First
Second
Third
Предложения
  • Создание сайта от 5000 грн
  • Корпоративный сайт от 8500 грн
  • Интернет-магазин от 10 000 грн
  • Поисковое Продвижение сайта от 4000 грн
  • Создание уникального дизайна
  • Поддержка и обслуживание сайтов

SEO Просування сайту

Наша студія розглядає пошукове просування як природне продовження руху сайту – від початкової ідеї до реалізації.

Реалізація – це потік відвідувачів, що входять на сайт, і потім покидають сайт з почуттям глибокого задоволення. А відвідувачі приходять найчастіше з пошукових систем.

Як переконати пошукові системи в цінності опублікованого сайту? Адже у пошукової системи немає очей або почуттів. Лояльність робота, що працює від пошукової системи, не купиш за гроші, не отримаєш «по знайомству».

Довірте цю роботу нам і через певний час ви переконаєтеся, що зробили правильний вибір. Ми не використовуємо в роботі “чорну розкрутку” і прагнемо заслужити “повагу” для вашого сайту від пошукових систем.

Ми використовуємо власний розроблений алгоритм ПРОСУВАННЯ САЙТУ, який приносить свої плоди через 2-3 місяці після початку робіт над сайтом. Термін в 2-3 (часом в 4-6) місяців комусь може здатися дуже великим, але, якщо ви хочете, щоб ваш сайт стабільно підтримував високі позиції в пошукових системах, доведеться набратися терпіння. Дані терміни обумовлені механізмом роботи пошукових систем. Існують швидкі методи підняття сайту в ТОП, але вони передбачають часом не зовсім чесні способи просування, що може призвести до того, що сайт буде просто забанений пошуковими системами. Тому ми не використовуємо їх у своїй роботі.

Після закінчення SEO-просування, результатом якого буде бажана позиція сайту у видачі пошукових систем по певних запитах, цю позицію сайту необхідно буде підтримувати. Адже сайти подібної тематики будуть створюватися і далі, і будуть складати конкуренцію. На цей випадок у нас передбачений також певний перелік робіт, який забезпечить вашому сайту бажану позицію і надалі.

18 votes, average: 5.00 out of 518 votes, average: 5.00 out of 518 votes, average: 5.00 out of 518 votes, average: 5.00 out of 518 votes, average: 5.00 out of 5 (Голосов: 18 Рейтинг: 5.00 из 5)
Вам необходимо зарегистрироваться, чтоб оставить рейтинг.
Loading...Loading...

Rambler's Top100