Адаптивний веб-дизайн – досить новий напрямок в дизайні веб-ресурсів, але вже зараз він є одним з головних показників якості сайту.

Адаптивний веб-дизайн (з англ. – «responsive web design») – це дизайн веб-сторінок , що забезпечує відмінне сприйняття веб-ресурсу на різних пристроях, підключених до Інтернету.

Адаптивний веб-дизайн передбачає, що сайт буде проглядатися на самих різних пристроях, незалежно від вирішення і формату екрану, – смартфонах, планшетах, ноутбуках і т.д. При цьому перегляд буде однаково зручний для всіх форматів.

Адаптивний дизайн необхідний для того, щоб веб-сторінки і відображення їх вмісту відповідали тому пристрою, з якого вони проглядаються.

Навіщо сайту потрібен адаптивний веб-дизайн?

1. Кількість користувачів мобільних пристроїв (потенційних відвідувачів вашого сайту) з кожним днем ​​збільшується. І їх не можна ігнорувати, інакше вони просто обійдуть ваш сайт стороною, якщо він не буде адаптивним, оскільки користувачам буде просто незручно переглядати сайт.

2. Велика різноманітність пристроїв, за допомогою яких можна вийти в Інтернет. Всі вони відрізняються різними розмірами екранів, дозволом і, відповідно, тим, як може відображатися на них сайт. Тому важливо, щоб ваш сайт добре виглядав і правильно відображався у кожного з користувачів, незалежно від того, який пристрій він використовує.

3. Можливість отримання термінової інформації. Частина людей, які воліють використовувати комп’ютери і ноутбуки, іноді користуються мобільними пристроями для термінового отримання необхідної інформації. І якого буде їх розчарування, якщо зайшовши на ваш сайт, вони не зможуть швидко знайти те, що їх цікавить, тому що сайт неадаптівний.

Якщо трапилося так, що у вас є робочий, довго функціонуючий сайт, який був створений в той час, коли про адаптивний дизайн нічого не знали, то вихід є: з неадаптивного сайту можна зробити адаптивний шляхом редизайну і написання коду.

Команда GKS Веб-Студії створює сайти, які є адаптивними під різні пристрої (якщо замовник не проти;). Ми також можемо допомогти вам зробити ваш сайт адаптивним .