Якщо ви вирішили замовити сайт , то необхідно, звичайно, визначитися з тим, хто займеться створенням сайту для вас. GKS Веб-Студія пропонує професійні послуги по створенню та просуванню сайтів за розумною ціною. У нас ви отримаєте не просто сайт, а сайт, що продає, який буде приносити вам прибуток або нести інформативний характер.

Якщо у вас був чи є сайт, можливо, ви помічали, що відвідуваність вашого сайту висока, але дзвінків немає. Причин цьому може бути декілька. По-перше, дуже важливий зовнішній вигляд сайту – зручність у використанні, дизайн сайту, адаптивність. Якщо зовні ваш сайт непривабливий або має застарілий дизайн, то, швидше за все, вам не подзвонять, оскільки сайт – це обличчя компанії, яке створює імідж компанії. Хто захоче працювати з компанією, яка не йде в ногу з часом, яка нудна і сіра. Тому при розробці сайту ми приділяємо час дизайну сайту, зручності у використанні, також ми створюємо адаптивні сайти , які буде зручно переглядати на мобільних пристроях. По-друге, важлива цінова політика товарів, маркетингові прийоми, які працюють на сайті: наприклад, акції, знижки і т.д. Для нас важливо не просто створити сайт, а розробити сайт, у якого буде майбутнє, який буде цікавий, який буде приносити прибуток. Тому тісна співпраця з клієнтом – це важливо, якщо ви хочете отримати дійсно саме той сайт, який буде відповідати всім вашим вимогам.

Ви можете замовити сайт-візитку , корпоративний сайт , інтернет-магазин , портал, форум, дошку оголошень, landing page, промо-сайт. Ви можете бути впевнені, що ваш сайт буде розроблений на високому професійному рівні, з урахуванням усіх сучасних технологій.

Окрім створення сайту, ви також можете замовити просування сайту в Кривому Розі . Ми працюємо за перевіреним алгоритмом, завдяки якому ваш сайт досягає високих позицій у видачі пошукових систем Google, Яндекс та ін. Просування сайту – це реклама сайту, яка вимагає постійних інвестицій. Мінімальний термін просування для сайту – 3 місяці. По закінченню цього терміну, ви побачите, як ваш сайт підніметься в пошукових системах, виросте рейтинг вашого сайту, збільшаться перегляди і візити сайту, відповідно збільшаться продажі для вас. Вартість просування сайту в Кривому Розі розраховується залежно від ключових запитів, за якими ви хотіли, щоб просувався ваш сайт і конкуренції в кожній окремій галузі.

Ціна створення або просування сайту в Кривому Розі не має географічної приналежності. Ціни наших послуг однакові для всіх регіонів України.

Для м. Кривий Ріг доступні всі види послуг, які ми надаємо:

Всі наші послуги та їх ціни на них можна подивитися тут.

Замовити сайт ви можете, скориставшись формою зворотного зв’язку або зателефонувати нам.

Наша мета – задоволений клієнт і високопрофесійно виконана робота. Ми завжди працюємо на результат і тривалу співпрацю!

Наші контакти:

telefon-mts+38 (066) 462 90 42
telefon-life+38 (093) 109 77 58

Створення сайтів і просування в Кривому Розі також шукають: розробити сайт Кривий Ріг, зробити сайт Кривий Ріг, створити сайт Кривий Ріг, замовити сайт Кривий Ріг, купити сайт Кривий Ріг, створення сайтів Кривий Ріг, розробити сайт в Кривому Розі, зробити сайт в Кривому Розі, створити сайт в Кривому Розі, замовити сайт в Кривому Розі, купити сайт в Кривому Розі, створення сайтів в Кривому Розі, просування сайту в Кривому Розі , сео Кривий Ріг, просування сайт Кривий Ріг, купити просування Кривий Ріг, зробити просування Кривий Ріг, розкрутка сайту Кривий Ріг, фірмовий дизайн Кривий Ріг, створення дизайну Кривий Ріг, веб-дизайн Кривий Ріг, обслуговування сайтів Кривий Ріг, розкрутка сайтів в Кривому Розі, створення сайту в Кривому Розі ціна, просування сайту в Кривому Розі ціна.