GKS Веб-Студія за помірну вартість, пропонує послуги:

Фірмовий стиль – важливим елементом ідентифікації фірми у свідомості покупців. Якщо бажаєте, щоб ваш бізнес був вдалим, то постійно звертайте увагу на те, як він виглядає в очах ваших покупців. Ну або довірте цю роботу нам.

Ми створюємо як окремі складові фірмового стилю, так і колективний стиль повністю. Ми підготуємо для вас шаблони фірмового стилю, які залишиться лише завантажити і почати застосовувати за призначенням.

Створення фірмового стилю пов’язане з корпоративною культурою фірми. На його дослідження, як правило, йде ніяк не один день. Традиційно клієнти висувають величезні запити до виконавців і бажають володіти неповторним і ідеальним фірмовим стилем для власної фірми. І хоча фірмовий стиль і не має складних дизайнерських елементів, формується він досить довго.

Колективний стиль являє собою комплект графічних елементів, при підтримки будь формується візуальна комунікація. Всі елементи фірмового стилю з’єднані однією ідеєю і готові відзначити вас з кількості фірм сусідніх видів діяльності.

Фірмовий стиль – один з основних засобів боротьби за покупців і клієнтів. Його використання дозволяє привести до єдності і цілісності образу фірми – колірна палітра, спільний підхід до формування ділової та тех. документації.

Функції фірмового стилю:

  • Іміджева. Створення образу фірми і його підтримка на належному рівні для впізнавання бренду покупцями;
  • Дифференцирующая. Здатність виділити товари та послуги фірми з загального кількості суперників;
  • Ідентифікуються. Створення фірмового стилю допомагає дізнаватися товари та рекламу фірми.

Якісний корпоративний стиль традиційно не містить багато квітів. У наших шаблонах дотримані всі правила створення елементів, по яким ви і ваш бренд стануть впізнаваними . Фірмовий стиль – це основа всієї політики фірми і один з основних засобів залучення клієнтів.

При розрахунку вартості робіт, що надаються GKS Веб-Студією ми враховуємо всі побажання клієнта, і пропонуємо розумну вартість за максимально стислі терміни .