Створення сайту відповідає вимогою вашої компанії, вимагає не просто роботи з боку веб-студії, а й самого замовника сайту, тобто клієнта.

На жаль, нерідко має місце ситуація, в якій, готовий сайт не відповідає вимогам клієнта. Чому так відбувається? Як уникнути подібних ситуацій? На чиєму боці правда? Простіше кажучи: на які, криються пастки, ми повинні звернути увагу під час процесу створення сайту?

Пастка №1: Немає конкретного, добре сформульованої пропозиції послуги.
Як вже було неодноразово згадано, тільки професійні переосмислення припущення мають місце і є гарантією отримання задовольняють результатів. На жаль, часто мають місце ситуації, в яких покупець не передав веб-студії повного поняття, бачення і цілей, які він бажає досягти шляхом створення сайту. Щоб уникнути розчарування, яке може з’явитися в момент перегляду результатів роботи студії, слід точно сформулювати ідеї по створення сайту . Тільки такий підхід до справи, може уявити гарантію отримання бажаних результатів роботи.

Пастка № 2: Зміна планів після прийняття студією замовлення.
Може статися, що плани вашої компанії день у день міняються, і з цими змінами змінюється концепція сайту. Як чинити в даній ситуації? Звичайно, було б краще, якби ми, не дивлячись на все, дотримувалися колишніх припущень, однак, якщо таке рішення не варіант, ми будемо змушені вжити додаткові витрати, пов’язані, природно, з нанесенням змін до попереднього проект.

Пастка № 3: Зміни в роботі, раніше прийнятих змін.

Це ситуація аналогічна ситуації, наведеної в пункті 2. Але, і, навіть після схвалення цих змін, ви ще вимагаєте додаткових поправок, змін, тоді ви повинні розраховувати на додаткові витрати, і ймовірність відкласти остаточну дату завершення замовлення.

Підводячи підсумок вищевикладеного, можемо сказати, що створення сайту – процес трудомісткий і вимагає чітко поставлених задач з боку замовника і звичайно ж високого професіоналізму фахівців веб-студії.

Відмінних всім проектів і досягнень цілей!

Всі наші послуги та їх ціни на них можна подивитися тут.

Замовити сайт ви можете, скориставшись формою зворотного зв’язку або зателефонувати нам.

Наша мета – задоволений клієнт і високопрофесійно виконана робота. Ми завжди працюємо на результат і тривалу співпрацю!

Наші контакти:

telefon-mts+38 (066) 462 90 42
telefon-life+38 (093) 109 77 58