Давним-давно, питання про те, як зробити сайт, здавався, нездійсненним завданням і обмежувався тільки на комп’ютерних геніїв, технічних вчених і людей, які говорили про коді. І все було начебто нормально, поки не змінився час, тому що сайти не були, необхідними для більшості ваших щоденних потреб і цілей. Але час не стоїть на місці і реально змінилися. Практично всі підприємства і компанії мають свої сайти, і просто люди, створюють особисті веб-ресурси, більш ніж будь-коли раніше. Починаючи з вашого сайту , дуже важливо позиціонувати себе в інтернеті як сильного, з професійним призначенням, що подає клієнтам таке враження, що ви налаштовані серйозно і мотивує їх. Вони хочуть більше взаємодіяти з вашим бізнесом.

Для початку, потрібно поставити собі дуже важливе питання: “ Навіщо вам потрібен сайт ?” Це питання змусить вас задуматися про ваші цілі на сайті, так що б ви могли точно сказати і «оцінити» вид сайту , дизайн , верстку , контент , і навіть URL-адресу , який ви хочете. Для більшої ясності «картини» – як ти хочеш, щоб люди користувалися сайтом? У чому значимість відвідування вашого сайту? Як часто Ви маєте намір оновлювати контент? Почніть записувати свої ідеї та охарактеризувати основні якості вашого сайту, які бездоганно необхідні для вашого успіху. Після загальної ідеї і плану, ви можете приступити до роботи. Ось кілька простих порад, як зробити сайт.
URL-адресу .

Перш ніж створювати свій сайт, необхідно забезпечити URL, або адреса сайту, який користувачі будуть вводити в їх рядку браузера при переході на ваш сайт. Це доменне ім’я буде вашою візитною карткою, це буде на вашій візитці, це буде в підписі електронної пошти, буде використовуватися разом і з усіма, кого ви знаєте, і хочете, щоб люди використовували його і пам’ятали. Тому переконайтеся, що ви вибирайте гарна назва і зареєструйте його, перш ніж робити, що-небудь на вашому сайті. Доменне ім’я може бути вільно, а іноді ви повинні будете заплатити для гарантії, це легко, швидко і не дуже дорого.

Знайти потрібні інструменти для веб-розробки.
Це не поганий час, щоб створити свій власний сайт. Якщо ви розробляєте блог, невеликий бізнес-сайт, сайт електронної комерції, або що-небудь між ними, у нас є всі інструменти для вас. Програмне забезпечення, таке як WordPress та OpenCart і т.д. на них дуже просто створювати блоги, і т.д. використовуючи готові схеми і формати, які можна налаштувати з вашим власним контентом і дизайном. Вони мають зручне програмне забезпечення і Вам дуже легко на них буде працювати, навіть якщо ви ніколи не розробляли сайти.

Розпочати розробку вашого контенту.
При розробці дизайну вашого сайту, і власне, роботі по етапах створення, ви повинні попрацювати над вашим контентом. Сайт не можна «запустити» із заповненням, скопійовані з інших сайтів, ви повинні знати, про що ви хочете сказати, писати, і якою мовою, як сайт повинен виглядати, для користувачів.

Розкажіть свою історію.
Для того, щоб люди довіряли вашого бренду і стали відвідувачами на вашому сайті вони повинні знати, хто стоїть за цим брендом, знати про вас і вашої історії. Ви повинні «поділитися» звідки ви, скільки років ви в бізнесі, і ін. Чим більше деталей ви дасте, тим краще, ваші користувачі зможуть формувати взаємовідносини і довіру з вами. Якщо ти не соромишся камери, покажи себе. Це дасть потенційним клієнтам душевний спокій, дозволяє їм бачити з ким вони «мають справу», і це додає елемент довіри.

Заклики до дії.
Чим більше користувачі «оцінюють» під час відвідування вашого сайту, тим більше вони будуть відчувати причетність і зацікавленість до вашого веб – ресурсу і повернуться знову. Попросіть їх “клацніть тут”, щоб придбати більше інформації з певної теми, надати досяжність підписатися на розсилку новин, і дати їм можливість зв’язуватися з вами.

Зробити сайт «солодким»
Ви хочете щоб люди не просто відвідували ваш сайт, але витрачали багато часу на ньому. «Приготуйте липким» зміст (т. Е. Щоб відвідувачам хотілося більше залишитися на сайті, щоб отримати більше інформації). Повинна бути посилання на вашому сайті, на подібний контент: підключіть їх до цікавих фотографій, рецептами, історіям або можливості придбати, щось і т.д.

Використовувати метрики для оцінки успіху.
Це швидко і легко підключити ваш сайт в Google Analytics або інші безкоштовні інструменти аналітики, щоб допомогти вам виміряти продуктивність сайту, а це теж дуже важливо. Потрібно дивитися скільки людей відвідують ваш сайт, звідки вони прибувають на сайт, скільки часу вони витрачають на читання вашого контенту, скільки нових користувачів і ін. Всі ці цифри минуться на допомогу вам, допоможуть відслідковувати ваші похибки, ваша думка куди ви «йдете» і якщо, що, внести корективи, для досягнення ваших цілей.

Посилання в соціальних мережах.
Останнє, але не менш істотне, упевніться, що у вас є посилання на всі ваші соц. мережі з вашого сайту. Додавання кількох кнопок у верхній або нижній частині веб-сторінки (особливо первинної) дозволить користувачам швидко і легко слідувати за вами на Google +, Twitter, Instagram та Facebook, так що б вони спілкувалися з вами в усіх сферах своєї соціальної, цифрового життя, а не тільки на вашому сайті.

Замовити сайт ви можете, скориставшись формою зворотного зв’язку або зателефонувати нам.

Наша мета – задоволений клієнт і високопрофесійно виконана робота. Ми завжди працюємо на результат і тривалу співпрацю!