Предложения
 • Создание сайта от 7000 грн
 • Корпоративный сайт от 10 000 грн
 • Интернет-магазин от 12 000 грн
 • Поисковое Продвижение сайта от 6000 грн
 • Создание уникального дизайна
 • Поддержка и обслуживание сайтов

Про нас

GKS Веб-Студія займається створенням і розвитком сайтів різної складності. Завдяки команді професіоналів ми робимо великі інтернет-магазини, складні за своїм функціоналом. У той же час ми з задоволенням створюємо прості сайти-візитки, і не збільшуємо ціни на те, що за визначенням не повинно коштувати дорого.

Ми намагаємося точно виконувати взяті на себе зобов’язання за термінами і якістю робіт, завдяки злагодженій взаємодії фахівців потрібних напрямків.

Переваги роботи з GKS Веб-Студією:

 1. Працюємо по Договору.
 2. Фіксована ціна на розробку сайту або іншу послугу.
 3. Завжди на зв’язку: відповідаємо швидко на дзвінки і листи.
 4. Професійна команда. Великий досвід роботи.
 5. Більше 5 років на ринку, як веб-студія.
 6. За кожним проектом закріплений менеджер, який відповість на всі Ваші питання 😉
 7. Індивідуальний підхід до кожного проекту: аналіз ринку і конкурентів.

Принцип роботи з клієнтами – доброзичливість і відповідальність.

Ми пропонуємо наступні послуги

 1. Створення сайтів

  Створення сайтів з нуля під ключ – це популярна послуга на сьогоднішній день. Ми створюємо сайти візитки, персональні сайти, сайти-портфоліо, блоги, корпоративні сайти для великих компаній і холдингів, інтернет-магазини. Для створення сайтів ми використовуємо як готові рішення, так і розробляємо унікальний (неповторний) дизайн.

  Наші послуги

 2. Сучасний дизайн

  Створення дизайну для сайтів. Ми створюємо красивий і функціональний дизайн для сайтів найрізноманітнішої тематики. У наш час все більше і більше користувачів використовують мобільні пристрої для доступу в Інтернет. Наша веб студія бере до уваги цей факт, тому ми створюємо адаптивні сайти, які будуть зручно проглядатися на різних пристроях (планшетах, телефонах і т.д.). Це дозволить зібрати велику кількість відвідувачів вашого веб ресурсу.

  Створення Дизайну

 3. Просування сайтів

  Пошукове просування сайту. Після того, як сайт створений і “випущений у світ” постає питання його пошукової оптимізації та залучення якомога більшої аудиторії. Ми проводимо якісне СЕО просування сайту і виводимо його в ТОП позиції пошукових систем. Алгоритми пошукових систем часто змінюються, і за цим потрібно стежити. Просування сайту – дуже відповідальний захід. Тому, перш ніж довіряти СЕО свого сайту, оцініть актуальність і можливості тих компаній, які надають послугу просування сайту.

  СЕО Просування Сайту

 4. Підтримка та обслуговування сайтів

  Наша мета: кожен клієнт повинен залишитися задоволеним нашою роботою. Ми надаємо підтримку сайтів для клієнтів, які співпрацюють з нами і пропонуємо обслуговування сайтів. Техпідтримка наших сайтів здійснюється безкоштовно протягом 1 місяця по закінченню робіт, прописаних в ТЗ сайту.

  Підтримка та обслуговування Сайтів

 5. CMS системи

  CMS система, вона ж «Система управління контентом», вона ж «Движок для сайту» – це система, яка використовується для створення, організації структури, редагування і управління сайту. Ми використовуємо різні CMS-системи (WordPress, OpenCart, Magento і т.д.) залежно від функціоналу та дизайну майбутнього сайту. За допомогою CMS ви зможете легко управляти контентом (вмістом) вашого веб ресурсу.

 6. Реєстрація доменів та хостинг

  GKS Веб Студія допомагає в підборі та реєстрації домену будь-якого рівня і типу. Переваги замовлення цієї послуги у нас – це професіоналізм і швидкість. Ми забезпечимо допомогу з виборомхостинг провайдера та тарифного плану. Реєстрація домену та хостингу необхідні для того, щоб ваш сайт змогли побачити користувачі Інтернету, знайти за індивідуальним для кожного сайту іменем та познайомитися з вашою діяльністю.

  Реєстрація доменів та хостинг

Відгуки наших клієнтів

Добавить отзыв


Добавить отзыв
* Ожидаемые поля

Рекомендую компанію GKS Веб-Студия, як професіоналів своєї справи. Роботи які не мі

 Олександр
 09.09.20 

Рекомендую компанію GKS Веб-Студия, як професіоналів своєї справи. Роботи які не міг ніхто виконати, вони виконали дуже швидко і якісно!

https://cheholua.com.ua/


Хочу написать слова благодарности людям, которые здесь работают, особенно Екатер

 Андрей
 24.06.20 

Хочу написать слова благодарности людям, которые здесь работают, особенно Екатерине за такое отношение и соблюдение всех моих требований. Сайт сделали быстро и качественно. Еще очень радует цена. Желаю успехов. Продолжаем сотрудничество с вами.

https://vegavr.com.ua/


Дякуємо за розробку сайту, робота виконалась вчасно, менеджери завжди були на зв'я

 Дана
 11.12.19 

Дякуємо за розробку сайту, робота виконалась вчасно, менеджери завжди були на зв'язку та радо консультували. Ми задоволені, рекомендуємо!


Делали сайт туристической компании с GKS Web Studio. Работы выполнены качественно и вов

 Мирослава Товкач
 05.11.19 

Делали сайт туристической компании с GKS Web Studio. Работы выполнены качественно и вовремя. Отдельное спасибо за четкие консультации, быстрые ответы и личный подход.
Было очень приятно сотрудничать.

https://seatraveltours.com.ua/


Спасибо большое руководителю студии Gks за профессионализм, талант, творческий под

 Валерия
 30.07.19 

Спасибо большое руководителю студии Gks за профессионализм, талант, творческий подход. За проявления большого интереса к проэкту. Было действительно видно, что вас слушают, понимают, предлагают и советуют. Именно эти факторы остановили мой выбор на этой студии на этапе поиска. Самые лучшие пожелания команде Gks и спасибо вам за понимание и терпение, быстрые ответы и внимание. Спасибо за то, что вы работали быстро и от души ( план был перевыполнен!!!), за что я очень благодарна!

http://3steps.com.ua/


Спасибо Gks Web студии за оперативность, помощь и терпение при разработке сайта. Я до

 Елена
 22.04.19 

Спасибо Gks Web студии за оперативность, помощь и терпение при разработке сайта. Я долго выбирала компанию и не ошиблась. Надеюсь работать в будущем.

https://sexycat.in.ua/


Хорошая компания, профессиональные люди, поэтому и результат тоже порадовал. Особ

 Гена
 10.03.19 

Хорошая компания, профессиональные люди, поэтому и результат тоже порадовал. Особое спасибо за то, что уделили внимание деталям. Из минусов то, что нет офиса в Киеве.


Велике дякую за співпрацю! Всі побажання по сайту були виконані. Досить оперативн

 Марія
 04.03.19 

Велике дякую за співпрацю! Всі побажання по сайту були виконані. Досить оперативно, а головне - якісно. Рекомендую.


Очень чётко и качественно организована работа по созданию сайта.Мне понравилось

 Ирина
 28.11.18 

Очень чётко и качественно организована работа по созданию сайта.
Мне понравилось, что команда быстро реагирует на все пожелания, постоянно находятся на связи.
Нет сомнения в том, что даже не обслуживая в дальнейшем сайт я могу обратиться с любым вопросом по сайту и получить професиональный ответ.
Работа по созданию магазина была выполнена раньше оговоренного срока. В результате я получила качественный, функциональный сайт!
.Хочу поблагодарить веб-студию GKS за прекрасно выполненную работу и пожелать процветания компании и удачи!!!

https://igra-toys.com.ua/


Уверенные 5 звезд, очень рад что нашел данную студию. Год откладывал создание собс

 Максим
 19.10.18 

Уверенные 5 звезд, очень рад что нашел данную студию. Год откладывал создание собственного сайта, но все же решился и оказалось что это очень просто. Слаженная, четкая работа настоящих профессионалов, без лишних пустых разговоров и выкачки денег-все по существу. В итоге получил полностью рабочий интернет магазин даже раньше оговоренных сроков.Собираюсь вести свой интернет магазин только тут, спасибо за ваш труд!

http://rybseti.com.ua/


GKS Web - Создание сайтов , USA 5.0 5.0 35 35 Рекомендую компанію GKS Веб-Студия, як професіоналів своєї справи. Роботи які не міг ніхто виконати,
Page:
1234

Наші контакти можливо дізнатися на сторінці.

41 votes, average: 5,00 out of 541 votes, average: 5,00 out of 541 votes, average: 5,00 out of 541 votes, average: 5,00 out of 541 votes, average: 5,00 out of 5 (Голосов: 41 Рейтинг: 5,00 из 5)
Вам необходимо зарегистрироваться, чтоб оставить рейтинг.
Loading...

Rambler's Top100