Прийнявши стверджувальне рішення створити інтернет-сайт, необхідно приділити максимально пильності не тільки коду програмування і змісту тексту, а й дуже важливо створення дизайну , тому що це саме – 1-е, що бачать люди, які відвідують ваш інтернет – ресурс. Розробка сайту має можливість бути виконана на основі шаблону, який використовує стандартні графіки і макети, де ви можете налаштувати колір, або створити сайт по неповторному (ексклюзивному) проекту. 2-ий варіант має на увазі не лише накреслення неповторного коду, але і розробку унікального дизайну, який Ви не знайдете на інших веб-сайтах. Якщо ви прийняли рішення замовити просування, всі дані фактори стануть головними. Розробка сайту , інтернет-магазинів не повинна розцінювати створення дизайну інтернет-сайту на ті ж аспектам, що і друкована графіка, так як інтернет – дизайн володіє рядом особливих відмінностей, які потрібно врахувати.  
  1. Сам вік дизайну інтернет-сайту не довгий. На практиці виявилося, що присутність ефективного дизайну інтернет-сайту не є постійною. За правилом, це обмежується парою років, після чого інтернет-сайт виглядає нуднувато і технічно старим. Це 2-3 роки і потрібно проводити редизайн інтернет-сайту.
  2. Розширення екрану (монітора) . Так як гості приймуть ваш інтернет-сайт, залежить від розширення монітору користувача. Ухваливши створити інтернет-сайт, потрібно орієнтуватися в першу чергу на передові технології і споживача. Розробка сайту для дозволу 600х800 пікселів ніяк не є важливою, так як даних дисплеїв практично не залишилося. Більш популярним зараз вважається дозвіл 1024х1280 пікселів. Відразу з конфігурацією дозволу, змінюється і сприйняття об’єкта. У тому числі і якщо ви замовляєте просування, щоб наростити пошуковий рейтинг, однак при цьому не прагнете звернути увагу на створення дизайну не можна, відвідувачі стануть покидати інтернет-сайт. Створити інтернет-сайт, який буде виглядати однаково на різних моніторах, з різним ступенем дозволу – технічно практично не можливо. Практично повністю виключити спотворення зображень на веб-сайті, з різним дозволом неможливо, проте можна звести до мінімуму, тому це важливо, щоб розробка інтернет-сайту велася фахівцем і досвідченим дизайнером, які зроблять самий-самий прекрасний дизайн інтернет-сайту. Бажаєте створити сайт , тоді варто відзначити, що різні екрани можуть відрізнятися один від одного, при відображення одного і того ж кольору. Інтернет – дизайнеру потрібно зменшити втрати і знизити їх до прийнятного значення. Робиться маршрутом різних апаратних засобів калібрування і контролерів опції прошивки. Розробка сайту постійно при розробці спотворює кольори. Щоб досягти реальних, вчиненого співвідношення кольорів малюнків і ілюстрацій, практично в інтернет – дизайні, технічно малоймовірно.
  3. Завантаження – швидкість . У наш час інформаційних технологій, як і раніше, не всі мають можливість підключитися до високошвидкісного інтернету. Дану особливість слід враховувати при розробці ресурсу, і якщо ви бажаєте замовити просування. Різна швидкість завантаження призводить до потреби оптимізувати графіку – зменшити кількість Кбайт завантажених компонентів, збавляти розмір зображень, шляхом зменшення кількості пікселів, а так же чисельність забарвлень.
  4. Кількість графічних матеріалів . Виконуючи розробку сайтів, веб – магазинів, варто не забувати, що величезна кількість зображень, неодмінно, відволікає гостя від головного продукту або продукції інтернет – сайту.
  5. Ненав’язливість. Дизайн сайту зобов’язаний бути ненастирливим, беручи до уваги смаки різних користувачів і колірного сприйняття. Хтось гідно прийме яскравий, зухвалий дизайн, а кого-то він навпаки, відштовхне, і ви втратите відвідувачів, і, відповідно, ймовірний прибуток.