Огляд:
Компанія «Apple» була створена в квітні 1976, заснована Стівом Джобсом і Стівом Возняком. Зараз після четвертого десятилітті ми користуємося чудовим продуктами цієї компанії, такими як новий iPhone, IPad, MacBook і MacPro.

Необхідно пам’ятати про те, що в історії створення продуктів Apple було багато труднощів. Ми покажемо вам 10 продуктів Apple, які так і не дійшли до останньої стадії розробки і випуску продукції у світ.

Apple, в той час, коли Стів Джобс був директором, інвестував у різні проекти. Наприклад, може бути, ви чули проект, Apple II, Ліза і т.п .. Проте, сотні фотографій і прикладів пристроїв, які були в цьому проекті, з різних причин, ніхто ніколи не бачив!

Компанія Apple, яка свого часу була маловідома, вирішила стати відомим брендом у всьому світі. З цієї причини, вони заплатили два мільйони доларів компанії Eslinger, щоб вони спроектували нові дизайн рішення для майбутніх продуктів. У результаті цього вони інвестували в проект «Snow White» c 1984р. до 1990р .. Було створено багато нового дизайну, який раніше ніхто не бачив, тому як проектувався концептуальний дизайн.

Далі ми покажемо 10 зразків продукту, які були результатом цього проекту:

  1. Розкладачка Apple
  2. Стаціонарний і бездротової Apple
  3. Гарнітура для мобільного телефону
  4. Два типи розетки для сполучних проводів Apple
  5. Прототип Apple Tablet з ручкою
  6. Здається, що це планшет між клавіатурою і батареєю
  7. Цей продукт схожий на портативний пристрій, подібно Mac Tablet
  8. Продукт зі статичним екраном в чому схожий на прототип Macbook
  9. Повномасштабний прототип клавіатури з окремим Macbook
  10. Де клавіатура? Це хороше запитання. Як в дуже ранньому прикладі MacBook Pro

Компанія GKS Веб Студія при створенні сайтів використовує адаптивний дизайн для Iphone і Ipad, так що на цих та інших мобільних пристроях сайт виглядає чудово. Якщо ви хочете замовити сайт або інші послуги , зв’яжіться з нами . Ви отримаєте якісний продукт за максимально стислі терміни і прийнятну ціну.