Якщо у вас є власний бізнес, то рано чи пізно ви зрозумієте, що без сайту вам не обійтися. На сьогоднішній день кожна компанія, яка думає про свій розвиток і майбутнє, повинна мати сайт. Сайт – це засіб, за допомогою якого ви можете отримати нових клієнтів, прибуток, проінформувати про існування вашої компанії, її продукцію, послуги.

GKS Веб-Студія пропонує створення сайтів, інтернет-магазинів, порталів, корпоративних сайтів, дощок оголошень, форумів . Ми можемо створити для вас інструмент, за допомогою якого ви зможете залучати нових клієнтів, отримувати дохід і розвиватися. Сайт – це обличчя компанії, тому дуже важливо, кому ви довірите створення вашого сайту. Ми є командою професіоналів, які мають великий досвід створення сайтів з нуля, розробки дизайну, фірмового стилю компанії. Ми завжди працюємо на результат. І пропонуємо нашим клієнтам якісні послуги за розумною ціною.

У нас Ви можете замовити сайт на різних платформах (CMS). Ми працюємо з такими системами, як: Magento, WordPress, OpenCart, 1C-Бітрікс, Drupal, PrestaShop та іншими. У залежності від призначення сайту, його вмісту та інших факторів, ми вибираємо найбільш підходящу CMS саме для вашого сайту. Також ми пропонуємо обслуговування і підтримку створених нами сайтів.

Ви можете замовити сайт-візитку , корпоративний сайт , інтернет-магазин , портал, форум, дошку оголошень, landing page, промо-сайт. Ви можете бути впевнені, що ваш сайт буде розроблений на високому професійному рівні, з урахуванням усіх сучасних технологій.

Ми також пропонуємо послуги просування сайту в пошукових системах Google і Яндекс. У нас ви можете замовити просування сайту недорого і дуже якісно. Після проведення робіт по пошуковому просуванню ваш сайт не тільки підніметься вгору у видачі пошукових систем по певних запитах, але і буде підтримувати ці позиції і по закінченню просування, яке ми проведемо, поки його не витіснять конкуренти. Даного результату ми можемо додатися завдяки власним алгоритмом з просування сайтів, які ми використовуємо у своїй роботі. Рекомендований термін для просування одного сайту – 3 місяці. По закінченні цього періоду, ви приймаєте рішення, чи варто далі займатися просуванням вашого сайту, інтернет-магазину. В цілому, можемо сказати, що просування сайту вимагає постійної роботи. Але бувають випадки, якщо конкуренція невисока, що 3 місяців роботи цілком достатньо.

Ціна створення або просування сайта в Кіровограді не має географічної приналежності. Ціни наших послуг однакові для всіх регіонів України.

Для м.Кіровоград доступні всі види послуг, які ми надаємо:

Всі наші послуги та їх ціни на них можна подивитися тут.

Замовити сайт ви можете, скориставшись формою зворотного зв’язку або зателефонувати нам.

Наша мета – задоволений клієнт і високопрофесійно виконана робота. Ми завжди працюємо на результат і тривалу співпрацю!

Наші контакти:

telefon-mts+38 (066) 462 90 42
telefon-life+38 (093) 109 77 58

Створення сайтів і просування в Кіровограді також шукають: розробити сайт Кіровоград, зробити сайт Кіровоград, створити сайт Кіровоград, замовити сайт Кіровоград, купити сайт Кіровоград, створення сайтів Кіровограді, розробити сайт в Кіровограді, зробити сайт в Кіровограді, створити сайт в Кіровограді, замовити сайт в Кіровограді, купити сайт в Кіровограді, створення сайтів в Кіровограді, просування сайту в Кіровограді, сео Кіровоград, просування сайт Кіровоград, купити просування Кіровоград, зробити просування Кіровоград, розкрутка сайту Кіровоград, фірмовий дизайн Кіровоград, створення дизайну Кіровоград, веб-дизайн Кіровоград, обслуговування сайтів Кіровограді, розкрутка сайтів в Кіровограді, створення сайту в Кіровограді ціна, просування сайту в Кіровограді ціна.