Створення інтернет-магазину на OpenCart

Якщо ви вирішили замовити інтернет-магазин із оптимальніим набором функціоналу, то гарним вибором буде CMS OpenCart.

OpenCart забезпечує професійний і надійний фундамент для побудови успішного інтернет-магазину.

OpenCart – це система управління контентом, яка відповідає всім вимогам до інтернет-магазинів. Він має всі функції, за допомогою яких можна створити свій власний сайт електронної комерції.

Особливості платформи OpenCart:

 • Необмежена кількість категорій, продуктів і виробників.
 • Багатомовна система, підтримує декілька різних валют. Це дозволяє охопити більшу кількість потенційних клієнтів.
 • Відгуки та рейтинги для товарів.
 • Імпорт-експорт товарів.
 • Автоматична зміна розмірів зображень.
 • Такі характеристики, як перегляд супутніх товарів, інформаційна сторінка, купони для отримання знижок, і т.д. добре реалізовані.
 • Вбудоване резервне копіювання і відновлення.
 • Зручна система управління контентом (адмін-панель).

OpenCart – це движок інтернет-магазіну, який може бути встановлений на будь-якому веб-сервері з підтримкою PHP і MySQL. Відноситься до розряду вільного програмного забезпечення.

Переваги OpenCart:

 1. Більше 20 платіжних інструментів
  Розробники подбали про те, щоб ви могли швидко і без проблем приймати оплату у своїх клієнтів. У тому числі Приват24, Visa, MasterCard і LiqPay.
 2. Більше 8 способів доставки
  Ви можете вибрати ту форму доставки, яка найбільш підходить вашому бізнесу. Управляйте відправкою замовлень ефективно.
 3. SEO-дружелюбність
  Після створення магазину наступна задача – це залучити клієнтів. Просунути сайт в ТОП пошукових систем з OpenCart можна, знаючи особливості цієї системи.
 4. Звіти з продажу
  Детальні наочні результати продажів стануть постійними супутниками вашого бізнесу.
 5. Різноманіття
  OpenCart дозволяє працювати з величезною кількістю мовних версій, валют, категорій, товарів і виробників. Дійсно велике різноманіття.
 6. Легкість в управлінні
  Управляти магазином, створеному на OpenCart, може будь-яка людина. Є можливість додавати товари, категорії, інформацію, відслідковувати замовлення і клієнтів.

Але як всі системи мають переваги, система OpenCart має і ряд недоліків, про які ми не можемо промовчати.

Недоліки OpenCart:

 1. Оскільки система безкоштовна, то проблеми є як в самій системі, так і в модулях, які до неї розробляються.
 2. Одна і та ж сторінка може відображатися за різними адресами, особливо, якщо каталог має багаторівневу вкладеність, тобто виникають дублі сторінок. Цю проблему фахівці GKS Веб-Студії можуть усунути, так як вона дійсно негативно позначається на просуванні сайту.
 3. Усі вхідні в стандартний комплект модулі розраховані на іноземні системи оплати та доставки. Модулі оплати та доставки для країн СНД є, але вони часом платні та потребують доопрацювання та налаштування програмістом.
 4. Незручна установка декотрих додаткових модулів і шаблонів.
 5. Відсутність завантаження з Excel і 1С. Так як багато користувачів звикли до Excel і 1С бухгалтерії, особливо власники магазинів (прайс-листи, ведення бухгалтерії і т.д.), то це може вважатися серйозним недоліком. Але спеціалісти GKS Веб-Студії можуть зробити інтеграцію інтернет-магазину на OpenCart з 1С або Excel.
 6. Також немає вбудованої інтеграції із торговими майданчиками. Але це не проблема. Наші спеціалісти можуть зробити Інтеграцію інтернет-магазину на OpenCart з Rozetka, Prom.ua.
 7. Немає функції швидкої правки цін та інших характеристик з адмінки. Іншими словами, якщо Вам знадобиться зробити поправку в цінах до товарів у всьому магазині, то Вам доведеться перебивати ціни окремо для кожного товару, що дуже незручно. Але з даним недоліком ми можемо впоратися. Наші спеціалісти можуть доопрацювати адмін-панель OpenCart згідно до Ваших побажань.

Створення інтернет-магазину на OpenCart
Підводячи підсумок, ми можемо сказати, що система OpenCart – досить хороший вибір для розробки інтернет-магазину. Особливо, якщо ви звертаєтеся за послугою створення сайту до фахівців, вони зможуть перетворити деякі недоліки системи в її переваги, і виправити деякі помилки. Ціна розробки магазину на OpenCart також відносно низька порівняно з деякими іншими CMS. Створення інтернет-магазину на OpenCart – правильний вибір!

GKS Веб-Студія пропонує свої послуги по створенню інтернет-магазину на OpenCart. Ціна розробки інтернет-магазину «під ключ» на OpenCart – від 20 тис. грн. Ми працюємо з OpenCart всіх версій. Більш детально з нашими послугами та їх вартістю ви можете ознайомитися на сторінці: Послуги веб-студії.

Якщо функціоналу OpenCart для вас недостатньо, або ви хочете розглянути систему для великого інтернет-магазину (кілька тисяч товарів) з великою кількістю маркетингових інструментів, можна також звернути свою увагу на CMS Magento. У такому випадку для Вас буде корисною порівняльна стаття Замовити інтернет-магазин. Magento або OpenCart.

Якщо ви вирішите замовити створення інтернет-магазину на OpenCart, вам достатньо зв’язатися з нами будь-яким зручним для вас способом: зателефонувати за номерами, представленими на сайті, написати на пошту або скористатися формою зворотного зв’язку.

Наші контакти:

Наша ціль – задоволений клієнт та професійно виконана робота. Ми завжди працюємо на результат та довгострокове співробітництво!