Створення сайтів і веб – дизайн стало останнім часом надзвичайно популярним заняттям, вивчення якого може початися навіть під час шкільного уроку інформатики.

Проте, придбання основних, або навіть, що охоплює більш розширений обсяг інформації, не дає гарантії, що створений вами сайт буде сайтом в повній мірі функціональним. Створення дійсно професійних, адаптивних до потреб користувачів, що використовують сервіс, сайт, вимагає в першу чергу розробки точного, продуманого дизайну проекту.

Система навігації.

Як в реальному житті, так і в інтернет – просторі, система навігації являє собою дуже важливий елемент будь-якого функціонального сайту. Суть системи навігації ми можемо порівняти так, як прогулянка по лісі. Вона дуже приємна і дозволяє нам насолодитися; як свіжим повітрям так і красивими видами, але, коли настає момент повернення додому, а ми не в силах знайти правильного шляху. Навіть найкрасивіші, проведені серед лісової тиші моменти, звичайно, не будуть пов’язувати нас з позитивним, приємно проведеним часом.

Так само, і з сайтом. Навіть найкрасивіший, ошатний дизайн втрачає, так як в очах користувача, сайт, незручний і непрактичний, якщо користувач змушений шукати потрібні посилання, що стосуються бажаних сторінок.

Грамотний, професійно підготовлений дизайн сайту обов’язково повинен характеризуватися, відповідно, більш доступною, проте, з красою зовнішнього вигляду, системою навігації. Варто також додати, що ще однією необхідною особливістю описуваної системи, є її характер за замовчуванням. Варто відзначити, що проект навігації, виконаний за допомогою технології flash, обов’язково повинен бути оснащений додатковим, що представляє собою альтернативне джерело, системою навігації. Чому? Так ось, потенційні користувачі вашого сайту можуть адже відключити флеш – анімацію. Всупереч розхожій думці, така поведінка зовсім не рідкість. На його застосування вирішуються, в першу чергу, люди, втомлені від постійної, настирливої ​​реклами, створеної саме в системі flash.

Створення функціональних сайтів процес трудомісткий. Навіть найкраща, найбільш корисна програма для створення сайту, не зможе замінити його справжнім руки фахівця. Створюючи сайт необхідно мати не тільки потреби користувача, але і функціональність.

Всі наші послуги та їх ціни на них можна подивитися тут.

Замовити сайт ви можете, скориставшись формою зворотного зв’язку або зателефонувати нам.

Наша мета – задоволений клієнт і високопрофесійно виконана робота. Ми завжди працюємо на результат і тривалу співпрацю!

Наші контакти:

telefon-mts+38 (066) 462 90 42
telefon-life+38 (093) 109 77 58