Ви зараз шукаєте, як заробити в інтернеті? І начитавшись вже купи інформації, заплуталися в ній і не можете визначитися? Тоді ви потрапили за адресою! Ми підкажемо, як дійсно можна заробити в інтернеті (без всяких сумнівних схем і шахраїв), як зробити ваше діло прибутковим і без великих вкладень. Так-так, фраза «без великих вкладень» часто звучить на всякого роду тренінгах, зустрічається в статтях та ін. І вже досить приїлася, але в нашому випадку, дійсно без великих вкладень і все прозоро.

Мета цієї статті – допомогти знайти і визначитися з додатковим заробітком, який дійсно є реальним, без шахрайських схем та ін.

Необхідність додаткового заробітку виникає дуже часто, особливо гостро ця необхідність відчувається під час кризи. Іноді додатковий заробіток, якщо він буде поступово збільшуватися, з часом може перейти і в основний, тому спробувати точно варто 😉

Ми розповімо вам про 20 способів заробітку в Інтернеті, і поділимося секретами деяких з них. Деякі з цих способів включають створення свого власного сайту, деякі ваші вміння і таланти (писати/малювати, наприклад).

Умовно способи заробітку в інтернеті можна розділити на дві групи: заробити за допомогою свого власного сайту або без нього. Ми розіб’ємо цю статтю на дві частини для зручності теж. У цій статті ми розповімо про перший варіант: як заробити, якщо сайт у вас є.

Отже, як заробити за допомогою власного сайту:

  1. Створіть власний блог
  2. Реалізуйте партнерський сайт
  3. Створіть інтернет-магазин
  4. Розробіть сайт з платним доступом
  5. Продавайте свої послуги на сайті
  6. Організуйте дошку оголошень
  7. Придумайте інтернет-каталог
  8. Продавайте рекламне місце на сайті
  9. Створюйте онлайн-курси
  10. Продайте свій сайт

Одним з найбільш надійних і довгострокових способів заробити в інтернеті – це створити свій сайт. Досить вибрати свою нішу, визначитися, що ви будете продавати – товар або послугу – створити сайт, і почати заробляти.

Наша веб-студія з радістю допоможе в створенні вашого сайту.

Вартість послуг на створення сайту можна побачити на сторінці Послуги.

1. Cтворіть власний блог.

Деякі люди починають вести свій блог, не ставлячи спочатку такої мети, як заробіток. Блогер може ділитися своїми кулінарними рецептами, новинами в різних сферах, секретами доглядом за обличчям і багатьом іншим.

Коли кількість відвідувачів блогу буде вже значна, можна почати замислюватися і про монетизацію блога. Заробіток можна отримувати від:

  • Продажі реклами;
  • Написання статей на замовлення і розміщення на вашому блозі;
  • Продажі власних уроків або товарів (наприклад, книги);
  • Продаж товарів/послуг партнерів.

Для того, щоб ваш блог став популярним, можемо поділитися деякими секретами:

  1. Розміщуйте на своєму блозі дійсно оригінальний і цікавий контент.
  2. Пишіть свої статті самі, тоді вони будуть унікальними, а це потім оцінить Google.
  3. Вивчіть основи SEO (інформації в інтернеті багато), і просувайте ваш блог в пошукових системах. Також ви завжди можете замовити SEO у фахівців.

Іноді секрет успішного блогу дуже простий – людина ділитися тим, що йому дійсно цікаво і важливо, і це, повірте, передається відвідувачам сайту 😉

2. Реалізуйте партнерський сайт

Создать партнерский сайтВи можете створити сайт для реклами або прямих продажів товарів або послуг партнера. На цьому сайті можна писати огляди на той чи інший товар, даючи посилання на сайт партнера.

Наприклад, ви можете створити сайт, де будете писати огляди на різні косметичні засоби, які «випробовуєте» на собі. І в статті можна залишити посилання на сайт вашого партнера або безпосередньо на цей продукт, де його можна буде придбати напряму

3. Створіть інтернет магазин

Создайте интернет-магазинСтворення власного інтернет-магазину вважаємо одним з найнадійніших способів заробітку в інтернеті. Тим більше, продажі вже можно почати відразу на наступний день після створення інтернет-магазину.

Для того, щоб ваш інтернет-магазин став успішним можна продавати як вітчизняні товари, так і товари закордонного виробництва.

Кроки для створення успішного інтернет-магазину:

  1. Вибрати нішу: визначитися з групами товарів, з якими ви б хотіли працювати. Ми радимо вибрати ту групу товарів, яка вам близька, в такому випадку вам буде цікаво займатися вашим магазином, і є більше шансів зробити його успішним. Наприклад, якщо вам подобається риболовля, можна зробити інтернет-магазин з продажу рибальських снастей, спінінгів і вудочок.
  2. Визначити свою цільову аудиторію. Хтось забуває про цей важливий пункт, і дуже даремно. Адже від того, на яку цільову аудиторію розрахований ваш магазин, залежить його дизайн, маркетинг, підбір товарів і багато іншого. Наприклад, якщо ви хочете продавати жіночий одяг дівчатам у віці 18-25 років, то навряд чи їм сподобається сайт в строгих тонах.
  3. Знайти постачальників нішевих товарів. На сьогоднішній день існує велика кількість постачальників тих чи інших товарів, багато з яких працюють по дропшиппінгу, що дуже зручно: вам необов’язково купувати товари заздалегідь і мати склад. Також досить популярним є спосіб покупки тих чи інших товарів на такому торговому майданчику, як AliExpress, де ви можете купити товар дешевше, а потім продати дорожче.
  4. Створити якісний інтернет-магазин. Створення інтернет-магазину радимо довірити фахівцям, адже саме в такому випадку, ви можете бути впевнені, що у вас буде дійсно якісно розроблений інтернет-магазин з сучасним дизайном і багатим функціоналом.

Вартість створення інтернет-магазину в нашій веб-студії: від 20 тисяч гривень «під ключ». У цю вартість вже входить адаптивний дизайн і панель управління сайтом. Детальніше можна дізнатися на сторінці послуги Інтернет-магазин.

4. Розробіть сайт з платним доступом

Якщо ви володієте якоюсь цінною інформацією або ваш блог вже набрав таку популярність, що люди готові платити за нові статті, можна сміливо спробувати зробити деякі розділи на сайті платними. Або ж платним може бути скачування якоїсь книги або курсу.

5. Продавайте свої послуги на сайті

Якщо послуги, які ви надаєте, перестали продаватися офлайн, або ви хочете залучити більше клієнтів, ви можете створити веб-сайт з продажу послуг. Наприклад, ви копірайтер або фотограф, але замовлень дуже мало? Це може слугувати приводом створити невеликий сайт-візитку, де ви розкажетеся про себе, приведете приклади своїх робіт (портфоліо), відгуки клієнтів, вкажете вартість послуг і контакти. Маючи власний веб-сайт, ви миттєво підвищуєте свій рейтинг в очах потенційного клієнта: ви займаєтеся своєю справою серйозно, є портфоліо, з яким можна зручно ознайомиться на сайті, ось відгуки ваших клієнтів, і картинка про вас, як про професіонала своєї справи, вже складається . Таким чином, ви зможете отримувати більшу кількість звернень.

Створення сайту-візитки в GKS Веб-Студії – від 10 тис. грн «під ключ». Детальніше на сторінці послуги Сайт-візитка.

Або розглянемо іншу ситуацію. Ви агентство нерухомості, салон краси або клінінгова компанія, але останнім часом дзвінків і відвідувань вашого офісу і відповідно замовлень стало менше? Сарафанне радіо перестало працювати? А як про вас можуть дізнатися потенційні клієнти на сьогоднішній день глобальної цифровізації, якщо у вас немає свого сайту? Рішення одне – його створити.

Створення корпоративного сайту в GKS Веб-Студії – від 15 тисяч грн «під ключ». Детальніше на сторінці послуги Корпоративний сайт.

6. Організуйте дошку оголошень

Создайте доску объявлений

Дошка оголошень з часом може стати досить прибутковим способом заробити в інтернеті.

Ви можете створити свою дошку оголошень на будь-яку тематику або відразу на декілька. Наприклад, це може бути дошка оголошень про пошук роботи, про продаж одягу, про продаж нерухомості та ін.

Звичайно, для того, щоб почати заробляти на дошці оголошень потрібно докласти багато зусиль для її розкрутки, щоб вона стала популярною, і тільки тоді можна буде додати тарифні плани, наприклад, для виведення оголошень в ТОП, виділення оголошення тощо. Дошка оголошень – це довгий шлях, але зате може бути дуже прибутковим в перспективі.

7. Придумайте інтернет-каталог

Дуже цікавий спосіб заробити в інтернеті – це створити свій власний інтернет-каталог з описом, оцінками, рейтингом для компаній в тій чи іншій сфері, або в декількох відразу. Заробити можна буде потім за список цих компаній в вашому каталозі (клієнтську базу). Також можна запропонувати послугу підняття компанію в ТОП в списку.

8. Продавайте рекламне місце на сайті

Продавайте рекламное место

Якщо ваш сайт отримує великий обсяг трафіку, він популярний, і кількість відвідувачів з кожним днем ​​зростає, можна продавати рекламне місце на своєму сайті. При грамотному розміщенні реклами вона не виглядає нав’язливо, і дійсно працює, особливо, якщо реклама тематична з самою статтею. А не переслідує вас кругом чайник, наприклад, який ви дивилися в інтернет-магазині, навіть, коли тепер читаєте про користь капусти :).

Є багато різних рекламних платформ. Найпопулярніша з них – Google Adsense. Виплати, правда, з такої реклами невеликі, але зате стабільні і ростуть у міру зростання популярності вашого сайту.

Можна продавати також рекламне місце під банер безпосередньо компанії, яка хоче його додати на ваш сайт.

9. Створюйте онлайн-курси

Создавайте онлайн-курсы

Сьогодні дуже популярним стало ділитися своїм унікальним досвідом/вмінням з іншими. Якщо ви володієте якимись знаннями, за які готові платити, можна сміливо створити програму свого курсу або вести курси онлайн. Наприклад, якщо ви бухгалтер, це можуть бути онлайн-курси з ведення бухгалтерського обліку для ФОПів 1-й і 2-ї групи самостійно без бухгалтера – буде дуже корисно для дрібних підприємців. Курси можна проводити онлайн, їх можна окремо продавати в форматі PDF або у вигляді записаних відеоуроків. А розмістити інформацію про ваші курси можна на своєму сайті, в соц. мережах, на YouTube та ін. Такий спосіб може принести величезний прибуток, якщо знання, які ви передаєте, дійсно цінні, або у вас велика аудиторія.

10. Продайте свій сайт

Продайте свой сайт

Один з найбільш, здавалося б, простих способів заробити на сайті – це його продати. Але це, звичайно ж, не зовсім так. Якщо сайт успішний (велика кількість продаж, відвідувачів та ін.), то вартість такого сайту може бути дуже високою, і, можливо, заробити на ньому ви зможете набагато більше в перспективі, ніж просто продасте відразу. Але бувають ситуації, коли з якихось причин сайтом більше займатися не плануєте і тоді ви його продаєте.

На вартість сайту впливають кілька показників: його відвідуваність, вік, скільки прибутку він приносить, стабільність доходу та ін.

 

Отже, ми розглянули 10 способів, як заробити в інтернеті під час кризи і не тільки, якщо у вас є сайт. В наступній частині статті ви дізнаєтеся про те, як можна заробити в інтернеті, якщо у вас веб-сайту немає. Дочекайтеся виходу наступної статті, буде цікаво 😉