У мережі є величезна кількість конструкторів сайтів, які дозволять створити досить симпатичні веб-сайти за пару годин, а при наявності конкретних умінь – і швидше. І при цьому ці сервіси пропонуються абсолютно безкоштовно і з великими гарантіями на майбутнє. Більш того, переглядаючи каталоги зроблених сайтів на таких ресурсах можна скоро прийти до думки, ніби ідея створити сайт безкоштовно – повністю життєздатна. Такі сервіси не беруть, в тому числі і оплату за хостинг, і за створення доменного імені. Формується відчуття такої собі грошової ідилії. Ви витрачаєте мало часу на творіння сайту з досить хороших на 1-ий погляд шаблонів, вам виділяють фактично безмежні ресурси на їх хостингу, вам створюють суб. доменне ім’я, не взимая ні гроша за це. І вже починає думається, ніби всі ці інтернет-художники, php-програмісти і інша мережева братія – елементарно обманщики, які вимагають у клієнтів кошти незрозуміло за що, при цьому ніяк не маленькі. А якщо ще й враховувати, що традиційно на створення інтернет-сайту запитується від 7 до 45 днів, а для найбільш важких – і більш, а тут виходить створити сайт цілком і повністю безкоштовно за кілька годин, то мозаїка робиться ще найбільш привабливою для варіанта комерційного шляху створення інтернет-сайту.

Найбільш захоплююче в тому, що є дійсно справжні приклади того, як безоплатно зроблені веб-сайти дійсно надають власним власникам гарну віддачу для їх комерції. Однак є одне величезне «АЛЕ» – таких прикладів зовсім не багато. Якщо ви знаменитий живописець, ювелір, фотограф і т.д., то цілком можливо, що якщо у Вас буде безкоштовний інтернет-сайт, він зуміє лише додати вашому бізнесу клієнтів.

Тільки абсолютно переважна частина комерційних компаній зобов’язані жити в світі жорстокої конкурентної боротьби, де доводиться “битися” за кожного клієнта, за будь-яку одиницю реалізації. Тому сподіватися, ніби раптово безкоштовний інтернет-сайт видасть відповідну ефективність в комунікація з покупцями – годі й говорити.

У чому недоліки безкоштовних сайтів?

  1. Найголовніший недолік сайтів, зроблених безкоштовно – вони не настільки анонсують бізнес їх власників, як демонструють рекламу, яку непомітно для власників розташовують господарі такого хостингу. Іншими слівцями, творячи інтернет-ресурс безкоштовно, ви елементарно будуєте маркетингову майданчик для власників даного хостингу.
  1. Інший, принциповий недолік сайтів, зроблених «на халяву» – зовсім мала частка натурального, природного трафіку з пошукових систем. Як підсумок – їх власникам доводиться витрачати зовсім немалі кошти, на придбання платних демонстрацій маркетингових об’явленій.Сущность проблеми – ці веб – сайти зроблені на базі стандартних штампів і для пошукових систем вони виглядають досить монотонно. Тому пошукові системи їх ранжируют зовсім невисоко. Публіка, яка відшукують потрібну інформацію через пошукові системи Google або Yandex виявляються в 90% випадків на веб – сайтах, які створені відповідно до унікальному дизайну і володіють унікальним контентом, у власному наповненні.
  1. Крик безкоштовних сайтів – вони включають гору очевидних і приховуваних гіперпосилань на веб – ресурси, в просуванні яких зацікавлені господарі даного сервісу. Зовсім нерідко до пропозицій таких сервісів звертаються господарі великого бізнесу, які мають всі шанси перебувати істинними суперниками вашій справі.
   Повністю всі шаблони на безкоштовних веб – ресурсах примітивно напхані гіперпосиланнями на сторонні ресурси, про які в тому числі і володар самого інтернет-сайту в тому числі і не думає. У підсумку весь авторитет з такого «дармового» сайту переходить непомітно від його власника на інший інтернет-сайт. А зараз уявіть собі, ніби даний авторитет (вага сайту) переходить не з 1-го інтернет-сайту, а з декількох тисяч. Сторонній веб – сайт знаходить від пошукачів величезний пріоритет у видачі. У підсумку господарі даних сайтів елементарно втрачають своїх клієнтів, тоді як вони легко зосереджуються на великих інтернет-сайтах.
  1. Проблема – куца працездатність таких сервісів. Господарі таких сервісів дають вам лише те, чим вони дійсно мають у своєму розпорядженні. І вони не потерплять такий-сякий зайвої функціональності, яку Ви бажаєте додати вашому веб – сайтик. В тому числі, якщо у вас зараз це вийшло зовсім невелика ймовірність того, що буде не заблокована під якимось приводом володарями безкоштовного хоста.
   Проблема в тому, господарі хостингу для безкоштовних сайтів ну аж ніяк не байдужі у великій чисельності відвідувачів на таких безкоштовних веб-сайтах. Так як для того, щоб витримати значний приплив відвідувачів, особливо в пікові години, їм потрібно купувати доп. сервера, доп. дисковий простір і трафік. В деякій мірі власні витрати вони відшкодують демонстрацією реклами на сторінках вашого інтернет-сайту. Однак якщо чисельність кліків по маркетинговим оголошенням стане зовсім маленькою, а чисельність відвідувачів у сайту стане величезна – можновладці безкоштовного хоста безсумнівно в найближчий момент прикриє такий створити сайт безкоштовно – безкоштовний сайт. Підстава: одні демонстрації реклами не мають шансів заповнити забезпечення такого інтернет-сайту. Це трапляється на тих веб-сайтах, де дійсно контент власника сайту цікавіше контенту в рекламних оголошеннях.

Наші поради .
mish
До того ніж спокушати себе думкою створити сайт безкоштовно, спробуйте пригадати, де буває безкоштовний сир. У тому числі і ваш власне час, який Ви витратите на створення власного, начебто безкоштовного інтернет-сайту, адже також, щось заслуговує. Ви змогли б його віддати безпосередньо власному бізнесу і заробити нехай маленький, проте, додатковий заробіток.