Сьогодні багато компаній та досить багато користувачів мають свій власний веб-сайт. Тому сайт під ключ в Україні , як і в будь-якій країні – це більше не є проблемою в 21-му столітті. Кількість візитів сайту – це найзагальніша, поширена інформація, яка виражається надбанням власника ресурсу.

Чи буде достатньо цієї інформації, щоб оцінити, наскільки ефективний веб-сайт?

Як ви визначаєте ті сторінки, які дійсно користуються популярністю серед відвідувачів, а також для виявлення тих, які можна безпечно видалити, тому що присутність на них близько до нуля? Участь, відвідуваність і просування сайтів – який зв’язок?

Якщо Вам потрібна така інформація, то залишається тільки знайти спосіб, щоб отримати її!

Існує досить зручна послуга від Google , що дозволяє власникам веб-сайтів, знати про все, навіть, скільки кліків було на будь-якій сторінці і за якою засланні. Наша компанія, створення сайтів в Україні , пропонує широкий спектр послуг для своїх клієнтів за звітами Google Analytics і в тому числі пошукову оптимізацію .

Всі дані звіти, ми набуваємо від призначених для користувача звітів Google Analytics. Ці звіти можуть бути отримані з такою регулярністю: місяць, тиждень, день, або, за будь-який період часу. Існує можливість відбудови служби таким чином, щоб отримувати тільки необхідну інформацію, усуваючи все зайве.

Якщо Ви замовляєте сайт під ключ , я думаю, не буде зайвим познайомити вас з Google Analytics і тим, що рекомендує даний сервіс.

Звіти Google Analytics мають наступні розділи: зміст, цілі, джерела трафіку і відвідувачів.

Відвідувачі, – яка мова, з якої країни, скільки часу були на сайті, їх кількість і т.д.

Цей розділ дозволяє з’ясувати, скільки людей було на вашому сайті, і як інтенсивно вони працювали з ним. Тут вказані характеристики користувача: країна, місто, нові і повернулися відвідувачі, якісні показники: тривалість перебування на сайті середнє число звернень, показник відмов – все це дуже корисно, в тому числі і для того, щоб просунути сайт . Ви можете порівняти, якщо ви хочете статистику вашого інтернет-ресурс з подібними сайтами галузі. Крім того, ви можете дізнатися, яку операційну систему і який браузер застосовують ваші клієнти, відвідувачі.

Звіт, навіть ідентифікує мову за замовчуванням заданий. Інформації про географічне розташування нерідко є недостатньо. Жителі в багатьох країнах, говорять кількома мовами, і це повинно перебувати в увазі. Знаючи свою аудиторію, вам буде набагато легше розміщувати рекламу, статті, банери та інше на вашому веб – ресурсі.

Джерела трафіку: де, хто, звідки і чому прийшли на ваш сайт?

У цьому розділі ви можете знайти всю потрібну інформацію про трафік. візит користувачів, які прийшли на Ваш сайт за допомогою закладки або просто набрали в браузері в адресному рядку (URL) – називається прямим трафіків. Переходи з інших інтернет-ресурсів відображаються в розділі «Сайти-джерела напрямків» (переходів).

Ви також можете дізнатися багато нового про характеристики і статистичних даних за ключовими словами, відповідно до якого відвідувачі прибувають на ваш ресурс. Пошукова оптимізація організована на основі ключових слів, так що це реально важливо для вас. Можна також дізнатися для кожного слова абсолютно все про переходах по містах, типами відвідувачів, а також різних інших критеріїв.

Зміст або, що приваблює відвідувачів насправді?

Ви були впевнені, що відвідувачі зацікавлені в цій інформації, на своєму сайті, а насправді, вони, заходять на інші сторінки «бренду».

Як і що найбільш щільно переглядають? В якому напрямку здійснювати просування? Зі звітів Google Analytics ви зможете побачити, що точно цікавить ваших клієнтів, відвідувачів і відвідувачок, насправді.

Якщо у Вас є високий рівень «відмов» на певних сторінках вашого сайту, це означає, що вони повинні бути адаптовані або поліпшені до реклами, за яким користувачі на них «перемикаються». Індикатор «Тривалість перегляду сторінок” покаже, наскільки сторінка представляє інтерес для користувачів. Розробкою сайтів в Україні ми займаємося протягом тривалого періоду часу, і я можу з упевненістю сказати, що тривалість перегляду сторінки є важливим фактором. Ви повинні розуміти, що мотивує або відлякує клієнтів на ресурсі.

Яке значення мети?

Наскільки добре своїм цілям і задачам відповідає ваш сайт, показують переходи до цілей. Метою є веб-сайт, який відкриває сторінку на ресурсі після виконання купівлі або виконання іншого бажаного дії, наприклад, завантажити файл або реєстрації.

Наприклад, ви помістили банери і рекламні блоки на різних сторінках сайту. Сервіс Google Analytics покаже кількість кліків по кожному посиланні, блоку або банеру. Ця функція дозволяє відстежувати, які банери є ефективними, а що, навпаки, повинно бути видалено з сайту. Це також свого роду точка, яка впливає на пошукову оптимізацію та її успішну реалізацію.

Наша компанія може надавати, будь-які звіти на вашому сайті. Можливість даної послуги були перераховані раніше в цій статті, і я хочу зазначити, що в зв’язку з повідомленнями Google Analytics ви будете на 100% впевнені, в якому напрямку слід розвивати свій сайт в майбутньому, щоб попит використовувати на максимально.