Фірмовий стиль

Створення фірмового стилю для компанії: логотип, банери, поліграфія. Ваш бренд точно запам’ятається.

Фірмовий стиль вважається одним з основних маркетингових і рекламних інструментів будь-якої прогресивної компанії або фірми. Фірмовий стиль – це обличчя Вашої компанії, фірми або організації! Ваш фірмовий стиль зобов’язаний викликати прихильність до себе, сприяти формуванню сприятливого іміджу фірми, сприяти підйому репутації і знаменитості фірми на ринку, активізувати довіру клієнтів і партнерів.

Логотип, візитки, бланки, конверти, фірмові забарвлення і шрифти – це головні складові фірмового стилю, які стануть визначати міру успіху Вашої майбутньої маркетингової компанії, виділяти Вашу особливість і спрямованості діяльності Вашій компанії або фірми.

Починаючи від розробки інтернет-сайту і до дизайну сувенірної і поліграфічної продукції – усюди Вам згодиться зв’язуюча ланка – Ваш особистий стиль. Від того яким буде Ваш логотип, його колірна палітра і символіка залежить те, яку психологічну дію він зробить на Вашого потенційного покупця.

Розробка фірмового стилю припускає сукупність і поєднання елементів (конкретних графічних об’єктів і шрифтів), які забезпечують цілісність зовнішнього вигляду усіх об’єктів, що мають відношення до компанії (продукції, упаковки продуктів, приміщень, устаткування, документації, одягу).

Навіщо потрібний фірмовий стиль?
Фірмовий стиль – це основна відмінна риса Вашої фірми або компанії. Грамотно розроблений фірмовий стиль стане основою успішного представлення Ваших товарів або послуг, а також допоможе в тяжких умовах конкуренції вивести Вашу фірму або компанію на ринок цих товарів або послуг.

За допомогою фірмового стилю вирішується ряд актуальних завдань, пов’язаних як з дією на споживача, так і з впливом на організацію і управління усередині компанії. Особистий стиль передусім допомагає розпізнати, ідентифікувати об’єкти Вашої діяльності: товари, послуги, документацію і так далі.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція або Ви хочете поставити питання і отримати детальнішу інформацію по фірмовому стилю, звертайтеся у відділ продажe зручним для Вас способом. Детальніше про створення дизайну.