Якщо у вас є власний сайт і ви хочете залучити якомога більше відвідувачів з метою продажу ваших товарів або послуг, то вам доведеться зіткнутися з таким поняттям, як SEO-просування сайту .

SEO (c англ. search engine optimization – пошукова оптимізація) – це комплекс заходів, здійснюваних з метою підняття сайту в результатах видачі пошукових систем по певних запитах.

Чим вище позиція сайту в видачі пошукових систем, тим більша ймовірність, що на ваш сайт зайдуть відвідувачі і відповідно зацікавляться вашими послугами. Але потрібно бути готовим, що комплекс заходів, що проводиться для просування сайту, досить великий і займає чимало часу (часом три-шість місяців) до моменту отримання бажаної позиції в пошукових системах.

Є швидкий спосіб просунути ваш сайт, так називаючи “чорна розкрутка”, яка суперечить статутам пошукових систем. Але даний спосіб хоча і призведе до швидкого підняття позиції сайту в пошуковій системі, але радіти доведеться, найімовірніше, недовго, так як сайт через короткий проміжок часу потрапить в “бан”. “Чорна розкрутка” не прийнятна, якщо вас цікавить якість і стабільність роботи вашого інтернет-ресурсу.

Якщо ви хочете, щоб сайт дійсно приносив прибуток вашому бізнесу, то SEO-просування краще проводити за допомогою так званої “білої розкрутки” сайту, що не суперечити статутам пошукових систем. Цей шлях може виявитися не таким швидким, але зате результатом ви залишитеся задоволені. Так як, якщо проводити оптимізацію і просування сайту, дотримуючись певних правил і послідовностям, то пошукові системи “полюблять” ваш сайт і число відвідувачів вашого веб-ресурсу буде зростати з кожним днем.

Розвивайте свій бізнес разом з GKS Веб-Студією, замовивши у нас послугу SEO-просування сайту.