не міг ніхто виконати, вони виконали дуже швидко і якісно!

https://cheholua.com.ua/


Хочу написать слова благодарности людям, которые здесь работают, особенно Екатер

 Андрей
 24.06.20 

Хочу написать слова благодарности людям, которые здесь работают, особенно Екатерине за такое отношение и соблюдение всех моих требований. Сайт сделали быстро и качественно. Еще очень радует цена. Желаю успехов. Продолжаем сотрудничество с вами.

https://vegavr.com.ua/


Дякуємо за розробку сайту, робота виконалась вчасно, менеджери завжди були на зв'я

 Дана
 11.12.19 

Дякуємо за розробку сайту, робота виконалась вчасно, менеджери завжди були на зв'язку та радо консультували. Ми задоволені, рекомендуємо!


Делали сайт туристической компании с GKS Web Studio. Работы выполнены качественно и вов

 Мирослава Товкач
 05.11.19 

Делали сайт туристической компании с GKS Web Studio. Работы выполнены качественно и вовремя. Отдельное спасибо за четкие консультации, быстрые ответы и личный подход.
Было очень приятно сотрудничать.

https://seatraveltours.com.ua/


Спасибо большое руководителю студии Gks за профессионализм, талант, творческий под

 Валерия
 30.07.19 

Спасибо большое руководителю студии Gks за профессионализм, талант, творческий подход. За проявления большого интереса к проэкту. Было действительно видно, что вас слушают, понимают, предлагают и советуют. Именно эти факторы остановили мой выбор на этой студии на этапе поиска. Самые лучшие пожелания команде Gks и спасибо вам за понимание и терпение, быстрые ответы и внимание. Спасибо за то, что вы работали быстро и от души ( план был перевыполнен!!!), за что я очень благодарна!

http://3steps.com.ua/


GKS Web - Создание сайтов , USA 5.0 5.0 40 40 Хочу оставить отзыв о сотрудничестве с данными разработчиками по обновлению нашего интернет мага
Page:
1234

Наші контакти можливо дізнатися на сторінці.

41 votes, average: 5,00 out of 541 votes, average: 5,00 out of 541 votes, average: 5,00 out of 541 votes, average: 5,00 out of 541 votes, average: 5,00 out of 5 (Голосов: 41 Рейтинг: 5,00 из 5)
Вам необходимо зарегистрироваться, чтоб оставить рейтинг.
Loading...

Rambler's Top100