Перед тим, як замовити сайт або почати створювати самому, задумайся про деякі з принципів успіху вашого сайту. Дайте відповідь на питання: яка мета і завдання, на кого він орієнтований і якими словами, ви б описали свого бізнес. Чим точніше відповіді на них будуть дані, тим, створення інтернет-магазину або сайту буде прибутковим. Звичайно, на додаток до розробки веб-сайту, ви повинні зробити просування сайту , для того, щоб ваш сайт збільшив свій рейтинг в пошукових системах і отримав трафік від відвідувань.

Саме тому, просування сайту є настільки важливим, для успішного ведення бізнесу, це цілком логічно, що якщо ваш ресурс буде на сотій або навіть десятій сторінці – рідко на нього будуть заходити.

Пошукову оптимізацію, як правило, здійснюють оптимізатори SEO компаній.

Якщо ви прийняли рішення виконати цю операцію самостійно, ви повинні розуміти, найголовніше, роботу алгоритмів пошукових систем. Тільки знаючи алгоритм роботи, ви можете спробувати підняти рейтинг вашого сайту.

Отже, алгоритм – це набір систем, деяких операцій, які виконуються відповідно до строго визначеними правилами, результатом якого є, щоб вирішити задачу. Цей алгоритм є дуже складним і заплутаним, але, по крайней мере, його спрощену схему дій повинен знати кожен, хто хоче замовити сайт і довести його до першого ступеня рейтингу.

Починаючи створення сайту, ви повинні пам’ятати, що пошукова система працює циклічно, і кожен цикл ділиться на кілька основних етапів:

  1. Пошукова система інформації. Збір з веб-сайту. Для цих цілей є спеціальні павуки – програми (також, роботи, збирачі). Ця програма відвідує все веб-сайти, які раніше були додані в каталоги пошукових систем, вивчаючи їх, дивлячись на сторінки, заголовки, картинки і багато ін. Власне тому, вирішивши зайнятися просуванням сайтів, слід подбати і уважно поставитися до кожного компоненту ресурсу – дизайн , зміст, титли, контенту і т.д., Тому що просування сайту включає в себе всі компоненти веб-сайту.
  2. Прог-ма «Павук» – поповнює пошукову систему і її базу даних накопиченої інформацією.
  3. На підставі отриманої інформації з програм, пошукова система здійснює індексування сторінок.
    Насправді в цій момент і здійснюється пошукова оптімізація.Індексація є алгоритм, який дозволяє пошуковій системі “розуміти”, що знаходиться на сторінці, і яка його мета. Прийнявши рішення замовити сайт , ви не повинні нехтувати ключовими фразами, бо, це їх в першу чергу шукають пошукові системи в момент індексації. На їх основі аналізу, різноманітних сайтів і їх ключових слів, і будується рейтинг веб-сайтів пошукової системи. Крім того, придбаний новий рейтинг по зіставляється з попереднім рейтингом, так набувається результуючий рейтинг, який буде діяти до наступного цікла.Сістема трохи заплутана і збиває з пантелику, але створення сайту , побудовано якраз на ній. Для просування сайтів слід також враховувати, все особливості алгоритмів пошукових систем.
  4. Користувач, спраглий знайти щось, виконує запит у пошуковій системі і отримує необхідну інформацію, яка видається на підставі отриманого рейтингу.

Слід пам’ятати, що будь-яка пошукова система має своїми власними алгоритмами, так що якщо ви плануєте зайнятися просуванням сайту , ви повинні виділити, «підкреслити» специфіку тієї чи іншої системи, так як тільки в цьому випадку, пошукова оптимізація може надати особистий позитивний результат.