Предложения
 • Створення сайту від 7000 грн
 • Корпоративний сайт от 10 000 грн
 • Інтернет-магазин от 12 000 грн
 • Пошукове просування сайту від 8000 грн
 • Створення унікального дизайну
 • Підтримка та обслуговування сайтів

Про нас

GKS Веб-Студія займається створенням і розвитком сайтів різної складності. Завдяки команді професіоналів ми робимо великі інтернет-магазини, складні за своїм функціоналом. У той же час ми з задоволенням створюємо прості сайти-візитки, і не збільшуємо ціни на те, що за визначенням не повинно коштувати дорого.

Ми намагаємося точно виконувати взяті на себе зобов’язання за термінами і якістю робіт, завдяки злагодженій взаємодії фахівців потрібних напрямків.

Переваги роботи з GKS Веб-Студією:

 1. Працюємо по Договору.
 2. Фіксована ціна на розробку сайту або іншу послугу.
 3. Завжди на зв’язку: відповідаємо швидко на дзвінки і листи.
 4. Професійна команда. Великий досвід роботи.
 5. Більше 5 років на ринку, як веб-студія.
 6. За кожним проектом закріплений менеджер, який відповість на всі Ваші питання 😉
 7. Індивідуальний підхід до кожного проекту: аналіз ринку і конкурентів.

Принцип роботи з клієнтами – доброзичливість і відповідальність.

Ми пропонуємо наступні послуги

 1. Створення сайтів

  Створення сайтів з нуля під ключ – це популярна послуга на сьогоднішній день. Ми створюємо сайти візитки, персональні сайти, сайти-портфоліо, блоги, корпоративні сайти для великих компаній і холдингів, інтернет-магазини. Для створення сайтів ми використовуємо як готові рішення, так і розробляємо унікальний (неповторний) дизайн.

  Наші послуги

 2. Сучасний дизайн

  Створення дизайну для сайтів. Ми створюємо красивий і функціональний дизайн для сайтів найрізноманітнішої тематики. У наш час все більше і більше користувачів використовують мобільні пристрої для доступу в Інтернет. Наша веб студія бере до уваги цей факт, тому ми створюємо адаптивні сайти, які будуть зручно проглядатися на різних пристроях (планшетах, телефонах і т.д.). Це дозволить зібрати велику кількість відвідувачів вашого веб ресурсу.

  Створення Дизайну

 3. Просування сайтів

  Пошукове просування сайту. Після того, як сайт створений і “випущений у світ” постає питання його пошукової оптимізації та залучення якомога більшої аудиторії. Ми проводимо якісне СЕО просування сайту і виводимо його в ТОП позиції пошукових систем. Алгоритми пошукових систем часто змінюються, і за цим потрібно стежити. Просування сайту – дуже відповідальний захід. Тому, перш ніж довіряти СЕО свого сайту, оцініть актуальність і можливості тих компаній, які надають послугу просування сайту.

  СЕО Просування Сайту

 4. Підтримка та обслуговування сайтів

  Наша мета: кожен клієнт повинен залишитися задоволеним нашою роботою. Ми надаємо підтримку сайтів для клієнтів, які співпрацюють з нами і пропонуємо обслуговування сайтів. Техпідтримка наших сайтів здійснюється безкоштовно протягом 1 місяця по закінченню робіт, прописаних в ТЗ сайту.

  Підтримка та обслуговування Сайтів

 5. CMS системи

  CMS система, вона ж «Система управління контентом», вона ж «Движок для сайту» – це система, яка використовується для створення, організації структури, редагування і управління сайту. Ми використовуємо різні CMS-системи (WordPress, OpenCart, Magento і т.д.) залежно від функціоналу та дизайну майбутнього сайту. За допомогою CMS ви зможете легко управляти контентом (вмістом) вашого веб ресурсу.

 6. Реєстрація доменів та хостинг

  GKS Веб Студія допомагає в підборі та реєстрації домену будь-якого рівня і типу. Переваги замовлення цієї послуги у нас – це професіоналізм і швидкість. Ми забезпечимо допомогу з виборомхостинг провайдера та тарифного плану. Реєстрація домену та хостингу необхідні для того, щоб ваш сайт змогли побачити користувачі Інтернету, знайти за індивідуальним для кожного сайту іменем та познайомитися з вашою діяльністю.

  Реєстрація доменів та хостинг

Відгуки наших клієнтів

Добавить отзыв


Добавить отзыв
* Ожидаемые поля

Выражаю благодарность веб-студии GKS за компетентность,оперативность и высокий пр

 Андрей
 24.10.17 

Выражаю благодарность веб-студии GKS за компетентность,оперативность и высокий профессионализм. Команда работает быстро и слаженно. Студия отлично справилась со своей задачей. Отдельно хочу поблагодарить Екатерину за отзывчивость, быстрое решение возникающих вопросов и ответственный подход к выполнению работы. Желаю Вам стабильного роста и процветания, а также надеюсь на дальнейшее сотрудничество!

http://mir-moek.com.ua


Делал заказ на небольшие доработки к сайту на Open Cart, никаких замечаний написать не

 Сергей
 03.10.17 

Делал заказ на небольшие доработки к сайту на Open Cart, никаких замечаний написать не могу, все адекватно, быстрая консультация, нормальная цена, решение в оговоренный срок, в целом остался доволен работой

http://www.merv.dp.ua


Наша фирма \"Fine arts Gobelins s.r.o.\" специализируется на продаже дизайнерских фрагментов

 Николай
 25.07.17 

Наша фирма \"Fine arts Gobelins s.r.o.\" специализируется на продаже дизайнерских фрагментов интерьера и гобеленов. Это очень сложный и специфический вид товаров, продаём товары в Чехии. Несмотря на такие сложности, фирма нам в кратчайшие сроки подготовила работающий интернет-магазин на чешском языке. Очень понравилось, что магазин имеет европейский дизайн, простой для покупок обычных людей, которые не имеют суперкомпьюторов и обычные пользователи интернета!
Простота обслуживания администрации магазина нам тоже очень нравится! С разработчиками легко нашли общий язык, чтобы учесть все нюансы работы чешского e-shop, это очень важно когда разрабатывался сайт для Европы.
Надеемся на продолжение нашего сотрудничества и в дальнейшем!

http://fineartsgobelins.cz/


В веб-студию GKS обратились для модернизации существующего интернет-магазина, что

 Анна
 20.06.17 

В веб-студию GKS обратились для модернизации существующего интернет-магазина, что по факту значило сделать все с нуля: новая версия платформы, новый дизайн, новый функционал. Дополнительно требовалось перенести все, что уже работало, и все это в кратчайшие сроки. Благодарны GKS за очень клиентоориентированный подход. Все пожелания были учтены, возникающие трудности (куда уж без них) решены. На данный момент продолжаем сотрудничать с этой компанией для воплощения дальнейших планов. Рекомендуем обращаться в GKS Веб студию!

https://radio-shop.com.ua/


Спасибо огромное за проделанную работу, высокий уровень профессионализма и четко

 Юрий
 05.06.17 

Спасибо огромное за проделанную работу, высокий уровень профессионализма и четкость выполнения поставленных задач.
Будем вас советовать друзьям!


Спасибо за проделанную работу по разработке интернет-магазина. Буду краток: сайт

 Дмитрий
 15.05.17 

Спасибо за проделанную работу по разработке интернет-магазина.
Буду краток: сайт создан профессионально, в сжатые сроки, все требования выполнены.
Успехов!


С веб-студией сотрудничаем уже почти два года. Мы крупное предприятие по созданию

 Мустафа
 16.12.16 

С веб-студией сотрудничаем уже почти два года. Мы крупное предприятие по созданию промышленного клея.
Обратились за разработкой интернет-магазина в данную студию. Совместно составили бриф, и процесс начался.
Работы было очень много, так как несколько языковых версий, высокие требования по функциям сайта, адаптивный дизайн и многое другое, но специалисты студии справились со всем замечательно! За что мы им благодарны.

Поскольку, как оказалось, они занимаются и SEO, то обратились к ним и за этой услугой.
И здесь результаты их работы не заставили себя долго ждать: новый сайт рос в позициях и всевозможных рейтингах (в т.ч. Alexa) прямо на глазах. Это позволило нам не только вернуть все потраченные деньги на разработку и продвижение сайта, но и по сегодняшний день получать прибыль от продаж онлайн.
Все благодаря специалистам этой компании!

Спасибо вам огромное за качественную работу.

http://si-resinjam.co.ir/


Хочу написать свою благодарность веб-студии GKS за созданным для нашей компании ин

 Сергей Анатольевич
 12.07.16 

Хочу написать свою благодарность веб-студии GKS за созданным для нашей компании интернет-магазин на Magento.
Они действительно являются одними из лучших разработчиков под Мадженто на Украине.
В процессе создания сайта было много моментов, которые решались достаточно сложно на этой системе. Помимо того, у меня возникли дополнительные пожелания уже в процессе разработки. Но сотрудники веб-студии выполнили все на пять!
Спасибо вам еще раз!
С уважением, Сергей Анатольевич


Я хотів би висловити подяку GKS Веб - студії за створення нашого інтернет магазину

 Сергій Б.
 26.12.15 

Я хотів би висловити подяку GKS Веб - студії за створення нашого інтернет магазину одягу.

Розробниками були враховані всі наші побажання по дизайну, оформленню і функціональним можливостям нашого інтернет-магазину. Взаємне співробітництво вважаємо плідним та ефективним.

Висловлюємо Вашої компанії подяку за якісну та оперативну роботу і рекомендуємо веб-дизайн студію як надійного партнера в області розробки інтернет-магазинів.


Дуже славно працювати з такою командою! Замовляли у їх сайт- візитку. Прийняли рі

 Марія
 20.09.15 

Дуже славно працювати з такою командою!
Замовляли у їх сайт- візитку. Прийняли рішення замовити розробку фірмового стилю, логотип, бланк акту і бланк візитки. Робота дуже сподобалася - макет прийняли у відсутності яких-небудь заперечень. Взяли до відома усі наші прохання! Вийшло просто відмінно! Працюємо з ними з липня 2015г. Сьогодні роблять нам просування інтернет-сайту. З ними добре, просто і тихо.


GKS Web - Создание сайтов , USA 5.0 5.0 40 40 Хочу оставить отзыв о сотрудничестве с данными разработчиками по обновлению нашего интернет мага
Page:
1234

Наші контакти можливо дізнатися на сторінці.

41 votes, average: 5,00 out of 541 votes, average: 5,00 out of 541 votes, average: 5,00 out of 541 votes, average: 5,00 out of 541 votes, average: 5,00 out of 5 (Голосов: 41 Рейтинг: 5,00 из 5)
Вам необходимо зарегистрироваться, чтоб оставить рейтинг.
Loading...

Rambler's Top100