Процес оновлення сайту може бути процесом як надзвичайно складним і трудомістким, так і «по-дитячому» простим.

Те, яким чином, можливо, буде здійснити, через відповідний період часу, оновлення сайту, залежить, перш за все від технології, яка використовувалася при створенні вашого інтернет – сайту. У вашому рішенні, таким чином, залишається вибір – залежно від наявних коштів, виділених на реалізацію проекту – технології HTML, або технології Content Management System , званої в просторіччі CMS.

HTML

Технологія HTML , вельми популярна ще кілька років тому, в даний час замінюється згаданої вище технологією Content Management System, тобто CMS. Це відбувається тому, що оновлення сайту, створеним в HTML, тобто строгий код розробки, вимагає, перш за все, залучення в роботу інформаційних технологій. Хоча в наш час, як і раніше створюються сайти, для яких буде використовуватися технологія HTML, але в основному це відбувається через фінансові причини. Створення сайту за допомогою чистого HTML пов’язано з набагато більш низькими фінансовими витратами, ніж в разі створення сайту за допомогою технології Content Management System.

CMS – Content Management System

Домінуюча в даний час технологія Content Management System – це надзвичайно зручний інструмент для управління контентом сайту. У разі створення сайту на основі CMS, оновлення контенту сайту зробити може, практично кожна людина, що має, принаймні, базові знання в області обслуговування широко використовуваних офісних програм. Проте, не всі зацікавлені будівництвом власного сайту компанії, вирішили застосувати технологію Content Management System. Причина таких рішень є, перш за все, незрівнянно вище витрати, щодо описаного раніше методу HTML. Але, варто зазначити, що частина бізнесу, зокрема, з набагато більш складними сайтами, просто змушена вибирати CMS з чисто технологічних причин.

Беручи до уваги вищевказані поради, варто відповісти собі на питання, що стосуються як створення вашого сайту, так і необхідності частоти поновлення.