Навіщо потрібен САЙТ?

Переваги наявності власного сайту:

Перше — це підвищення рівня вашого бізнесу. Якщо у вас є повноцінний, хороший якісний сайт, то сайт сам продає і підвищує ваш рівень, ваш статус, ваш бренд!

Наявність власного сайту істотно підвищує імідж компанії в очах потенційних клієнтів і партнерів. Якщо його немає, до компанії, можливо, будуть ставитися не так серйозно і трохи насторожено. У клієнтів складеться враження, що компанія не думає про свій імідж. За допомогою сайту ви зможете розповісти про себе, в чому ваші конкретні переваги перед іншими компаніями.

Якщо Вашого бізнесу немає в Інтернеті, то Вас немає в бізнесі!

Білл Гейтс

Навіщо потрібен САЙТ?

Друге — це нескінченний доступ до інформації, яка у вас є. Ви не будете кожен раз розповідати клієнту, що у вас є послуга 1, 2, 3 або 4, ви просто даєте посилання на сайт, де повністю описані ваші послуги. Це може бути текст, може бути відео, все залежить від того, як ви вирішили подати інформацію про послуги або товари вашої компанії. І найголовніше, клієнт може отримати інформацію про компанію вночі, вранці, у вихідні, з будь-якої точки світу, тобто, ви даєте доступ до вашої інформації цілодобово з будь-якої точки світу.
Сайт – це віртуальний офіс, що працює без вихідних і цілодобово.
У будь-який момент користувач може зайти і отримати потрібну йому інформацію: контактні дані, час роботи, докладний опис товарів і послуг.

Третє — це єдина точка збору всіх ваших джерел трафіку. У вас може бути реклама в соц. мережах, YouTube, в якихось розсилках, все це чудово, але дуже круто, якщо вся інформація збирається на вашому сайті. Сайт являє собою ефективний, дієвий інструмент ведення бізнесу. Якщо на сайті, передбачити форму зворотного зв’язку або відразу встановити кнопку для замовлення товарів/послуг, ефективність вашого ресурсу виросте в рази!

Четверте — це те, що сайт є непоганим джерелом безкоштовного трафіку з cоц. мереж, з Гугл або Яндекса. Якщо писати правильно статті, правильно їх оптимізувати – це підвищує рейтинг сайту, і дає нескінченний потік трафіку на сайт. Основна маса продажів приходить саме з органіки Гугл і Яндекс. Як мінімум 50 відсотків клієнтів дізнаються про вашу компанію саме через сайт. Щорічно ця цифра буде тільки збільшуватися. Вже сьогодні інтернет має масу переваг перед звичними ЗМІ. Врахувавши визнання інтернету, не дивно, що власний сайт окупить себе вже через кілька місяців. Правильно створений власний сайт швидко приносить своїм власникам дохід.

Навіщо потрібен САЙТ?

П’яте — це взаємодія з вашим клієнтом і можливість ефективно вибудувати роботу. Правильно створений сайт, на якому структурована інформація, дозволить вам істотно розвантажити роботу офісу. Найчастіше клієнти ставлять одні і ті ж питання, а вашим співробітникам доводиться даватися одні й ті ж відповіді.
Ви вже знаєте, що найчастіше цікавить ваших клієнтів, і тому розмістіть ці дані на сторінках вашого сайту, що дозволить вам уникнути відповідей на постійно повторювані питання.
Ви можете зробити особистий кабінет, давати користувачеві інструкції, давати можливість оплатити послугу або товар онлайн, і ось з цього і випливає ще одна перевага.

Навіщо потрібен САЙТ?

Шосте — це якщо клієнт хоче оплатити вашу послугу, а вартість чека серйозна, наприклад, 1000 доларів, погодьтеся, що з сайту, на якому написано, що все офіційно, він з більшою ймовірністю зробить цю транзакцію і оплатить вам. Якщо ви будете давати оголошення в соц. мережах: «Оплати мені тисячу доларів», рівень довіри буде не той.
Передбачте розділ «Відгуки». Відгуки дозволяють вашим клієнтам дізнатися, наскільки ви результативні в роботі, в чому ваші переваги. До того ж, рекомендації, дані іншими користувачами, викликають високий ступінь довіри у клієнтів.
На сайті можна проводити опитування, дослідження, що допомагають зрозуміти, що саме цікавить ваших клієнтів.

ПІДВЕДЕМО ПІДСУМКИ:
Ми розповіли вам, навіщо потрібен сайт. Виходячи з представленої інформації, ви вже можете орієнтуватися, яким повинен бути ресурс, щоб залучити потенційних клієнтів.

А якщо ви вирішили, що вам потрібен сайт і шукаєте надійного партнера для розробки представництва вашого бізнесу в інтернеті, ми з радістю допоможемо вам у цьому. На сторінці послуги ви можете дізнатися ціну на розробку простого сайту, landing-page або інтернет-магазину.

Навіщо потрібен САЙТ?

Крім того, спеціально для зручності наших клієнтів ми розробили калькулятор вартості створення сайту, де ви можете всього за пару хвилин прорахувати попередню вартість розробки саме вашого сайту.