Готовий Інтернет-магазин. Швидко. Недорого.

GKS Веб-Студія вирішила підтримати підприємців і компанії, чий заробіток виявився під загрозою через воєнний стан в Україні, і пропонує створити свій власний Інтернет-магазин швидко і недорого. Ми хочемо підтримати підприємців в цей нелегкий час, запропонувавши готовий інтернет-магазин для продаж в інтернеті. Вартість такої спеціальної пропозиції – всього лише 8000 грн. Підприємці та компанії зможуть дуже легко, швидко і недорого створити інтернет-магазин, наповнити його товарами і категоріями, додати необхідні тексти і запустити в роботу.

Завдяки великому досвіду з розробки інтернет-магазинів та з огляду на основні побажання наших клієнтів, ми змогли створити універсальне рішення для інтернет-магазину, яке включає весь необхідний базовий функціонал для старту вашого бізнесу в інтернеті. Інтернет-магазин включає: фільтр товарів, особистий кабінет, способи оплати та доставки, акції, адмін-панель управління сайтом і багато іншого. Розібратися з адмін-панеллю абсолютно нескладно, так як вона достатньо зрозуміла для звичайного користувача. Ви з легкістю зможете додавати товари, управляти всіма замовленнями і клієнтами.

Найголовніша перевага готового інтернет-магазину, який ми пропонуємо, – це те, що сайт буде повністю належати Вам! Ви один раз сплачуєте суму в розмірі 8000 грн за готове рішення, і отримуєте повноцінний інтернет-магазин, який не вимагає щомісячних оплат веб-студії за його роботу. Це вигідно відрізняє дану пропозицію від сайтів, які ви можете отримати на платних тарифних планах популярних платформ: WIX, Tilda, Ucoz, Prom.ua та ін., де Ви повинні будете оплачувати утримання сайту щомісяця. Ви оплачуєте тільки хостинг і домен, де знаходиться сайт. Домен належить вам, а не веб-студії або іншій платформі.

Готовий інтернет-магазин відмінно підійде для продажу чоловічого, жіночого або дитячого одягу, техніки і електроніки, дитячих товарів, взуття, сумок, ювелірних виробів, їжі, продуктів харчування, квітів, товарів для дому, косметичних засобів, спортивних товарів та ін.

Що входить у функціонал готового інтернет-магазину, який ми пропонуємо:

 • Каталог товарів. Тут Ви можете розмістити ваші категорії товарів.
 • Карточка товару. Тут знаходиться інформація про товар: опис, галерея зображень, ціна, вибір опції товару (наприклад, розмір), артикул, інформація про виробника, відгуки про товар, характеристики, схожі товари.
 • Відгуки для товарів. Ваші клієнти можуть залишати відгуки про товари з рейтингом. Відгуки підлягають модерації перед публікацією на сайті.
 • Вибір опції. Дуже зручний функціонал для вибору опцій товару перед покупкою. Наприклад, вибір розміру одягу.
 • Характеристики товарів. Можна вказати атрибути товарів: матеріал, вага, довжину і багато іншого.
 • Фільтр товарів. Зручний фільтр з вибором опцій, категорій, виробників, атрибутів, ціни товарів. Це необхідний функціонал для інтернет-магазину, який спрощує пошук потрібного товару на сайті.
 • Пошук по сайту. Пошук товарів з автозаповненням після введення перших символів назви товару, що цікавить.
 • Акції для товарів. Товари, які продаються по акції, вигідно вирізняються з-поміж інших перекресленою старою ціною та новою ціною, а також розміром знижки, яка прораховується автоматично.
 • Особистий кабінет для клієнтів. Ваші клієнти можуть зареєструватися на сайті, вказавши свої дані. Всі замовлення, зроблені клієнтом, зберігаються в його особистому кабінеті.
 • Зручне оформлення замовлення. Підключені популярні способи доставки: Нова пошта, Justin, самовивіз, кур’єрська доставка. Підключені популярні способи оплати: готівка, безготівковий, накладений платіж.
 • Повідомлення на пошту. Після оформлення замовлення клієнту та адміністратору магазину приходять повідомлення на пошту з даними про замовлення.
 • Багатомовність і мультивалютність. Ми відразу підключили українську, російську та англійську мови. З валют додані гривня і долари.
 • SEO-оптимізація. В інтернет-магазині налаштовані ЧПУ-посилання, є можливість вказати мета-теги для товарів і категорій. Після прописування мета-тегів можна почати просування сайту в пошукових системах.
 • Адаптивний дизайн. Сайт можна зручно переглядати з мобільних пристроїв: телефонів, планштетів тощо.
 • Слайдер і банери на головній сторінці. Тут ви можете розмістити свої картинки з важливою інформацією.
 • Необмежена кількість категорій, товарів, опцій та атрибутів в магазині.
 • Додавання товарів в Порівняння і Побажання. Зручний функціонал для вибору товару перед покупкою.
 • Сторінки: про компанію, доставка і оплата, контакти.

Демо готового інтернет-магазину: https://demo.obovsem.net/

CMS, на якій розроблено готовий інтернет-магазин, – OpenCart. На сьогоднішній день ця система дозволяє створювати магазини з великою масштабністю і функціональністю. Ми доопрацювали стандартний функціонал системи, що дозволило отримати повністю готовий магазин.

Замовляючи готовий інтернет-магазин, Ви можете абсолютно безкоштовно замовити додаткові послуги:

 • змінити колір сайту;
 • додати категорії (до 20 шт.);
 • додати атрибути і опції товарів (до 10 шт.);
 • додати тексти для сторінок «Про компанію» і «Доставка та оплата»;
 • додати картинки для слайдера і банерів на головній сторінці, якщо надані картинки будуть відповідних розмірів;
 • додати Ваші контакти: номери телефонів, пошту, адресу та карту Google з місцем розташування.

Також будь-які блоки, які ви бачите на демо сайту, і хотіли б прибрати, ми теж приберемо абсолютно безкоштовно.

Ми висилаємо також коротку інструкцію по адмін-панелі, яка дозволить швидко освоїтися, додати товари і почати продажі.

Функціонал, що не представлений на демо, обговорюється окремо і виконується за окрему плату. Але звертаємо вашу увагу, що того функціоналу, який вже входить в готовий інтернет-магазин, цілком достатньо для старту продажів.

Чому наша пропозиція – це найоптимальніший вибір для створення невеликих, середніх або великих інтернет-магазинів?

Для створення інтернет-магазину є кілька рішень. Основні це:

 1. Замовити розробку інтернет-магазину в веб-студії.
 2. Створити інтернет-магазин за допомогою онлайн конструктора
 3. Створити інтернет-магазин на спеціалізованій онлайн-платформі, наприклад, Prom.ua.

У кожного з цих рішень є свої переваги і недоліки.

1. Перший варіантзамовити розробку інтернет-магазину в веб-студії – здавалося б, найочевидніший.

Плюси: Сайт створюється під ваші вимоги щодо дизайну і функціоналу.

Мінуси: Як правило, інтернет-магазин зі складним або навіть базовим функціоналом інколи коштує кілька десятків тисяч гривень. Це тривалий і трудомісткий процес.

Ми ж пропонуємо готовий, недорогий і швидкий в створенні Інтернет-магазин.

2. Другий варіант – це створення інтернет-магазину за допомогою онлайн конструктора. Це найдешевший варіант створення інтернет-магазину, але при цьому і найбідніший з точки зору функціоналу.

Плюси: Низька вартість. Простий в освоєнні, немає необхідності купувати хостинг під сайт, можливість змінювати дизайн сайту без навичок верстки та програмування. АЛЕ тільки в рамках функціоналу конструктора або його шаблонів. Як правило, є мінімальна технічна підтримка.

Мінуси: Мінімальний функціонал для інтернет-магазину. Важкі і повільні сайти, які складно просувати, не можна впровадити додатковий функціонал, самостійно не можна перенести сайт на свій хостинг. Сайт, створений на конструкторі, підходить тільки для «мікро-магазинів». У разі, якщо магазин починає рости і розвиватися, його власникам, швидше за все, доведеться переносити сайт з конструктора на движок або платформу, а це додаткові фінансові витрати і втрата досягнутих результатів просування сайту в пошукових системах на невизначений час.

3. Третій варіант – це створити інтернет-магазин на спеціалізованій платформі, наприклад, на Prom.ua. Цей варіант для створення власного інтернет-магазину і початку бізнесу поєднує в собі окремі переваги попередніх, але і не позбавлений своїх недоліків.

Плюси: Достатня простота освоєння: не така проста, як конструктор, але й не так складно, як движок. Немає необхідності в своєму хостингу, можна реалізувати будь-який дизайн сайту або можна використовувати готові шаблони, набагато швидші і продуктивніші сайти, ніж створені на конструкторах, інструментарій для просування, технічна підтримка.

Мінуси: Неможливість самостійно допрацьовувати функціонал платформи і немає можливості перенести сайт на свій хостинг. Часом висока вартість обслуговування.