Створення сайту – це непростий процес. І при цьому потрібно особливу увагу приділити вибору системи управління сайтом (CMS). Система управління контентом – це як фундамент, на якому буде будуватися ваш веб-сайт. Система управління контентом (CMS) дозволить створити професійний веб-сайт, де ви потім зможете з легкістю додавати тексти, картинки, товари, портфоліо та інше.

Серед усіх CMS, які є популярними на сьогоднішній день, WordPress є найпопулярнішою системою для створення сайтів. Один з шести сайтів в Інтернеті сьогодні створений на системі WordPress. Система WordPress дуже підходить для деяких типів сайтів, таких як: блоги, корпоративні сайти, сайти-візитки. Крім того, для цієї системи розроблено велику кількість плагінів і модулів, який допоможуть створити дійсно потужний за своїм функціоналом сайт.

GKS Веб-Студія в тих випадках, коли це прийнятно і відповідає вимогам до сайту, також рекомендує використовувати систему WordPress для створення сайтів. Для наших клієнтів це дуже зручна система, яку вони швидко вивчають. На вимогу ми висилаємо інструкцію з користування адміністративною частиною сайту (адмінкой). Таким чином, потім ви зможете додавати сторінки на сайт, тексти, картинки, відео, товари, новини і багато іншого. При цьому вам не потрібно буде кожного разу звертатися до розробників, частину інформації ви зможете самі додавати на сайт. Це дуже зручно!

Чому WordPress? Переваги системи WordPress:

  1. Ця система безкоштовна. Її можна завантажити з офіційного сайту. WordPress є відкритим вихідним кодом.
  2. Зручність для створення мобільної версії сайтів.
  3. Масштабованість. На сайті може бути створено велика кількість сторінок, новин, товарів.
  4. Не вимагає багато ресурсів хостингу. Економія.
  5. Простий у використанні. Сайт на WordPress чудово підходить для створення, наповнення, редагування нових сторінок і записів.
  6. Підтримка. Про цю систему є багато інформації в Інтернеті, оскільки вона є дуже популярною.

Також ви можете замовити просування сайту на WordPress . За допомогою нашого власного алгоритму по просуванню сайтів, з часом ви побачите, як виросте відвідуваність вашого сайту, відповідно з’являться потенційні клієнти для ваших товарів або послуг. Рекомендований термін просування сайту – 3 місяці. По закінченню цього періоду, ваш сайт буде займати високі позиції у видачі пошукових систем Google і Яндекс.

Крім створення сайту на Вордпресс, ми надаємо наступні послуги:

Наші контакти:

telefon-mts+38 (066) 462 90 42
telefon-life+38 (093) 109 77 58

Ми завжди працюємо тільки на кращий результат і подальшу співпрацю.