Створення сайту – це цілком і повністю правильне рішення, тому що без представництва особистої компанії в інтернеті, вас не сприймуть всерйоз.

Ваш сайт зможе бути не тільки «тривалістю» компанії, яка існує в реальному світі, а й незалежною комерційної або розважальної одиницею. Сюди відносяться інформаційні портали, веб магазини, енциклопедії, дошки оголошень і т.д. Але важливо розуміти, що яким би славним і корисним ваш сайт не перебував, і яким би чудовим не був дизайн, відомим ваш інтернет ресурс не буде.

Власне з цієї причини і потрібно проводити просування і розкручування сайту. Ви маєте можливість замовити просування сайту в нашій веб-студії GKS . Звичайно, можна намагатися, зайнятися пошуковим просуванням і самостійно. Однак, не так вже це і просто, як виглядає з першого погляду. Хочемо дати деякі поради, які допоможуть при просуванні сайту.

  1. Збільшити якість контенту сайту. Цей метод, можна вважати без применшення, найбільш результативним і найбільш легким способом виконання пошукової оптимізації. Коли створюється сайт, важливо наповнювати кожну сторіночку не тільки унікальним, але і прекрасно складеним, компетентним контентом. Якщо сайт створений, і замовник відмикається виконувати модернізацію текстів (які не унікальні або безграмотно написані), то в такому випадку оптимізація буде малоефективна або неможлива.
  1. Оновлення веб-дизайну . Якщо контент сайту непоганий, ключові слова вивели ваш сайт на перші позиції в пошукових системах, трафік сайту високий, а послуга або товар, запропоновані на ресурсі, не купуються. В даному випадку, може бути причиною неграмотний дизайн, що відлякує клієнтів і відвідувачів з перших же секунд. Створюючи дизайн сайту, здравомислящі підійдіть до цього питання, адже дизайн сайту може, як підкреслити той товар або послугу, який ви запропонуєте, так і приховати його.
  1. Модифікація вхідних точок на сайт. Перемінивши точки входу, можливо, знайти нових відвідувачів і клієнтів, яких спокусила завчасно задана інформація.
  1. Підвищення середнього часу і кількості переглядів вашого сайту відвідувачами . Подібне пошукове просування домагається за рахунок удосконалення якості контенту, спрощення для сприйняття дизайну, оптимізації систем навігаційного.
  1. Низькочастотні запити , наприклад, « Інтернет-магазин в інтернеті» може бути знайдений за запитами, які не стосуються теми сайту. Це допоможе підвищити трафік і принесе зайвих клієнтів, хоча і не значну їх чисельність.
  1. Грамотне написання та оформлення тексту на сайті . Прирозробці і створення сайту , зосередьте увагу не тільки на якість тексту, а й на його оформлення, на ресурсі. Для найкращого сприйняття матеріалу, розділяйте текст на відступи, абзаци. Виділіть жирним або іншим кольором важливу інформацію, застосовуйте вставні блоки зі значною інформацією. Якраз на них, в першу чергу кинеться погляд відвідувача.
  1. Результативний веб дизайн сайту . Домогтися максимальної ефективності веб дизайну можна, відмовившись від пошукового спаму, величезного кількість картинок і анімації, раціонального числа відео.
  1. Чи не розміщення, видалення «чужих» рекламних банерів. Якщо ви створюєте і організовуєте свій сайт для того, щоб потім реалізувати, власне ваші послуги і товари, то не використовуйте рекламу, тому що вона відволікає відвідувачів від ваших пропозицій і знижує ефективність.
  1. Сторінки сайту і їх оптимізація обсягу. Якщо маєте намір замовити сайт , обговорюйте розмір майбутніх сторінок сайту. Оптимальний обсяг – 200-300 Кб. Чим більше обсяг сторінки сайту, тим повільніше вона буде завантажуватися, і тим більше відвідувачів ви втратите.
  1. Спростити оформлення сайту. Пошукове просування можна втілювати в життя і шляхів спрощення оформлення. За рахунок цього, товари і послуги стануть більш проглядає, а доступ до всіх потрібних розділів буде досить підходящий.

Всі наші послуги та їх ціни на них можна подивитися тут.

Замовити просування сайту ви можете, скориставшись формою зворотного зв’язку або зателефонувати нам.

Наша мета – задоволений клієнт і високопрофесійно виконана робота. Ми завжди працюємо на результат і тривалу співпрацю!

Наші контакти:

telefon-mts+38 (066) 462 90 42
telefon-life+38 (093) 109 77 58