Ми всі використовуємо статистичні дані і поведінку користувачів за допомогою сервісу liveinternet.ru і ставимо цей лічильник в перші хвилини життя сайту. Для того, щоб проаналізувати ситуацію і існуючі тенденції цього достатньо. Так би мовити, кожен день – швидко і чітко.
Лічильник яндекс.метрика ми встановлюємо не на всіх своїх сайтах, і не в перший день. Існує думка, що Яндекс метрика не повинна бути встановлена ​​якщо відвідувачів ще дуже мало. Як і звідки “ростуть ніженьки”? Простіше кажучи, якщо ваш сайт не має хороші поведінкові фактори, то метрика марна і не обов’язкова.
Але тоді, тут можна посперечатися. Яндекс і з інших джерел знає, як люблять відвідувачі ваш інтернет-ресурс: скільки там знаходяться, скільки сторінок відвідують, і скільки негайно повертаються до пошукової системи.

Яндекс.метрика спрощує тільки цю роботу, а також відсутність метрик коду на блозі, сайті нічого не змінює.
Таким чином, кожен вирішує сам, коли помістити код метрик, або робити це взагалі.
Більш розумно думати так, якщо вам потрібна багатогранна інформація про сайт, щоб бути в курсі, то краще яндекс.метрика нічого немає. Яндекс.метрика мають кольорову і зрозумілу графіком, інтерфейс легкий і не плутаний, такий же, як в Google Analytics . І в будь-якому браузері працює правильно і коректно, в той же час Google Analytics для коректного відображення потрібно Google Chrome. Аналітичні алгоритми в яндекс.метрика вельми різноманітні. Вам потрібно тільки зрозуміти їх і зробити правильні висновки.

Для України доступні всі види послуг, які ми надаємо:

Всі наші послуги та їх ціни на них можна подивитися тут.

Замовити сайт ви можете, скориставшись формою зворотного зв’язку або зателефонувати нам.

Наша мета – задоволений клієнт і високопрофесійно виконана робота. Ми завжди працюємо на результат і тривалу співпрацю!

Наші контакти:

telefon-mts+38 (066) 462 90 42
telefon-life+38 (093) 109 77 58