На сьогоднішній день електронна комерція (продаж товарів або послуг через інтернет) зростає з кожним днем. Для того, щоб здійснювати продажу онлайн, необхідно мати інтернет-магазин.

Якщо ви вирішили замовити інтернет-магазин , то, звернувшись в GKS Веб-Студію, ви отримаєте багатофункційний, що продає інтернет-магазин з унікальним дизайном. Ми створюємо тільки адаптивні сайти. Тому ваші клієнти зможуть здійснювати покупки не тільки з ПК, а й з мобільних пристроїв (мобільних телефонів і планшетів) дуже зручно і легко.

При замовленні інтернет-магазину дуже важливим етапом є вибір CMS (системи управління контентом) для майбутнього інтернет-магазину . CMS визначає багато в чому можливості майбутнього онлайн-магазину. Сьогодні, якщо ви хочете отримати сучасний і дійсно відмінно працює інтернет-магазин, ми радимо вибір зупинити на CMS Magento або OpenCart. Кожна з цих систем становить певний набір інструментів, які при правильній установці, написання та налагодженню програмістами веб-студії, дозволять вам легко і прибутково здійснювати продажу онлайн. Обидві платформи знаходяться на верхніх позиціях SEO-рейтингу і є найбільш популярними серед інтернет-підприємців.

І, OpenCart та Magento:

  1. Обидві системи з відкритим вихідним кодом і є безкоштовними для скачування (крім платної версії Magento).
  2. Є великі спільноти на форумі, системи мають професійну підтримку.
  3. Необмежена кількість згрупованих і пов’язаних з ними продуктів і категорій.
  4. Є мульти -мови, -валюти і -вітрини.

Яку з них вибрати?

Коли у нас хочуть замовити інтернет-магазин , дуже часто ми чуємо питання: “Яка з CMS насправді краще?”. Наша відповідь буде: “Це залежить від того, які функції ви віддаєте перевагу над іншими …”.

OpenCart – це система, яка легша в установці. Установка Magento займе більше часу, знань і зусиль.

reyting-online-shop-gks

У адмінки OpenCart знову виграє завдяки своїй простоті. Складність Magento пояснюється тим фактом, що ця платформа орієнтована переважно на великомасштабні магазини. Вона була створена спеціально для власників магазинів, які є професіоналами в області IT.

З точки зору частки ринку, Magento , безумовно, користується великим попитом. При цьому близько 30% ТОП – сайтів електронної комерції будується на Magento, що робить її найбільшою платформою електронної комерції в світі.

Коли ми говоримо про SEO (пошукова оптимізація) , Magento вважається лідером тут. Вона має вбудовані функції SEO і SEO-дружніх URL. OpenCart також пропонує SEO інструменти, які дозволяють сайту займати високі позиції в пошукових системах. Але, хочемо відзначити, що, в будь-якому випадку, досягти певних позицій в Google або Яндексі можна тільки замовивши просування сайту . Самостійно просувати сайт на Magento або OpenCart ми не рекомендуємо. Так як, неправильне просування сайту, може привести до того, що ваш сайт може потрапити в чорний список пошукових систем, і викинуть з пошуку. Тому звертайтеся за послугою просування сайту до фахівців.

GKS Веб-Студія спеціалізується на створенні інтернет-магазинів, як на Magento, так і на OpenCart. В Україні ми займаємо 3 місце по створенню сайтів на Magento по рейтингу cmsmagazine.

gks -magento

ВИСНОВОК.

OpenCart пропонує більш простий набір інструментів на етапі створення та наповнення майбутнього інтернет-магазину. Функціональність платформи Magento дуже розвинена, але вимагає “більше” технічних знань. Magento відмінно підходить для великих магазинів з широкий функціональної складністю.

Але, якими б доступними і «легкими» ці дві системи не здалися на перший погляд, без фахівців створити інтернет-магазин на базі однієї з цих платформ самостійно не вийде. Так як, не маючи певних знань, під час установки, настройки і т.д. цих CMS, ви можете допустити ряд помилок, які не дозволять вам правильно просувати ваш інтернет-магазин, і, відповідно, отримувати з нього прибуток у майбутньому.

Якщо ви вирішили замовити інтернет-магазин у GKS Веб-Студії, скористайтеся формою зворотного зв’язку або зателефонуйте нам.

Наша мета – задоволений клієнт і високопрофесійно виконана робота. Ми завжди працюємо на результат і тривалу співпрацю!

Наші контакти:

telefon-mts+38 (066) 462 90 42
telefon-life+38 (093) 109 77 58

Ми завжди працюємо тільки на кращий результат і подальшу співпрацю.

  • Теги: