Розробка та просування сайтів Україна

Якщо вашого бізнесу немає в Інтернеті – значить вас немає в бізнесі. Білл Гейтс

Сьогоднішні реалії такі, що якщо ви хочете, щоб ваш бізнес був успішний і він приносив прибуток, вам необхідно, щоб представництво вашого бізнесу було в Інтернеті. А представництво вашого бізнесу в Інтернеті – це сайт вашої компанії. Сайт компанії може представляти ваші послуги, товари або нести інформаційний характер про вашу компанію для ваших покупців і партнерів.

Якщо ви вирішили замовити сайт , то ви можете звернутися до нас. У нас ви отримаєте сайт, який буде гідним представництвом вашого бізнесу в Інтернеті. У нас ви можете замовити сайт-візитку, корпоративний сайт, інтернет-магазин, портал, форум, дошку оголошень, landing page, промо-сайт. Ви можете бути впевнені, що ваш сайт буде розроблений на високому професійному рівні, з урахуванням усіх сучасних технологій.

У нас Ви можете замовити сайт на різних платформах (CMS). Ми працюємо з такими системами, як: Magento, WordPress, OpenCart та іншими. У залежності від призначення сайту, його вмісту та інших факторів, ми вибираємо найбільш підходящу CMS саме для вашого сайту. Також ми пропонуємо обслуговування і підтримку створених нами сайтів.

Завдяки злагодженій роботі фахівців, сайт буде розроблений на високому рівні. Для нас дуже важливо мати тривалу співпрацю з клієнтами. Тому кожен сайт, розроблений нами, – це праця, помножена на знання і закріплена стильним сучасним зовнішній виглядом і висококласним функціоналом.

Вартість створення сайту у нас досить демократична, враховуючи нестабільну фінансову ситуацію в Україні. Ми робимо для наших постійних клієнтів знижки та невеличкі сюрпризи у вигляді безкоштовно створених доопрацювань для сайту або компанії. Наприклад, ви можете отримати безкоштовно логотип для вашого сайту або макет візитної картки. Тому наша ціна створення сайту в Україні – дуже приваблива, і ця вартість не впливає на якість роботи. Можливо, Вам вже доводилося працювати з іншими веб-студіями, для яких найважливіше завдання – це отримання тільки прибутку від проекту. Для нас же важливо подальше майбутнє сайту, розробленого нашою веб-студією, його розвиток і процвітання.

Крім розробки сайтів, ми також пропонуємо просування сайтів в Україні. Ми можемо розкрутити ваш сайт для відвідувачів з України, країн СНД, й інших країн світу. Мінімальний термін для просування сайту – це 3-4 місяці наполегливої ​​роботи наших співробітників. Ви зможете відслідковувати зростання вашого сайту під час нашої роботи. В результаті Ви побачите, як ваш сайт виросте у видачі пошукової системи Google, збільшиться кількість відвідувань Вашого сайту, виросте його рейтинг і популярність. Все це призведе до того, що у вас збільшитися кількість потенційних клієнтів, відповідно, збільшитися прибуток з вашого сайту або інтернет-магазину.

Ми пропонуємо просування сайтів, інтернет-магазинів, дощок оголошень, порталів і т.д. Вартість просування сайту вас приємно здивує . І ви можете бути впевнені, що ці гроші, витрачені на розкрутку вашого сайту, вам повернутися через певний час після виконаної з нашого боку роботи. Наша ціна на просування сайту на сьогоднішній день – поза конкуренцією . Плюс після закінчення терміну просування сайту, ваш сайт ще буде тримати позиції в пошукових системах і світових рейтингах певний час. Це досягається завдяки розробленому нами алгоритму з просування сайтів, який дає високі позиції, зростання відвідуваності, стабільність рейтингів і довіри до Вашого сайту з боку пошукових систем.

Для України доступні всі види послуг, які ми надаємо:

Всі наші послуги та їх ціни на них можна подивитися тут.

Замовити сайт ви можете, скориставшись формою зворотного зв’язку або зателефонувати нам.

Наша мета – задоволений клієнт і високопрофесійно виконана робота. Ми завжди працюємо на результат і тривалу співпрацю!

Наші контакти:

Чехія:
+420 723 241 138

Створення сайтів і просування в Україні також шукають: розробити сайт України, зробити сайт України, створити сайт Україна, замовити сайт України, купити сайт України, створення сайтів Україна, розробити сайт в Україні, зробити сайт в Україні, створити сайт в Україні, замовити сайт в Україні, купити сайт в Україні, створення сайтів в Україні, просування сайту в Україні, сео України, просування сайт України, купити просування України, зробити просування Україна, розкрутка сайту Україна, фірмовий дизайн Україна, створення дизайну України, веб-дизайн Україні, обслуговування сайтів України, розкрутка сайтів в Україні, створення сайту в Україні ціна, просування сайту в Україні ціна.