First
Second
Third
Предложения
 • Создание сайта от 5000 грн
 • Корпоративный сайт от 8500 грн
 • Интернет-магазин от 10 000 грн
 • Поисковое Продвижение сайта от 4000 грн
 • Создание уникального дизайна
 • Поддержка и обслуживание сайтов

Про нас

GKS Веб-Студія займається створенням і розвитком сайтів. Завдяки команді професіоналів ми робимо сайти високої складності, потужні за своїм функціоналом.

У той же час ми з задоволенням створюємо сайти – візитки, і не збільшуємо ціни на те, що за визначенням не повинно коштувати дорого.

Ми намагаємося точно виконувати взяті на себе зобов’язання за термінами та якістю робіт, завдяки злагодженій взаємодії фахівців потрібних напрямків.

Принцип роботи з клієнтами – доброзичливість і відповідальність.

Ми пропонуємо наступні послуги

 1. Створення сайтів

  Створення сайтів з нуля під ключ – це популярна послуга на сьогоднішній день. Ми створюємо сайти візитки, персональні сайти, сайти-портфоліо, блоги, корпоративні сайти для великих компаній і холдингів, інтернет-магазини. Для створення сайтів ми використовуємо як готові рішення, так і розробляємо унікальний (неповторний) дизайн.

  Наші послуги

 2. Сучасний дизайн

  Створення дизайну для сайтів. Ми створюємо красивий і функціональний дизайн для сайтів найрізноманітнішої тематики. У наш час все більше і більше користувачів використовують мобільні пристрої для доступу в Інтернет. Наша веб студія бере до уваги цей факт, тому ми створюємо адаптивні сайти, які будуть зручно проглядатися на різних пристроях (планшетах, телефонах і т.д.). Це дозволить зібрати велику кількість відвідувачів вашого веб ресурсу.

  Створення Дизайну

 3. Просування сайтів

  Пошукове просування сайту. Після того, як сайт створений і “випущений у світ” постає питання його пошукової оптимізації та залучення якомога більшої аудиторії. Ми проводимо якісне СЕО просування сайту і виводимо його в ТОП позиції пошукових систем. Алгоритми пошукових систем часто змінюються, і за цим потрібно стежити. Просування сайту – дуже відповідальний захід. Тому, перш ніж довіряти СЕО свого сайту, оцініть актуальність і можливості тих компаній, які надають послугу просування сайту.

  СЕО Просування Сайту

 4. Підтримка та обслуговування сайтів

  Наша мета: кожен клієнт повинен залишитися задоволеним нашою роботою. Ми надаємо підтримку сайтів для клієнтів, які співпрацюють з нами і пропонуємо обслуговування сайтів. Техпідтримка наших сайтів здійснюється безкоштовно протягом 1 місяця по закінченню робіт, прописаних в ТЗ сайту.

  Підтримка та обслуговування Сайтів

 5. CMS системи

  CMS система, вона ж «Система управління контентом», вона ж «Движок для сайту» – це система, яка використовується для створення, організації структури, редагування і управління сайту. Ми використовуємо різні CMS-системи (WordPress, OpenCart, Magento і т.д.) залежно від функціоналу та дизайну майбутнього сайту. За допомогою CMS ви зможете легко управляти контентом (вмістом) вашого веб ресурсу.

 6. Реєстрація доменів та хостинг

  GKS Веб Студія допомагає в підборі та реєстрації домену будь-якого рівня і типу. Переваги замовлення цієї послуги у нас – це професіоналізм і швидкість. Ми забезпечимо допомогу з виборомхостинг провайдера та тарифного плану. Реєстрація домену та хостингу необхідні для того, щоб ваш сайт змогли побачити користувачі Інтернету, знайти за індивідуальним для кожного сайту іменем та познайомитися з вашою діяльністю.

  Реєстрація доменів та хостинг

Відгуки наших клієнтів

Добавить отзыв


Добавить отзыв
* Ожидаемые поля

Я хотів би висловити подяку GKS Веб - студії за створення нашого інтернет магазину

 Сергій Б.
 26.12.15 

Я хотів би висловити подяку GKS Веб - студії за створення нашого інтернет магазину одягу.

Розробниками були враховані всі наші побажання по дизайну, оформленню і функціональним можливостям нашого інтернет-магазину. Взаємне співробітництво вважаємо плідним та ефективним.

Висловлюємо Вашої компанії подяку за якісну та оперативну роботу і рекомендуємо веб-дизайн студію як надійного партнера в області розробки інтернет-магазинів.


Дуже славно працювати з такою командою! Замовляли у їх сайт- візитку. Прийняли рі

 Марія
 20.09.15 

Дуже славно працювати з такою командою!
Замовляли у їх сайт- візитку. Прийняли рішення замовити розробку фірмового стилю, логотип, бланк акту і бланк візитки. Робота дуже сподобалася - макет прийняли у відсутності яких-небудь заперечень. Взяли до відома усі наші прохання! Вийшло просто відмінно! Працюємо з ними з липня 2015г. Сьогодні роблять нам просування інтернет-сайту. З ними добре, просто і тихо.


GKS Web - Создание сайтов , USA 5.0 5.0 2 2 Я хотів би висловити подяку GKS Веб - студії за створення нашого інтернет магазину одягу.Розробни

Наші контакти можливо дізнатися на сторінці.

1 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 5 (Голосов: 1 Рейтинг: 5.00 из 5)
Вам необходимо зарегистрироваться, чтоб оставить рейтинг.
Loading...Loading...

Rambler's Top100