GKS Веб-Студія пропонує створення сайтів в Києві . У нас ви можете замовити весь спектр послуг, завдяки яким ваш сайт стане гідним представництвом вашого бізнесу в Інтернеті.

Ви можете замовити сайт-візитку , корпоративний сайт , інтернет-магазин , портал, форум, дошку оголошень, landing page, промо- сайт. Ви можете бути впевнені, що ваш сайт буде розроблений на високому професійному рівні, з урахуванням усіх сучасних технологій.

Розроблений сайт матиме зручну панель управління (адмін-панель) , яка допоможе вам з легкістю керувати вмістом сайту: текстами, картинками, відео. У випадку інтернет-магазину можливості адмін-панелі вас приємно здивують: ви зможете додавати товари, управляти їх наявністю на складі, управляти всіма замовленнями і клієнтами, зареєстрованими у вашому інтернет-магазині. До інтернет-магазину підключається декілька способів оплати і доставки товару. Для кожного зареєстрованого клієнта в інтернет-магазині буде створений особистий кабінет, де він зможе побачити всі його замовлення і їх статус на даний момент: замовлення оформлене, оплата отримана, доставка виконана.

Ми також пропонуємо професійне SEO просування в Києві для вашого сайту, Інетернет-магазину, порталу. У своїй роботі ми використовуємо виключно «білий» метод розкручування , завдяки якому ваш сайт заслужить довіру пошукових систем Google, Яндекс. Після проведення робіт по пошуковому просуванню ваш сайт не тільки подиміти вгору у видачі пошукових систем по певних запитах, але і буде підтримувати ці позиції і по закінченню просування, яке ми проведемо, поки його не витіснять конкуренти. Даного результату ми можемо додатися завдяки власним алгоритмом з просування сайтів, які ми використовуємо у своїй роботі.

Ціна сайту в Києві не має географічної приналежності. Ціна наших послуг однакова для всіх регіонів України.
Для м.Києва доступні всі види послуг, які ми надаємо:

Всі наші послуги та їх ціни на них можна подивитися тут .
Наша мета – задоволений клієнт і високопрофесійно виконана робота. Ми завжди працюємо на результат.

Наші контакти:

telefon-mts+38 (066) 462 90 42
telefon-life+38 (093) 109 77 58

Створення сайтів і просування в Харкові також шукають: розробити сайт Харків, зробити сайт Харків, створити сайт Харків, замовити сайт Харків, купити сайт Харків, створення сайтів Харків, розробити сайт в Харкові, зробити сайт в Харків, створити сайт в Харкові, замовити сайт в Харкові, купити сайт в Харкові, створення сайтів в Харкові, просування сайту в Харкові, сео Харків, просування сайт Харків, купити просування Харків, зробити просування Харків, розкрутка сайту Харків, фірмовий дизайн Харків, створення дизайну Харків, веб-дизайн Харків, обслуговування сайтів Харків, розкрутка сайтів в Харкові, створення сайту в Харкові ціна, просування сайту в Харкові ціна.