Підтримка та обслуговування сайтів

Фундаментальні і незначні правки на сайті. Обслуговування сайтів на постійній основі.

Підтримка та обслуговування сайтів – це комплекс заходів, що виконуються конкретно з Вашим Веб-ресурсом, по підтримці його на найвищому інформаційному і технічному рівні. Це хороша і недорога послуга для компаній і фірм, які бажають, щоб оновлення інформації на веб-сайті відбувалося оперативно, якісно і сприяло процвітанню бізнесу, але не мають в розпорядженні своїх ресурсів для підтримки власного сайту.

Веб студія “GKS” націлена на довгострокову спільну роботу зі своїми клієнтами, ми займаємося обслуговуванням і підтримкою Вашого веб-сайту упродовж усього терміну дії контракту. Перелік наших клієнтів широкий, ми залишаємося вірними своїм клієнтам і гарантуємо довготривалу підтримку Вашого інтернет-сайту, його оновлення і розвиток після розміщення в Інтернеті. При цьому впродовж 1 місяця після публікації інтернет-сайту ми здійснюємо технічну підтримку безоплатно.

Як правило, робота над сайтом не закінчуються після розробки дизайну, створення сайту і розміщення його в мережі. Для вдалого і динамічного розвитку Вашого бізнесу, для якого сайт вважається важливим і потрібним інструментом просування, потрібно постійне оновлення і поліпшення сайту.

Ні для кого не таємниця, що і для відвідувачів і для пошукових систем, найпривабливішими вважаються оновлювані сайти, де контент додається на постійній основі. Веб-сайти потребують постійного обслуговування, наприклад, оновлення змісту і графіки, поповнення актуальною інформацією, що стосується оновлення Вашої продукції і послуг, написання статей, блогів. Велика частина цих завдань, приміром, управління каталогом товарів і послуг, інформаційне поповнення сайту – додавання новин, статей, можна вирішити з допомогою адміністраторської частини сайту (CMS). Проте навіть дуже відмінному, майстерно зробленому сайту через декілька місяців або навіть тижнів функціонування в мережі Інтернет, що дуже швидко розвивається, може знадобитися ряд серйозних змін, і клієнт вимушений буде повторно звертатися до розробника з новими думками, вимогами клієнтів і так далі. В даному випадку можливостей Вашого админа веб сайту може виявитися ніяк не досить.

Наша веб-студія пропонує різні варіанти обслуговування і підтримки Вашого інтернет-сайту залежно від особистих справ і потреб.

Дізнатися більше про послугу підтримки та обслуговування сайту можна на сторінці.