Предложения
 • Створення сайту від 7000 грн
 • Корпоративний сайт от 10 000 грн
 • Інтернет-магазин от 12 000 грн
 • Пошукове просування сайту від 8000 грн
 • Створення унікального дизайну
 • Підтримка та обслуговування сайтів

Про нас

GKS Веб-Студія займається створенням і розвитком сайтів різної складності. Завдяки команді професіоналів ми робимо великі інтернет-магазини, складні за своїм функціоналом. У той же час ми з задоволенням створюємо прості сайти-візитки, і не збільшуємо ціни на те, що за визначенням не повинно коштувати дорого.

Ми намагаємося точно виконувати взяті на себе зобов’язання за термінами і якістю робіт, завдяки злагодженій взаємодії фахівців потрібних напрямків.

Переваги роботи з GKS Веб-Студією:

 1. Працюємо по Договору.
 2. Фіксована ціна на розробку сайту або іншу послугу.
 3. Завжди на зв’язку: відповідаємо швидко на дзвінки і листи.
 4. Професійна команда. Великий досвід роботи.
 5. Більше 5 років на ринку, як веб-студія.
 6. За кожним проектом закріплений менеджер, який відповість на всі Ваші питання 😉
 7. Індивідуальний підхід до кожного проекту: аналіз ринку і конкурентів.

Принцип роботи з клієнтами – доброзичливість і відповідальність.

Ми пропонуємо наступні послуги

 1. Створення сайтів

  Створення сайтів з нуля під ключ – це популярна послуга на сьогоднішній день. Ми створюємо сайти візитки, персональні сайти, сайти-портфоліо, блоги, корпоративні сайти для великих компаній і холдингів, інтернет-магазини. Для створення сайтів ми використовуємо як готові рішення, так і розробляємо унікальний (неповторний) дизайн.

  Наші послуги

 2. Сучасний дизайн

  Створення дизайну для сайтів. Ми створюємо красивий і функціональний дизайн для сайтів найрізноманітнішої тематики. У наш час все більше і більше користувачів використовують мобільні пристрої для доступу в Інтернет. Наша веб студія бере до уваги цей факт, тому ми створюємо адаптивні сайти, які будуть зручно проглядатися на різних пристроях (планшетах, телефонах і т.д.). Це дозволить зібрати велику кількість відвідувачів вашого веб ресурсу.

  Створення Дизайну

 3. Просування сайтів

  Пошукове просування сайту. Після того, як сайт створений і “випущений у світ” постає питання його пошукової оптимізації та залучення якомога більшої аудиторії. Ми проводимо якісне СЕО просування сайту і виводимо його в ТОП позиції пошукових систем. Алгоритми пошукових систем часто змінюються, і за цим потрібно стежити. Просування сайту – дуже відповідальний захід. Тому, перш ніж довіряти СЕО свого сайту, оцініть актуальність і можливості тих компаній, які надають послугу просування сайту.

  СЕО Просування Сайту

 4. Підтримка та обслуговування сайтів

  Наша мета: кожен клієнт повинен залишитися задоволеним нашою роботою. Ми надаємо підтримку сайтів для клієнтів, які співпрацюють з нами і пропонуємо обслуговування сайтів. Техпідтримка наших сайтів здійснюється безкоштовно протягом 1 місяця по закінченню робіт, прописаних в ТЗ сайту.

  Підтримка та обслуговування Сайтів

 5. CMS системи

  CMS система, вона ж «Система управління контентом», вона ж «Движок для сайту» – це система, яка використовується для створення, організації структури, редагування і управління сайту. Ми використовуємо різні CMS-системи (WordPress, OpenCart, Magento і т.д.) залежно від функціоналу та дизайну майбутнього сайту. За допомогою CMS ви зможете легко управляти контентом (вмістом) вашого веб ресурсу.

 6. Реєстрація доменів та хостинг

  GKS Веб Студія допомагає в підборі та реєстрації домену будь-якого рівня і типу. Переваги замовлення цієї послуги у нас – це професіоналізм і швидкість. Ми забезпечимо допомогу з виборомхостинг провайдера та тарифного плану. Реєстрація домену та хостингу необхідні для того, щоб ваш сайт змогли побачити користувачі Інтернету, знайти за індивідуальним для кожного сайту іменем та познайомитися з вашою діяльністю.

  Реєстрація доменів та хостинг

Відгуки наших клієнтів

Добавить отзыв


Добавить отзыв
* Ожидаемые поля

Спасибо Катерине и GKS studio за проделанную работу, терпение и дополнительные бонусы

 Павел
 17.04.18 

Спасибо Катерине и GKS studio за проделанную работу, терпение и дополнительные бонусы и переделки сделанные для нас бесплатно.

http://argos.com.ua/


Просила помочь мне наполнить мой сайт,бо у меня с етим есть трудности, сделали и оч

 Алла П.
 16.04.18 

Просила помочь мне наполнить мой сайт,бо у меня с етим есть трудности, сделали и очень бистро. Кроме того я часто к ним обращаюсь за помосчью. Большое спасибо команде за хорошое отношение, за бистрое решение всех задач. Ви настоящие професионали!

http://zhavriv-lv.ucoz.net/


Заказывала сделать поправки на сайт. Большое спасибо команде за внимательное отн

 Леся
 16.04.18 

Заказывала сделать поправки на сайт. Большое спасибо команде за внимательное отношение к клиентам! Спасибо за быстрое и качественное решение всех задач- сразу видно, что работают профессионалы!!! Впредь буду обращаться только к Вам!!!

http://baza-briz.com.ua/


Просто безупречный сервис!Мы уже несколько раз обращались за помощью к команде

 Богдан Д
 13.04.18 

Просто безупречный сервис!

Мы уже несколько раз обращались за помощью к команде GKS. Каждый раз они удивляли нас своим отношением к нам, как к клиенту, и професиональным подходом к работе.

Боюсь сглазить :), но скажу, что работать с этими ребятами - просто удовольствие!

Спасибо, Екатерина и Ко!


Хочу поблагодарить за созданный сайт. Все сроки были соблюдены. Работой разработч

 Евгений
 11.04.18 

Хочу поблагодарить за созданный сайт. Все сроки были соблюдены. Работой разработчиков остался доволен. Сайт полностью соответствует моим ожиданиям!
Рекомендую эту студию, как надежного партнера!


Огромное спасибо за проделанную работу! О таком чётком графике и соблюдении дедла

 Галина
 12.03.18 

Огромное спасибо за проделанную работу! О таком чётком графике и соблюдении дедлайнов можно только мечтать! Работать с вами одно удовольствие! Очень рекомендую эту компанию для работы! Вы останетесь с хорошим сайтом и положительным опытом!

http://www.kafftann.com


Очень довольна сотрудничеством с компанией. Ребята настоящие профессионалы. Все

 Юлия
 19.02.18 

Очень довольна сотрудничеством с компанией. Ребята настоящие профессионалы. Все работы осуществляются быстро и качественно. А что самое приятное это - честность. Спасибо!

http://topitop.com.ua/


Ребята большое спасибо за сайт! Работа сделана на отлично! Приятный менеджер Кате

 Станислав
 18.02.18 

Ребята большое спасибо за сайт! Работа сделана на отлично! Приятный менеджер Катерина, всегда вежлива, внимательна, говорит четко и по делу и просто хороший человек!
Все советую работать с этой отличной командой!

https://kbgranit.com/


Хочу поблагодарить студию за СЕО для нашего сайта.Позиции сайта выросли, по мног

 Марина
 05.12.17 

Хочу поблагодарить студию за СЕО для нашего сайта.
Позиции сайта выросли, по многим запросам сайт попал в ТОП-10 Google.
Это именно то, что мы и ожидали.
Работают ребята профессионально, честно, цены разумные.


Всей команде огромное спасибо за проделанную работу. Занимались доработками на у

 Дарья
 26.10.17 

Всей команде огромное спасибо за проделанную работу. Занимались доработками на уже существующем сайте, что всегда намного сложнее, чем создавать с нуля. Должна отметить, что было выполнено ВСЕ, что мне было нужно. После двух лет топтания на месте с разными "специалистами", я просто не могла поверить, что все движется к требуемому.
Уже составляю список следующих работ, точно буду снова обращаться.
Устраивает все!

http://komfort-dom.com/


GKS Web - Создание сайтов , USA 5.0 5.0 40 40 Хочу оставить отзыв о сотрудничестве с данными разработчиками по обновлению нашего интернет мага
Page:
1234

Наші контакти можливо дізнатися на сторінці.

41 votes, average: 5,00 out of 541 votes, average: 5,00 out of 541 votes, average: 5,00 out of 541 votes, average: 5,00 out of 541 votes, average: 5,00 out of 5 (Голосов: 41 Рейтинг: 5,00 из 5)
Вам необходимо зарегистрироваться, чтоб оставить рейтинг.
Loading...

Rambler's Top100