Якщо у вас є власний бізнес, то рано чи пізно ви зрозумієте, що без створення сайту або створення інтернет – магазину вам не обійтися.

Виробничий майданчик зі створення сайтів може мати місце по двох сценаріях.

Перший – шаблон для розробки схожих сайтів. Створення сайту цього типу відбувається протягом короткого періоду часу, а їх вартість значно нижче, ніж в разі створення унікального інтернет-ресурсу. Не потрібно думати, що ці сайти погані. Їх якість і веб-дизайн ні скільки не страждає, просто йде економія за рахунок використання готових рішень програмування, на пошуки, не потрібно витрачати додатковий час і людські ресурси.

Другий сценарій – розробка сайтів з нуля або виробництво унікальних сайтів. Тут використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, використовуємо унікальний принцип подачі інформації, дизайн інтерфейсу і всієї системи управління ресурсами. У такий проект буде потрібно набагато більше часу, зусиль і, звичайно ж, фінансів. При цьому ви можете бути впевнені, що створення сайту або створення інтернет-магазину буде повністю унікальним , і другий такий, ви навряд знайдете.

Весь процес створення сайту можна розділити на 8 частин:

  1. Вказівка ​​цілей. На цій стадії клієнт і веб – студія повинні вказати і обговорити всі про проект, щоб визначитися, яким цілям він буде служити, які у проекту завдання, і ін. Від правильної постановки цілей і завдань буде залежати і тип розробки сайтів і його подальше наповнення. Наприклад, якщо вам потрібно створення сайту, щоб реалізувати будь-які послуги або продукцію, то, ймовірно, більша частина буде присвячена наповненню унікальним контентом і оптимізації. Якщо це сайт візитка , основний акцент буде зроблений на веб-дизайн, просто так, як якщо б ви вирішили завести сайт “для себе” і заповнюючи свою власну інформацію. У разі, якщо ваш сайт – обличчя Вашої компанії, і ви повинні його робити не менше представницьким, ніж сама компанія, можливо, є сенс звернутися до послуги, щоб створити унікальний сайт.
  2. Підготовка документації. Як створення інтернет – магазину , а також інших сайтів, супроводжується складанням ТЗ (технічного завдання ), яке визначає всі особливості майбутньої роботи. Також підписання угоди, яка визначає порядок роботи і її оплати.
  3. Аналіз, аудит. Далі, при створення сайту потрібен детальний аудит і аналіз конкурентного середовища. На цій стадії завдання можуть бути перевизначені, визначається набір вузлових вимог до системи.
  4. Дизайн. Потім розробка сайту переходить в руки дизайнерів. В не розбіжності з побажаннями клієнта, вони працюють над макет майбутнього сайту, формують сторінки, підбирають колірну гамму, шрифти і так далі. Після затвердження і схвалення проекту клієнтом – передається програмістам.
  5. Кодування. Створення сайтів в Україні на даному етапі надсилає написання коду. Кодування вдихає життя в інтернет-ресурс, який проявляється вже у вигляді картинки, і існує. У той же час, налагоджується веб-дизайн і здійснюється верстка сайту.
  6. Контент наповнення. Ця функція може бути виконана до розміщення сайту в мережі Інтернет, а також після цього. Якщо це створення інтернет – магазину , то інформаційне наповнення сайту може бути поступовим, оновлення товарами, – закидаються як нові товари, так і видаляються старі. В інших випадках рекомендується наповнити сайт, а потім розмістити. Контент – це текст, відео, музика, картинки і анімації. Чим вище унікальність текстів, тим менше клопоту при подальшій оптимізації і просуванні.
  7. Розміщення сайту, потрібно хостинг і наявність доменного імені.
  8. Завершальний етап – це запуск інтернет-ресурсу.

Свою думку на дану тему можете написати в коментарях.