Предложения
 • Створення сайту від 7000 грн
 • Корпоративний сайт от 10 000 грн
 • Інтернет-магазин от 12 000 грн
 • Пошукове просування сайту від 8000 грн
 • Створення унікального дизайну
 • Підтримка та обслуговування сайтів

Запитання-Відповідь

Поширені запитання

Ця сторінка створена для наших клієнтів і не тільки;) Тут Ви можете знайти відповіді на поширені запитання на тему: “Створення сайту, Веб-Дизайн, Просування сайтів, Розробка сайтів” та багато іншого …

 1. З чого починається створення сайту?

  Створення сайту – це творчий процес. А практично у кожному творчому справі найголовніше – це почати. З чого ж починається створення сайту?

  Початок – це сама ідея: для кого і для чого ви робите сайт, і з якою метою? Це ваш особистий блог? Сайт компанії? Інтернет-магазин? Наскільки тематика сайту вам близька і що робити, якщо потрібно цю тематику ще освоїти. Чим ваш сайт повинен відрізнятися від інших сайтів. А може, він нічим принципово відрізнятися і не буде, але от у деяких місцях він повинен бути краще …

  Після того, як сформувалася початкова ідея сайту і ви зважилися втілити її в життя, обов’язково потрібно дуже ретельно і детально продумати концепцію і структура сайту. Це дуже важливий етап, так як від нього залежать всі наступні кроки, а конкретно дизайн (макет) і контент (зміст) сайту. Тут з’являється багато питань, на які повинні відповісти саме ви: а чи буде у мене меню зліва або зверху, а чи буде у мене підменю, а як краще тематично розмістити мій контент, а як будуть називатися сторінки мого сайту і т.д. Після того, як ви визначилися для себе з ідеєю і концепцією вашого майбутнього сайту, можна перейти до наступного, напевно, самого важливого кроку: до яких фахівців звернутися з даним замовленням або, може, я сам зможу створити свій сайт, почитавши в Інтернеті, як це робити? … Тут вибір залишається тільки за вами:

  • можна знайти фрілансера, який за меншу суму погодитися на проект, але тут великі ризики того, що робота буде виконана не на тому рівні, який ви очікуєте, з причини недосвідченості даного фахівця;
  • можна спробувати самому зробити сайт за допомогою конструкторів сайтів, які з кожним днем набирають свою популярність, але тут доведеться покластися тільки на себе і на Інтернет (чи зможе він відповісти на всі ваші запитання?);
  • останній варіант – звернутися в веб-студію, чиєю роботою і є створення сайтів. На жаль, немає ніяких гарантій, що з першої веб-студією, яку ви знайдете, вийде злагоджена співпраця. Але можна бути впевненим у тому, що якщо ви звернетеся дійсно до професіоналів своєї справи, то ви отримаєте в кінці саме той сайт, який буде реалізацією вашої ідеї і який буде працювати на ваш бізнес!

  P. S. Якщо немає якогось планування при створенні сайту – з чого почати, що в якій послідовності робити, то проект може так і не зародитися.

 2. Навіщо потрібен хостинг і домен

  Багато людей, які хоч трохи знайомі з Інтернетом, чули хоча б раз поняття “хостинг або домен сайту”. Але не всі знають, що ж це таке і в чому відмінність хостингу від домену.

  Якщо ви хочете, щоб ваш сайт з’явився в просторах Інтернету, вам просто необхідно знати, що таке хостинг і домен. Простими словами, хостинг – це місце, де зберігаються всі файли вашого сайту. Адже сайт це не віртуальна і не містична річ;) Сайт – це набір необхідних файлів, картинок, анімацій і т. п. Програміст створює сайт шляхом написання цих самих файлів, які містять тисячі рядків коду. Дизайнер, в свою чергу, працює над графічним вмістом веб-ресурсу. Але ж всі ці файли повинні десь зберігається для того, щоб бути доступними у вигляді сайту у всесвітній павутині.

  Так от, хостинг виступає в ролі сховища, “будинку” для файлів сайту. Послуги цього сховища зазвичай надає хостинг-провайдер, який пропонує вам певні умови (віртуальний або виділений сервер, підтримку або не підтримку певних модулів і можливостей). Виходячи з послуг, який може надати хостинг-провайдер для вашого сайту, і формується вартість.

  Підіб’ємо підсумок, Хостинг – це місце на сервері, яке вам надає певна компанія.

  Що ж тоді таке домен і чому поняття “хостинг” і “домен” завжди як би поруч і їх іноді плутають? Домен – це адреса сайту, який ми вводимо в адресний рядок для того, щоб перейти на сайт, наприклад, “site.com”, “site.com.ua”, “site.uk” і т.д. Домен ви можете придбати у реєстратора доменних імен. Коли ви визначилися з вибором хостингу (сховища файлів вашого сайту), вам необхідно також вибрати майбутню адресу вашого сайту. Найчастіше домен співзвучний з назвою компанії, для якої створюється сайт.

  Тому поняття “хостинг” і “домен” завжди поруч, так як це образно будинок і адреса вашого сайту.

 3. Що таке CMS?

  CMS (від англ. Content Management System) – це система управління контентом (змістом) сайту. CMS дозволяє користувачам розміщувати або змінювати вже розміщену на сайті інформацію без залучення розробників сайту. Це означає, що користувачеві не обов’язково мати навички програмування або знання мови HTML, щоб, наприклад, опублікувати на своєму сайті новинe, статтю або додати зображення. Це дуже зручно і актуально на сьогоднішній день. CMS часто ще називають “движок сайту”.

  З’явилися CMS у зв’язку з тим, що сайти перестали бути статичними, і з’явилася потреба постійно оновлювати інформацію на сайті, що є дуже важливим для розвитку багатьох комерційних проектів і компаній. Тепер для того, щоб додати нову статтю на сайт з текстом і картинкою не обов’язково звертатися до програміста. За допомогою системи управління контентом можна це легко зробити будь-якому користувачеві.

  З появою CMS з’явилася і така професія, як контент-менеджер, який, власне, і займається тим, що додає і оновлює інформацію на сайті. На сьогоднішній день число CMS обчислюється вже десятками.

  Але, хоч СMS і значно полегшує користувачеві додавання нового контенту на сайт, але без програмування все одно не обійтися. Адже перед тим, як на сайт щось додавати або змінювати, необхідно створити дизайн, структуру сайту, організувати бажані функції і наповнити його початковою інформацією. І цей етап дуже важливий, тому що від того, наскільки якісно зроблений сайт, залежить його майбутнє.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (Голосов: 1 Рейтинг: 5,00 из 5)
Вам необходимо зарегистрироваться, чтоб оставить рейтинг.
Loading...

Rambler's Top100