Якщо ви вирішили замовити сайт , то необхідно, звичайно, визначитися з тим, хто займеться створенням сайту для вас. GKS Веб-Студія пропонує професійні послуги по створенню та просуванню сайтів за розумною ціною. У нас ви отримаєте не просто сайт, а сайт, що продає, який буде приносити вам прибуток або нести інформативний характер.

Якщо у вас був чи є сайт, можливо, ви помічали, що відвідуваність вашого сайту висока, але дзвінків немає. Причин цьому може бути декілька. По-перше, дуже важливий зовнішній вигляд сайту – зручність у використанні, дизайн сайту, адаптивність. Якщо зовні ваш сайт непривабливий або має застарілий дизайн, то, швидше за все, вам не подзвонять, оскільки сайт – це обличчя компанії, яке створює імідж компанії. Хто захоче працювати з компанією, яка не йде в ногу з часом, яка нудна і сіра. Тому при розробці сайту ми приділяємо час дизайну сайту, зручності у використанні, також ми створюємо адаптивні сайти , які буде зручно переглядати на мобільних пристроях. По-друге, важлива цінова політика товарів, маркетингові прийоми, які працюють на сайті: наприклад, акції, знижки і т.д. Для нас важливо не просто створити сайт, а розробити сайт, у якого буде майбутнє, який буде цікавий, який буде приносити прибуток. Тому тісна співпраця з клієнтом – це важливо, якщо ви хочете отримати дійсно саме той сайт, який буде відповідати всім вашим вимогам.

Ви можете замовити сайт-візитку , корпоративний сайт , інтернет-магазин , портал, форум, дошку оголошень, landing page, промо-сайт. Ви можете бути впевнені, що ваш сайт буде розроблений на високому професійному рівні, з урахуванням усіх сучасних технологій.

Окрім створення сайту, ви також можете замовити просування сайту в Сумах . Ми працюємо за перевіреним алгоритмом, завдяки якому ваш сайт досягає високих позицій у видачі пошукових систем Google, Яндекс та ін. Просування сайту – це реклама сайту, яка вимагає постійних інвестицій. Мінімальний термін просування для сайту – 3 місяці. По закінченню цього терміну, ви побачите, як ваш сайт підніметься в пошукових системах, виросте рейтинг вашого сайту, збільшаться перегляди і візити сайту, відповідно збільшаться продажі для вас. Вартість просування сайту в Сумах розраховується залежно від ключових запитів, за якими ви хотіли, щоб просувався ваш сайт і конкуренції в кожній окремій галузі.

Ціна створення або просування сайту в Сумах не має географічної приналежності. Ціни наших послуг однакові для всіх регіонів України.

Для м. Суми доступні всі види послуг, які ми надаємо:

Всі наші послуги та їх ціни на них можна подивитися тут.

Замовити сайт ви можете, скориставшись формою зворотного зв’язку або зателефонувати нам.

Наша мета – задоволений клієнт і високопрофесійно виконана робота. Ми завжди працюємо на результат і тривалу співпрацю!

Наші контакти:

telefon-mts+38 (066) 462 90 42
telefon-life+38 (093) 109 77 58

Створення сайтів і просування в Сумах також шукають: розробити сайт Суми, зробити сайт Суми, створити сайт Суми, замовити сайт Суми, купити сайт Суми, створення сайтів Суми, розробити сайт в Сумах, зробити сайт в Сумах, створити сайт в Сумах, замовити сайт в Сумах, купити сайт в Сумах, створення сайтів в Сумах, просування сайту в Сумах, сео Суми, просування сайт Суми, купити просування Суми, зробити просування Суми, розкрутка сайту Суми, фірмовий дизайн Суми, створення дизайну Суми, веб-дизайн Суми, обслуговування сайтів Суми, розкрутка сайтів в Сумах, створення сайту в Сумах ціна, просування сайту в Сумах ціна.