Веб-дизайн – це заняття, що вимагають не тільки знань теми питання, а й вміння і “почуття смаку”.

Якщо ваша мрія – це робота в якості дизайнера, що займається, природно, веб-дизайном і розробкою сайтів, то ніщо не заважає вам на шляху до прийняття, відповідних для вивчення цього питання, кроків.

Веб-дизайн – цікава робота для людей з багатою уявою.
Веб – дизайн – це діяльність, що вимагає від кандидата певних якостей характеру. Тому, важливе значення матиме тут, відповідно, розвинену уяву, (також і просторове), а також почуття смаку, естетики і певна доза емпатії, що дозволяє вам відчути, як потреби клієнта, для якого ця робота повинна бути розроблена, так і потреби користувачів .

Якщо ви думаєте, що у вас саме такі, а не інші риси характеру, наступним кроком, щоб почати ваше пригода з дизайном веб-сайтів буде постачання, відповідними для цього типу роботи, інструментами. Перш за все, вам буде потрібна програма для растрової графіки. На навчальному етапі, при необхідності вивчення, дуже хорошим рішенням буде, наприклад, повністю безкоштовний додаток GIMP. Саме такого роду додатки дозволять вам пізнати основні закони, які управляють проектуванням сайтів, таким чином, щоб вони були як естетичними, так і повністю функціональними.

Черговим, необхідним вам навиком буде знання мов HTML, а також CSS. Саме вони забезпечують зв’язок проекту з вмістом. Створення дизайнерських проектів неможливо без відповідних файлів HTML і CSS. Пам’ятайте, проект – повинен бути роботою повністю професійною, а також повинен бути і практичним у використанні.

На цьому не закінчується список необхідних навичок. Добре підготовлений до роботи дизайнер, повинен також бути знайомий з підтримкою таких додатків, як, наприклад, програми Adobe Flash. Цей тип програми служить для створення флеш – анімації і т. Д.

Робота дизайнера не буде простою. Постійно мінливі тенденції на ринку веб-сайтів, а також прогрес, пов’язаний з впровадженням нових технологій і додатків, вимагають постійного розширення власних знань.

Якщо такого роду робота є вашою істинної, життєвої пристрастю, то ми будемо з задоволенням чекати вас у нас.

У нашій веб-студії ви можете замовити веб-дизайн для вашого сайту, а також розробку логотипу компанії, візиток, листівок та іншої поліграфічної продукції.